Jump to content
Dogomania

Jarosław 5-6.03.2011


Foxowa

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja się pojawię w oba dni :)
Służę pomocą przy wystawianiu piesków na ringach :) tel. do mnie: 792 793 372
[url]www.tybetkowo.pl.tl[/url]

Szukam dla debiutującej w grupie młodszej prezenterki małego pieska. Dziewczynka ewentualnie może wystąpić ze swoim Goldenem, ale ma małe rączki i ciężko jej złapać za pyszczek i ogon równocześnie. Szukam dla niej mniejszego pieska, obytego z ringiem, by się zachęciła do udziału w tej konkurencji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']McDzik - a Twój Arni? ;) i doświadczony i obyty i mały - nie poszedłby z dziewczynką?[/QUOTE]
Do tego małego diabła trzeba mieć wprawioną rękę :D On już był wystawiany przez różne osoby, nawet jeździł na wystawy beze mnie, ale trzeba mu pokazać 'kto tu rządzi'. Szukam dla dziewczynki zdecydowanie jakiegoś Psiego Anioła :D

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.zkwpoprzemysl.exxl.pl/attachments/117_wykaz%20zgloszonych%20psow.pdf"]Wykaz zgłoszonych psów[/URL]

[URL="http://www.zkwpoprzemysl.exxl.pl/attachments/117_plan%20sedzowski.pdf"]plan sędziowania[/URL]

do pełni szczęścia brakuje jakiś godzin... chyba, że ja ślepa jestem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no i się udało we wtorek :)[/QUOTE]
jednak moje słowa się sprawdziły :)

[quote name='Kinga138']Gdzie tak wystawa jest tzn. prosiłabym o podanie adresu i jaka to hala jest bo nie moge na stronie tego znaleźć?[/QUOTE]
Hala Sportowa ul Sikorskiego 5 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...