Jump to content
Dogomania

Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!


magda222

Recommended Posts

wygoda to raczej dla własciciela,ze nie musi wychodzic na spacer gdzies daleko tylko ma teren przed domem dla psa swoj a Tonemu wystarczało łóżko i kuchnia do szczęścia;)Zdjęć siostrzeniec nie zrobił a już pojechał...mówił,ze próbował Toniego usadzić,żeby pozował i chciał go wziąść na ręce i go Antek ugryzł ;)bezczelny i gupi ten siostrzeniec mój tak bez pardonu do Antka owszem mozna Antka brac na ręce ale nie każdy i nie zawsze;)podobnie kot mój słodziak normalny ale ugrysc lubi za zbytnią zuchwałość lub tak poprostu bo sie nudzi;)nic sama pojade pofocic porządnie Tonika.

Link to comment
Share on other sites

Antoś wie co robi, Harutek na rączki daje się tylko wziąć kiedy sam nie da radę np. na schody wejść. Miał raz traumę z tylną nóżką, stłukł sobie i nie mógł wskoczyć na 7 schodków. I tak jak go brałam na ręce to powarkiwał. Kogo innego pewnie by dziabnął :).

Link to comment
Share on other sites

he he Antek sieje terror dalej chodzi brudny i smierdzacy tylko ja kapałm go bez uzycia kaganca teraz kaganiec sie zawieruszył mnie nie ma na miejscu i ma chłopak spokój;)Pozatym rozbestwił sie podobno niemożliwie tj. jak na początku bał sie wychodzić na podwórko sam tak teraz nie mozna go w domu utrzymac.Ponieważ sa upały drzwi od garażu prerobionego na pokój _palarnie (czyli wszyscy tam spedzaja 80% czasu) sa otwarte a zablokowane przewróconą suszarka na pranie,zeby psy nie wychodziły to Antoni wygryza wszystkie sznuki po kolei,zeby wyjsc na dwór...urwis sie robi jednym słowem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka2']he he Antek sieje terror dalej chodzi brudny i smierdzacy tylko ja kapałm go bez uzycia kaganca teraz kaganiec sie zawieruszył mnie nie ma na miejscu i ma chłopak spokój;)Pozatym rozbestwił sie podobno niemożliwie tj. jak na początku bał sie wychodzić na podwórko sam tak teraz nie mozna go w domu utrzymac.Ponieważ sa upały drzwi od garażu prerobionego na pokój _palarnie (czyli wszyscy tam spedzaja 80% czasu) sa otwarte a zablokowane przewróconą suszarka na pranie,zeby psy nie wychodziły to Antoni wygryza wszystkie sznuki po kolei,zeby wyjsc na dwór...urwis sie robi jednym słowem.[/QUOTE]

Tak trzymać Antoś, trochę trzeba rozrabiać bo byłoby nudno! Poza tym co biduś przeszedł to kurna wszystko bym mu pozwoliła robić ;) , (wiem że Wy też pozwalacie :evil_lol::multi: ). Toni tak trzymać, nie po to zmieniałeś na pałac, żeby teraz być uwięzionym, jak nawięcej spaceruj po swoich ogrodach :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zaglądałam, do Antośka, ale z powodu braku czasu, tylko poczytałam i biegłam dalej...
W końcu muszę się odezwać, bo aż wstyd mi przed Antosiem...
No rezydencja ekstra - [URL]http://images64.fotosik.pl/1016/61a630ff21227e33med.jpg[/URL], [URL]http://images64.fotosik.pl/1016/d906b9d8bac67c5fmed.jpg[/URL]
miejsca full - [URL]http://images63.fotosik.pl/1015/281d18a02dfe5ab8med.jpg[/URL], [URL]http://images62.fotosik.pl/1017/7b0eb59a31094f78med.jpg[/URL]
Jego oznaczone trawy i drzewka:eviltong: - [URL]http://images65.fotosik.pl/1017/99395ff0441cae0bmed.jpg[/URL], i murki tyż :evil_lol:[URL]http://images61.fotosik.pl/1015/2086db1854869d45med.jpg[/URL]
- wie teraz Antonio, że żyje:)
Antośku - zostawiam Ci full głasków, wiesz?!!!

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy.

byłam sprawdziłam pogłoski ,ze Antoś taki hojrak faktycznie potwierdzam rządzi sie niemozliwie i energi znów ma za duzo...pytam sie młodej synowej siory bo ona przejeła podawanie leków po mnie Atosowi jak daje czy cos dawki nie popierdzieliła czy jak,mowi,ze nie wszystko ok a cardisure dzieli na poł .dociekam dalej pokaz mi leki jak dajesz no i okazało sie,ze cardisure były 2,5 wiec dawała za mało ale na szczescie nie zaszkodziło mu a wrecz przeciwnie.Jak na początku bał sie wychodzic sam na podwórko tak teraz nie można go w domu zatrzymać w koncu pojął,ze wszystko jego:)

