Jump to content
Dogomania

spotkanie szkoleniowe ze Szwedkami


Guest Mała Ola

Recommended Posts

Guest Mała Ola

[B][FONT=Times][SIZE=3]SPOTKANIE SZKOLENIOWE OBEDIENCE

Z [/SIZE][/FONT]Anne Dahlin i Lotta Linusson[/B]

[CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]

[SIZE=3][FONT=Times]Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na spotkanie szkoleniowe ze Szwedzkimi szkoleniowcami [/FONT][/SIZE][B][I]Anne Dahlin i Lotta Linusson[/I][/B], które należą do czołówki Skandynawskich szkoleniowców i zawodników. Mogą poszczycić się przygotowaniem Hovawarta do klasy mistrzowskiej , oraz wielu innych psów , które odnoszą światowe sukcesy.



Spotkanie obędzie się w Obornikach Śląskich w dniach [B]18- 20 sierpnia 2006[/B] , zajęcia prowadzone będą na terenie ośrodka

Hotelu Olimp

[FONT=Times][SIZE=3]ul. Poniatwoskiego 22[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times][SIZE=3]55-120 Oborniki Śląskie[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times]Uczestniczyć w zajęciach praktycznych może 12 psów z przewodnikami – koszt 3-ech dni zajęć dla osób z Klubu Hovawarta w Polsce to [B]135 zł[/B] , dla osób spoza klubu [B]180 zł[/B]. Na zajęcia te zapraszamy Hovawarty z zaliczoną co najmniej zerówką OB oraz psy innych ras z zaliczoną co najmniej jedynką w OB. Można również uczestniczyć w zajęciach bez psa – koszt 3-ech dni [B]75 zł[/B] dla Klubowiczów , [B]105 zł[/B] dla osób spoza klubu. [/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times][I]Opłaty za uczestnictwo prosimy wpłacać na konto [/I][/FONT][/SIZE]

[FONT=Times][SIZE=3]Klubu Hovawarta w Polsce koniecznie z dopiskiem [/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times][B][I][U]SPOTKANIE SZKOLENIOWE OB[/U][/I][/B].[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE]

[B][FONT=Times][SIZE=3]BZ WBK III O/Poznań
49 1090 1359 0000 0000 3501 8426[/SIZE][/FONT][/B]

[SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times]Podczas spotkania będą omówione ćwiczenia od najłatwiejszych do klasy mistrzowskiej OB (+ praktyka ) , pokaz pracy oraz film szkoleniowy. [/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times]Szwedki będą gościły u nas pierwszy raz , ale na pewno nie ostatni. Spodziewamy się drugiego seminarium z tymi wybitnymi szkoleniowcami w listopadzie.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times]Serdecznie zapraszamy![/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE]

[FONT=Times][SIZE=3]Noclegi można rezerwować w ośrodku w Wilczynie Leśnym oddalonym o 5 km od miejsca ćwiczeń :[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE]

[B][SIZE=3][FONT=Times]PRODUS [/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][FONT=Times]Ośrodek Wypoczynkowy[/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][FONT=Times]Wilczyn Leśny [/FONT][/SIZE][/B]

[FONT=Times][SIZE=3]K/Obornik Śląskich[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times]Tel . do recepcji : [B]071 310-27-46[/B][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times]Oraz bezpośrednio do Kierownika Ośrodka : [B]697-02-06-06[/B][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times]Zarezerowane mamy domki z dwiema wersalkami i z dwoma łóżkami jednoosobowymi , koszt całego domku 65 zł za dobę. Przy rezerwacji proszę poinformować recepcje , że jest się uczestnikiem szkolenia. [/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times]Opłaty za domek należy omówić indywidualnie z Kierownikiem ośrodka.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times][SIZE=3]Ponieważ ja tylko rozgłaszam, a z organizacją nie mam nic wspólnego, proszę nie pisać do mnie na PW, a w[/SIZE][/FONT][FONT=Times][SIZE=3] razie jakichkolwiek pytań czy chęci zgłoszenia proszę pisać pod adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mała Ola nie dopisała jednej ważnej rzeczy:
jeśli do czwartku (tego czwartku) nie zbierze się MINIMUM chętnych to spotkanie zostanie odwołane. Drogie koleżanki i koledzy - taka okazja nie powtórzy się prędko. Więc komu honor i ojczyzna miłe - zapisujcie się na seminarium!!

