Jump to content
Dogomania

Sucha karma - pytania.


snoop15

Recommended Posts

Witam

Tydzień temu kupiłem 2.5 miesięcznego (psa) owczarka niemieckiego (jest metryka która uprawnia do wyrobienia rodowodu), piesek na początku jak by to można powiedzieć był nie dostępny, piszczał ale to normalne bo został odłączony od matki i rodzeństwa, teraz piesek się chętnie bawi itp. w książeczce zdrowia jest:

21.10.2010
30.10.2010 Odrobaczenie Purantelum (dotyczy tych trzech dat)
13.11.2010

10.12.2010 Odrobaczenie Paratex

Jest jedna naklejka ze szczepienia, ale nie ma podpisu [COLOR=blue][B][U]lekarza[/U][/B][/COLOR] ani zaznaczonego na co ta szczepionka, ale na naklejce pisze:Nobivac Puppy DP.

Przy kupnie psa na początek dostaliśmy trochę karmy suchej, podobno jakaś NRC. Zaniedługo karma się skończy, pies czasami ma rzadką kupkę, a czasami normalną. Chcę Was sie zapytać jaką karmę kupić dla mojego szczeniaczka, ile razzy dziennie mu ją podawać, oraz w jakiej ilości (ile gram na jeden posiłek). Myślałem o PROFORMANCE Large Puppy Breed, ale cena trochę duża, więc może polecilibyście coś bdb jakości, ale tańszego ? Z góry dzięki.

P.S Pies waży 6.2kg, czy to nie za mało jak na 2.5 miesięcznego szczeniaka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...