Link to comment
Share on other sites

no masz wczoraj siora dzwoniła ,ze kufa znów puchnie nieszczesne zebole,ktorych nie mozna pousuwać a bolą:(ostatnio antybiotyk brał jakies 3 miesiace na drogi moczowe mimo ,ze w badaniach wszystko było ok.zadnych stanów zapalnych .Mam w domu w zapasie cipronex wczesniej go brał na zaplenie kosci szczeki więc zapodam jak ostatnio .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka2']no masz wczoraj siora dzwoniła ,ze kufa znów puchnie nieszczesne zebole,ktorych nie mozna pousuwać a bolą:(ostatnio antybiotyk brał jakies 3 miesiace na drogi moczowe mimo ,ze w badaniach wszystko było ok.zadnych stanów zapalnych .Mam w domu w zapasie cipronex wczesniej go brał na zaplenie kosci szczeki więc zapodam jak ostatnio .[/QUOTE]
Ferka też z zębolami zaczęła mieć kłopoty. Kieł jej się ruszał i wet wyrwał okazało się , że od korzenia się psuł. I też niestety antybiotyki, ale na razie ok. Przy okazji zdjęłam jej kamień. Myślę , że właśnie bardzo trzeba u jamniorków o zęby dbać, bo potem masa chorób się przyczepia delikatnie mówiąc ;)

Link to comment
Share on other sites

Lodek jest u mnie 4 lata i juz miał 2 razy czyszczone zęby (zawsze przy okazji wtrakcie zabiegów innych)i mimo,że je suche tylko nachodzi mu kamien błyskawicznie .Mea z 2 -3 miesiace temu miała czyszczenie i wet był w szoku,ze młody pies taki kamien a tez tylko suche wcina .moj poprzedni psiak Frytka jadła mokre i w wieku 8 lat ząbki jak nówki wiec nie wiem jak to jest chyba genetyka.U Toska problem jest taki,ze zeby trzymaja mocno za to zjechane do dziaseł bez narkozy wet nie usunie a narkoza wet. nie ryzykowałby powiedział .

Link to comment
Share on other sites

Biedne te psiaki, że muszą cierpieć, a takiej wziewnej narkozy nie można, albo taką lekką jak Ferka że spała tylko na moment wyrwania i zaraz obudziła się. Nie wiem jak się nazywa taka chwilowa , lekka? Muszę spytać jak będę na kontroli.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ale dr.Kaczor jest wetem z doświadczeniem dużym, sporo operuje (jest specjalista chirurgiem) ma sprzęt do znieczulania wszelaki a jednak odradza zabieg jak bardzo ale to bardzo ryzkowny.Z Antonim to jest tak,ze man sie wydaje,ze jest mocny jak tur a jak wet go osłuchuje to sie chwyta za głowe jak mu to serducho pika.Taki typ poprostu on nie wie ,ze jest bardzo chory wiec zachowuje sie jak zdrowy;)
Tony ma na swojej ulicy towarzystwo ....3 domy dalej jest hodowla jamników szorstkowłosych jaki tam raban.

Edited by rytka2
Link to comment
Share on other sites

zajerestrowana hodowla,Rogowo to wioska a sa tam 2 oficjalne hodowne jamników szorstkowłosych prowadzone przez myśliwych.

ps. poczytałam' hoduja' tam jeszcze Spaniele bretonskie,Niemiecki Terier mysliwski,Słowacki gonczy, Łajka Zachodnio-Syberyjska.
Wybieram sie na kawke do znajomej co mieszka tam juz kilka lat to sie 'wywiem' wiecej;)

Edited by rytka2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potwierdzam, byłam na ich stronie internetowej, ładne psiaki, ale nasze schroniskowe są i piękne i kochające najbardziej ze wszystkich. Uściski dla bandeczki, a w szczególności dla JWPnw (jaśnie wielmożnego pana na włościach) Antosia :eviltong: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Witam wszystkich zaglądających na ten wątek,przesyłam pozdrowienia dla ludzi ,mizianka dla zwierzaków i informuje ze poszła moja Atosowa deklaracja za lipiec.[/QUOTE]

dziękujemy bardzo.

Tony bidulek jak nie uroak to sraczka a to zęby a teraz oko.Duze oko ma cały czas zakraplane kropelkami na jaskre a małe przemywane sztucznymi łzami .Jednak małe oko ma podwinieta powieka i ma skłonosc do podraznien , teraz pojawiła sie ropna wydzielina kupie mu tobradex krople z antybiotykiem bo powiem szczerze ,ze szkoda mi na weta w tej sytuacji .wiem,ze raczej nic innego jak krople z antybiotykiem nie zapisze.Przydało by sie cisnienie zmierzyc kontrolnie w duzym oku ale to tylko w Poznaniu u dr.Dabrowskiego...hym tylko tam wyniki zawsze inne niz u Garncarza i wolałabym,zeby Garcarz obejzał oczy Tonego.Garnarz bedzie w Poznaniu za 2,5 miesiaca .Co WY na to podac krople teraz na własna reke a z badaniem/kontrola poczekac te 2,5 miesiaca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

byłam u Antka w gosciach 2 dni i nocke . Oko juz ok nie ma wydzieliny ropnej z tym,ze wygląda nieciekawie bo gałka jest tak malutka jaky jej nie było.Antoniemu bardzo mocno dały się we znaki upały wcale nie gonił Lodka nie zaczepiał mnie do zabawy nie chciał na dwór leżał w kuchni i chłodził sie na płytkach.Naprawde słabiutki ale nie kaszlał, brzuch nie był duzy apetyt jest .Dzis jest juz ponoc duzo lepszy niepokoi mnie tylko,ze mimo iz duzo je to chudszy jakis.Jednak w przyszłym tyg pojade z nim do weta na badania kontrolne krew,rtg ew.usg słabszy chudszy moze poprostu starszy a moze cos innego sprawdzic nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...