Jump to content
Dogomania

Barry Kaśki z Wschodniego trafił na Paluch. Pomocy!!! Nie poradzi sobie tam.


Tigraa

Recommended Posts

Nie, jeżeli pies nie był jej prawnie, a nie był... To raz.
A dwa, w tej chwili przybycia patrolu psa mogło nie być na miejscu...
Ciekawa jestem tylko, czemu facet się zawinął??? Poza tym to była osoba BEZDOMNA i nawet ta działka to nie było miejsce jej zamieszkania, więc psa nie mogli brać... A pomimo już wszelkich innych akcji to wiadomo, że pies jest wtedy na ostatnim miejscu :( Zakumajcie jazdę z wypadkami drogowymi! Czy ktoś wtedy martwi się o psa???Niestety rzadko :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Policja i pogotowie może znaczyć również bójkę między kochankami - co zresztą w sytuacji alko i bezdomność i jest raczej częste...
[B]Tak czy siak... PSA TRZEBA BRAĆ... Przecież jak się zgramy, roześlemy wątek to znajdzie się hajs na DT!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim, znalazłam Was na facebooku, świat jest mały...
On będzie nawiewał z dt, będzie tam wracał za wszelką cenę. I czekał na swoja Panią :-(
Myślę, że priorytetem jest sprawdzić , co z Kaśką, od tego zależy, czy brać go na siłę, czy dać mu tam poczekać i tylko karmić i pilnować.
Ale dowiedzieć się tego może chyba tylko ktoś z "branży". Takiemu zwykłemu nie powiedzą przecież.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']Cześć wszystkim, znalazłam Was na facebooku, świat jest mały...
On będzie nawiewał z dt, będzie tam wracał za wszelką cenę. I czekał na swoja Panią :-(
Myślę, że priorytetem jest sprawdzić , co z Kaśką, od tego zależy, czy brać go na siłę, czy dać mu tam poczekać i tylko karmić i pilnować.
Ale dowiedzieć się tego może chyba tylko ktoś z "branży". Takiemu zwykłemu nie powiedzą przecież.[/QUOTE]
Mały świat :), bo to ja zamieściłam, heheh :)
Zależy na kogo trafisz, ale mogą powiedzieć ... Pytałam naszych, ale właśnie nie znają nikogo stamtąd ...
Trzeba próbować...

Link to comment
Share on other sites

czurcze, szkoda, ze dopiero teraz namierzylam ten watek....
wczoraj i dzisiaj mialam zajecia na Chodakowskiej, wiec to jest rzut beretem... Teraz bede tutaj dopiero w srode bo moj syn ma tam zajecia.
Tydzien wczesniej bylam w ZKwP, ktory ma na Lubelskiej siedzibe...
Podjade w srode wczesniej i sie rozejrze, tylko napiszcie mi jakiego psa mam mniej wiecej szukac, moze jakies foto ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewusek']czurcze, szkoda, ze dopiero teraz namierzylam ten watek....
wczoraj i dzisiaj mialam zajecia na Chodakowskiej, wiec to jest rzut beretem... Teraz bede tutaj dopiero w srode bo moj syn ma tam zajecia.
Tydzien wczesniej bylam w ZKwP, ktory ma na Lubelskiej siedzibe...
Podjade w srode wczesniej i sie rozejrze, tylko napiszcie mi jakiego psa mam mniej wiecej szukac, moze jakies foto ???[/QUOTE]
Ale jego widać :) TYLKO PYTANIE CO DALEJ :)?

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, którzy tu zaglądają, dzięki FB :)
Bo DOGOMANIA MA GRUPĘ NA FB, rzecz jasna :) i suuuper administratora ;), hehe!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']Cześć wszystkim, znalazłam Was na facebooku, świat jest mały...
On będzie nawiewał z dt, będzie tam wracał za wszelką cenę. I czekał na swoja Panią :-(
Myślę, że priorytetem jest sprawdzić , co z Kaśką, od tego zależy, czy brać go na siłę, czy dać mu tam poczekać i tylko karmić i pilnować.
Ale dowiedzieć się tego może chyba tylko ktoś z "branży". Takiemu zwykłemu nie powiedzą przecież.[/QUOTE]
Tez tak myślę,a komus z "branży"to powinno ustalenie co sie stało z kobitą zająć tylko "chwilę",no cóż kiedyś bym pomogła a teraz to już nie;)

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem, że pies jaki jest każdy widzi ;), ale widzi tylko ten, co tam bywa. Innym zostają zdjęcia. I potencjalnym chętnym do dania dt też przydałoby się go pokazać, a nie wlec ich za fraki, żeby go sobie obejrzeli z ulicy :evil_lol:
Tak, że jakby się dało go fotnąć to byłoby fajnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']Ja rozumiem, że pies jaki jest każdy widzi ;), ale widzi tylko ten, co tam bywa. Innym zostają zdjęcia. I potencjalnym chętnym do dania dt też przydałoby się go pokazać, a nie wlec ich za fraki, żeby go sobie obejrzeli z ulicy :evil_lol:
Tak, że jakby się dało go fotnąć to byłoby fajnie.[/QUOTE]
Właśnie, nawet telefonem cyknąć ... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_r']wiecie, dla psa nie liczy się, jaka była właścicielka....że piła, że śmierdziała ale była. pogłaskała, dała jeść. Niestety nie mam znajomości. chętnie pomogę w łapance i dorzucę grosza.[/QUOTE]
Dlatego też psy są doskonałe w terapii, im nie zależy, że dzieci są chore, niepełnosprawne itd., ale to jasne i wiadome :)

A jak dt nie było, tak nie ma :( Bez fot się nie ruszy tematu pewnie...

Słuchajcie, ale ja mam pytanie, bo jednego nie czaję, na co tu czekać??? Aż ona wróci??? Przecież to bez sensu! Nim trzeba się i tak zaopiekować... Nie ważne co powie czy nie powie POLICJA... A jak ktoś go podwali i jednak go SM złapie na działkach, to ku..wa po jabłkach będzie... i po całym gadaniu... I takie jest moje zdanie... Mozolnie to idzie, a pies od miesiąca na dworze :(

Kobity nie ma ponad miesiąc już... Wrzucić foty i szukamy domu, no i DT szukać na biegu, ale bez zdjęć lipa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...