Jump to content
Dogomania

Trymowac samemu??


Sreberko

Recommended Posts

Witam!
Czytam,uważnie te wasze wyczytane z internetu wiadomości nie poparte żadnym doświadczeniem.Ludzie czy wiecie, że sposób pielęgnacji włosa psów i kotów jakie jest trymowanie,dotyczy tylko tych osobników,które mają prawidłowy włos,a nie są zmienione genetycznie,lub zmieszane szorstki z miękkim.Teraz jest to tak pomieszane,że trzeba umieć dobrać narzędzie do każdego włosa.
Co pomyślą osoby, którzy pierwszy raz usłyszeli słowo trymowanie.

Na wszystkie tego typu odpowiedzi odpowiem tak "without comment".
Pozdrawiam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

No to ja dodam , byscie sie usmiali. Tak troche BTW, ale sprawa dotyczy poniekad trymowania.
Otoz poszlam sobie , dwa lata temu, do groomera, by WYCZESAL (zaznaczajac) mi psa. Briarda.Chodzilo o wyczesanie koltunkow, zadziorkow. No i "wyczesal" - hakowym (Coat King)! Skora,nie powiem , zostala napowietrzona, ale jak pies tracil 70% wlosa, trudno, by bylo inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Czytam,uważnie te wasze wyczytane z internetu wiadomości nie poparte żadnym doświadczeniem.Ludzie czy wiecie, że sposób pielęgnacji włosa psów i kotów jakie jest trymowanie,dotyczy tylko tych osobników,które mają prawidłowy włos,a nie są zmienione genetycznie,lub zmieszane szorstki z miękkim.Teraz jest to tak pomieszane,że trzeba umieć dobrać narzędzie do każdego włosa.
Co pomyślą osoby, którzy pierwszy raz usłyszeli słowo trymowanie.

Na wszystkie tego typu odpowiedzi odpowiem tak "without comment".
Pozdrawiam.:lol:[/quote]

Grey pisza tu do ciebie wieloletni hodowcy i wystawcy
ale ty dalej wiesz swoje i uwazasz sie za madrzejszego od wszystkich

wstawil bys zdjecia robionych przez ciebie psow i bylo by po sprawie ale ty z uporem maniaka bedziesz wciskal kity, zreszta nie tylko na dogomanii

myslales ze uda ci sie tu wykreowac na znawce - nie udalo sie, bardzo mi przykro
mam nadzieje ze kazdy wyciagnie odpowiednie wnioski

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Elitesse, tak prawdziwi znawcy nie piszą ,ja też byłem na wystawach,mój Lewus Rufus zdobył złoty medal ,później mnie się nie chciało bo było za gorąco,a psu nie zależało na czempionie i znam te wszystkie sprawy.Mnie nie potrzeba nic tłumaczyć, a nic mądrego nie przeczytałem.
Powtarzam,ja się nie pytam ,jeżeli wiem chętnie podzielę się więdzą.
Pozdrawiam.:lol:

p.s Co tak o te zdjęcia ,każdy pyta.Żeby uwierzyć trzeba pokazać i powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Elitesse, tak prawdziwi znawcy nie piszą ,ja też byłem na wystawach,mój Lewus Rufus zdobył złoty medal ,później mnie się nie chciało bo było za gorąco,a psu nie zależało na czempionie i znam te wszystkie sprawy.[/quote]
czyli ze 18 lat pseudohodowli sznaucerów ?

to ja zacytuję Kojota:
[QUOTE]:smhair2::lying::mdleje::2gunfire::errrr:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Elitesse, tak prawdziwi znawcy nie piszą ,ja też byłem na wystawach,mój Lewus Rufus zdobył złoty medal ,później mnie się nie chciało bo było za gorąco,a psu nie zależało na czempionie i znam te wszystkie sprawy.Mnie nie potrzeba nic tłumaczyć, a nic mądrego nie przeczytałem.
Powtarzam,ja się nie pytam ,jeżeli wiem chętnie podzielę się więdzą.
Pozdrawiam.:lol:

p.s Co tak o te zdjęcia ,każdy pyta.Żeby uwierzyć trzeba pokazać i powiedzieć.[/quote]
No prosze gadka pseudohodowcy:angryy::mad::angryy:
Nie wierze Grey w ani jedno slowo...
A psa bym Ci w zyciu nie dala do zrobienia:mad:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Miła Leepa,piszesz ,że jest zabawnie i groteskowo.Jest,jeżeli tak piszecie.

""Ależ offtop,mocno nam się nudzi ."" Ani składu,ani ładu,ani gramatyki.
Może off top albo top off ,ale to też nie jest prawidłowo.