Link to comment
Share on other sites

Psia... :oops: , dopiero teraz do mnie dotarło, że Oborniki Śląskie, to od nas rzut beretem. :crazyeye:
Tylko, że:
- 18-go nie dostanę urlopu :-( ,
- 19-go jesteśmy na IAL-u w Szczecinie :multi: ,
- 20-go... :hmmmm: mogłybyśmy tylko na jeden dzień wpaść do Obornik? :roll: Tylko czy to miałoby sens? Dopiero na ostatni dzień szkolenia? :roll: No i jaki byłby wtedy koszt?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens i jaki byłaby ewentualna opłata za ten sens. Jest mi natomiast niezmiernie przykro, że seminarium może nie dojść do skutku z powodu braku chętnych. Organizatorka bardzo się postarała... a teraz... Po prostu... eh...
Jeszcze jedno - w tym tekście, który powyżej wkleiła Mała Ola, jest mowa o tym, że w praktyce mogą uczestniczyć osoby z zaliczoną jedynką z OB. Gdzieś wyczytałam objaśnienie, że "zaliczona jedynka" oznacza zaliczony udział w zawodach w tej klasie (a nie zaliczenie i przejście do dwójki). Bliższych informacji może udzielić jedynie Fifaza (adres w poście nr 1), najlepiej telefonicznie. Nie zostałam upoważniona do rozpowszechniania jej numeru, ale wiem, gdzie go można znaleźć;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zarazah'] Jest mi natomiast niezmiernie przykro, że seminarium może nie dojść do skutku z powodu braku chętnych. Organizatorka bardzo się postarała... a teraz... Po prostu... eh...
[/QUOTE]

Bardzo dobrze, ze cos sie dzieje dobrego w temacie obedience :-) Potrzeba nam doswiadczen i wiedzy trenerow i zawodnikow, ktorzy maja wieksze i lepsze doswiadczenia z obi niz my ... Jednak ... jednak, aby takowe przedsiewziecia zakonczyly sie sukcesem trzeba czegos wiecej niz

[QUOTE]Organizatorka bardzo się postarała... [/QUOTE]

Nie znam organizatorki i nie wiem w jakim zakresie sie "postarala". Do kazdego "postarania" konieczny jest aspekt marketingowy i rzetelny przeplyw informacji. Wybacz, ale

[QUOTE]Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na spotkanie szkoleniowe ze Szwedzkimi szkoleniowcami Anne Dahlin i Lotta Linusson, które należą do czołówki Skandynawskich szkoleniowców i zawodników. Mogą poszczycić się przygotowaniem Hovawarta do klasy mistrzowskiej , oraz wielu innych psów , które odnoszą światowe sukcesy[/QUOTE]

to zadna informacja o trenerkach. Staralam sie zagooglac nazwisko Anne Dahlin, ale jedyne co mi wyskakuje to strony szwedzkie (bez tlumaczen na angielski), oraz ogloszenia o seminarium organizatorki. Moze gdzies w przepstnej sieci, jest glebsze info o trenerkach, ale ja zabiegany leniwiec jestem i brak szybko dostepnej informacji, powoduje u mnie natychmiastowe przejscie do innego interesujacego mnie tematu. Z drugiej strony daleka jestem od kupowania kota w worze :cool3:

Na przyszlosc pewnie warto by bylo postarac sie o pelniejsze info o wykladowcach, tak aby operujac kompletnymi faktami, zachecic innych do zainwestowania w dodatkowa i pewnie potrzebna wiedze.

W.

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wiem dlaczego bylo to obostrzenie ,ze zapraszane sa osoby z co najmniej zaliczona jedynka.Dlaczego jesli interesuje sie Obedience nie moge zaplacic i pojsc posluchac madrzejszych od siebie.Na mnie to podzialalo odstraszajaco i nawet nie fatygowalam sie telefonowac do organizatorow skoro poprzeczka tak wysoko.
Moze na przyszlosc lepiej pisac,ze pierwszenstwo dla osoby z zaliczona jedynka ale pasjonaci tez mile widziani .Wtedy pewno bedzie wiecej chetnych.

Link to comment
Share on other sites

oczyiscie ze mozesz posluchac!!! tu chodzilo o osoby uczestniczace w seminarium z psami, kazdy spodziewal sie duzo wiekszego zainteresowania tym tematem, wiec aby nie bylo nieporozumien postawiono taki wymog. a nie bylo to naglasniane, gdyz wstepnie hovawarciarze wyrazili duze zainteresowanie (seminarium jest po hovkowym zjezdzie). a bylaby glupia sytuacja gdyby okazalo sie ze wszystkie miejsca sa zajete i zaden hovek nie moze wziasc udzialu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...