Jump to content
Dogomania

Barry Kaśki z Wschodniego trafił na Paluch. Pomocy!!! Nie poradzi sobie tam.


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-tygrysiczka']No pańcia recydywa, ale lepsza taka pańcia niż żadna...
Jak on tęsknił za nią całą zimę. Jeść nawet nie chciał.
Kaśka wróciła na stare śmieci a Bary razem z nią.

A powitanie już było bo nawalona do okienka przyszła.[/QUOTE]
Hahahahaha :) trafiłam w klimat :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']No pańcia recydywa, ale lepsza taka pańcia niż żadna...
Jak on tęsknił za nią całą zimę. Jeść nawet nie chciał.
Kaśka wróciła na stare śmieci a Bary razem z nią.

A powitanie już było bo nawalona do okienka przyszła.[/QUOTE]

haha wyobraziłam to sobie i chicham się głośno do monitora :):):):

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']To powitanie to jeszcze się rozkręci :):):) pod każdym wzgledem podejrzewam :) 3 miechy bez chłopa!!!??? :D Toż ja bym uschła :D:D:D[/QUOTE]

haha no na pewno;)
oby tylko za bardzo nie szalała, bo Bary już drugi raz takiego numeru może nie przeżyć psychicznie! ależ to, pies cholercia wierniejszy od człowieka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']haha no na pewno;)
oby tylko za bardzo nie szalała, bo Bary już drugi raz takiego numeru może nie przeżyć psychicznie! ależ to, pies cholercia wierniejszy od człowieka![/QUOTE]
bez dwóch zdań wierniejszy... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nooo Kaśkę mam na oku :-) i muszę powiedzieć, ze ostatnio sporządniała. Rozmawiałam z nią wczoraj, była trzeźwiusieńka, powiedziała, że koniec z piciem, czasami tylko piwo i to wszystko. Była czysto ubrana, zupełnie inna kobita, nie taki lump jak kiedyś ;-)
Wysprzątała w domku, pranie suszyło się na sznurkach, Bary miał w miseczce czyściutką wodę. Cały szczęśliwy jest psiak :-)on też oka z Kaśki nie spuszcza.
Jedzenie mają, nie ma z tym problemów, mówi, że ludzie im dają. Bary zadbany, przytył teraz, wyczesany, elegancki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Nooo Kaśkę mam na oku :-) i muszę powiedzieć, ze ostatnio sporządniała. Rozmawiałam z nią wczoraj, była trzeźwiusieńka, powiedziała, że koniec z piciem, czasami tylko piwo i to wszystko. Była czysto ubrana, zupełnie inna kobita, nie taki lump jak kiedyś ;-)
Wysprzątała w domku, pranie suszyło się na sznurkach, Bary miał w miseczce czyściutką wodę. Cały szczęśliwy jest psiak :-)on też oka z Kaśki nie spuszcza.
Jedzenie mają, nie ma z tym problemów, mówi, że ludzie im dają. Bary zadbany, przytył teraz, wyczesany, elegancki :-)[/QUOTE]

no proszę kobiecina się stara - i to się liczy! Bary musi być wniebowzięty:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Bary kuleje mocno na przednią łapkę. Widać, że chodzenie sprawia mu ból... Potrzebny by był ktoś z Wawy, zeby zabrał psinkę do weta...
O Kaśce przypadkowo dowiedziałam się, ze ma w Sulejówku syna, którego porzuciła parę lat temu, wychowuje go ktoś z jej rodziny. wiem też jak się nazywa, gdzie jest zameldowana...
Kręci się cały czas pod dworcem, Baruś drepcze za nią, wpatrzony, zakochany pies...
Boję się, żeby to z łapką nie było coś poważnego... nie chodzi na niej w ogóle, skacze na trzech... potrzebna mu pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...