Jeżeli,chciałaś się pochwalić,to trzeba napisać:
"It is bored all the time."
Kiedy zobaczę Twojego coś na temat!
Pozdrawiam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Elitesse, tak prawdziwi znawcy nie piszą ,ja też byłem na wystawach,mój Lewus Rufus zdobył złoty medal ,później mnie się nie chciało bo było za gorąco,[B]a psu nie zależało na czempionie[/B] i znam te wszystkie sprawy.Mnie nie potrzeba nic tłumaczyć, a nic mądrego nie przeczytałem.
Powtarzam,ja się nie pytam ,jeżeli wiem chętnie podzielę się więdzą.
Pozdrawiam.:lol:

p.s Co tak o te zdjęcia ,każdy pyta.Żeby uwierzyć trzeba pokazać i powiedzieć.[/quote]

Wybacz... urodziłam się w 'kynologicznej rodzinie', wystawiałam psy od małego dzieciaka i cóż.. zawsze myślałam, że to nam - właścicielom powinno zależeć na championatach... nie psu :diabloti:

Co do tych zdjęć :cool3: Po prostu chciałabym zobaczyć psa przygotowywanego przez Ciebie.

Czarne Gwiazdy, poczekajmy cierpliwie :D Grey na pewno oceni Twój angielski. Ciekawe tylko czy wstawi te zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

czytam sobie, czytam.. oczy mi się otwierają coraz szerzej, ale przynajmniej można sobie poprawić humor z rana :evil_lol: ale uwaga na kawusię - można zapluć monitor w pewnych momentach :diabloti:

a teraz wielce szanowny pan esteta i humanista skrytykuje mą wypowiedź jako pozbawioną sĘsu :evil_lol:

Grey, czy to Twoje "chodowanie sznaucerów" to była jakaś hodowla czy ta sobie hodowałeś i rozmnażałeś co się nawinęło?

Link to comment
Share on other sites

Też jestem ciekawa zdjeciami i ..."chodowlą". Bo jak tak dalej pójdzie to myslę że I will by bored tą śmieszną na razie rozmową.

Nie no wstyd, to dziecinne, czemu ja w tym uczestniczę :lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ale mi się humor poprawił :evil_lol: Grey został nazwany po imieniu i w ramach obrony utraconej godności rzucił się do nieudolnego ataku na gramatykę :turn-l:

[quote name='Grey']Jeżeli,chciałaś się pochwalić, trzeba napisać:
"It is [B]bored[/B] all the time."
[/quote]

"bored"- imiesłów bierny, znaczy "znudzony"
"boring" - imiesłów czynny, oznacza "nudny"
Tłumaczenie zdania ułożonego przez Grey " To [I]( chyba chodziło mu o wątek ;))[/I] jest znudzony przez cały czas". Jeśli o to chodziło, to ja się całkowicie zgadzam, Wątek ma prawo być znudzonym takim ciąglym wykorzystywaniem.

W atakowanym przez Ciebie zdaniu, jest i poprawna budowa, składnia, gramatyka i ba, nawet to czego brakuje w Twoich postach -logika.
Jedyne do czego można się przypiąć to błąd leksykalny - takiw słowo jak "offtop" owszem istnieje, ale znaczy coś innego niż "off topic"
[url=http://www.urbandictionary.com/define.php?term=offtop]Urban Dictionary: offtop[/url]
Następnym razem, dear Grey, radzę sprawdzić fakty i swoją wiedzę przed przypinaniem się do cudzych literówek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Elitesse, tak prawdziwi znawcy nie piszą ,ja też byłem na wystawach,mój Lewus Rufus zdobył złoty medal [/quote]
:-o:evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol: hahaha no to rzeczyiwscie masz sie czym chwilic :lol:
schipra tez bys ogolil?? :roll:A moze bys wykapal przed wystawa?? hahaha

Link to comment
Share on other sites

Mały off ale na temat :)


Trymuję Parsony i Jacki - sama mam 6 białych o włosie szorstkim i złamanym - więc się nie nudzę i cały czas "ulepszam" swoje umiejętności :)

Na swoim blogu - adresik w podpisie - pokazałam troszkę trymowania jednego z moich klientów

zapraszam do obejrzenia i czekam na konstruktywne komentarze :)

pozdr

Aga i banda

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Grey']Witam!
Elitesse, tak prawdziwi znawcy nie piszą ,ja też byłem na wystawach,mój Lewus Rufus zdobył złoty medal ,później mnie się nie chciało bo było za gorąco,a psu nie zależało na czempionie i znam te wszystkie sprawy.Mnie nie potrzeba nic tłumaczyć, a nic mądrego nie przeczytałem.
Powtarzam,ja się nie pytam ,jeżeli wiem chętnie podzielę się więdzą.
Pozdrawiam.:lol:

p.s Co tak o te zdjęcia ,każdy pyta.Żeby uwierzyć trzeba pokazać i powiedzieć.[/quote]

Grey -zmien dealera,albo bierz polowe....;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...