Jump to content
Dogomania

Znaleziono dużego psa w typie Rhodesia Ridgeback - wrócił do domu


Ola&Sasza

Recommended Posts

[quote name='Ola&Sasza']Byłam rano u weta, ale w gabinecie nie było urządzenia do sprawdzania chipa :shake:
Tatuażu jeszcze nie szukałam.

Poszukam jeszcze ogłoszeń tych ras co napisałaś :roll:

Z góry dzięki za rozsyłanie informacji.[/QUOTE]

a czy ma na plecach ten jakby "sztylet"? typowa dla rasy linię włosów rosnącą w drugą stronę?

Link to comment
Share on other sites

Czy on kuleje na tylną łapę?
W sobotę na skrzyżowaniu ulic Biskupiej i Pabianickiej (Gocławek) widziałam podobnego psa (mocno kulejącego), który zdezorientowany maszerował za małym czarnym kudłaczem. To było gdzieś około 14, zaprowadziłam swojego psa i w ciągu kilku minut poleciałam ich szukać ale nie znalazłam. Może nawiał z domu za suką?
Przeglądałam ogłoszenia z Palucha i zaginionepsy.waw.pl jednak nie natknęłam się na żaden anons pasujący do tegoż psa :(

Link to comment
Share on other sites

Nasz kochany piesek zaginął w Radości w niedzielę, 19.12
Jest bardzo duży (ok.70 kg), żółty, ma duże uszy i długi ogon. Jest bardzo przyjacielski. Prosimy o kontakt z numerami:510 118 188, 501 108 021. Czekają na niego dzieci, dorośli i kotek.
_________________
iza

ZNALAZŁAM TAKIE OGŁOSZENIE, ZADZWONIŁAM DO LUDZI I PODAŁAM NR TELEFONU DO MIEJSCA POBYTU - OBY TO BYŁ ON! :)))

Link to comment
Share on other sites

Jasne, że Broholmer (zjadł eL :-) )
Nie wiem Leni, gdzie Ty znalazłaś ich ogłoszenie, przeszukałam cały net i nawet mając pełen tekst nie widzę tego :roll:
Pieso oddalił się od domu 5km. więc całe szczęście, że nic mu się po drodze nie stało :-)
Poradziłam Pańciostwu, aby poza adresówką jeszcze obrożę od spodu markerem podpisali :cool3:
Najważniejsze, że skończyło się happy endem i na Święta będą razem.

Dziewczyny życzę Wam wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...