Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

[quote name='pola53']Wczoraj poszła moja wpłata za listopad. A, i moja miejscowość to Chociwel :).[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Dzisiaj poszła moja stała za listopad - 20 zł.

Pzdr.[/QUOTE]

Bardzo Wam dziękuje za wpłaty i... wierność. Potwierdze oczywiście jak dojda wpłaty.
I mozę wreszcie znajde chwile czasu na napisanie tekstu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Czy ktoś z fundacji tutaj jeszcze zagląda?

pzdr.[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Mamjednoczesnie takie pytanie.
Jzeli w tytule przelewu pisze "dla Nordi", to czy ktos tam jest w stanie dopilnowac, aby ta moja stała RZECZYWIŚCIE była przeznaczona dla Nordi...? Wydaje mi się, że chyba nie...

Pzdr.[/QUOTE]

Z moich bytności w Emirze wynika, [B]że nic nie ugryzie żaden inny psiak z tego co na Nordi wpływa[/B]. [B]Fundacja dba również aby Nordi żyła nie tylko za to co wpłynie na jej potrzeby, a miała coś ponadto.[/B] Twoje pieniądze Asiaczku są wpływają i gwarantuję ze idze to na Nordi i nikt więcej nic z tego nie ma. Postram sie częsciej tu docierać, ale ilość psów które muszę wypunktować to trochę więcej niż jeden. A kwestia rozliczeń u innych jeszcze bardziej pracochłonna. Bo sa to większe kwoty i od większej ilości darczyńców.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Dzisiaj zrobiłam przelew - moja stała za luty 2012 r. - 20 zł.

Foteczki + tekst do ogłoszęń ( dla nika28) - bardzo prosimy:)

pzdr.[/QUOTE]

[quote name='kinia098']Też bym z chęcią zobaczyła Nordi ;)[/QUOTE]

Gdzieś mi wcieło wątek. Ze zdjeciami problem póki co nie mam jak pojechać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pewnie narażę się zaraz na gniew Fundacji EMIR, ale w sumie dlaczego miałabym nie zapytać..
Co z Nordi?? Czy wszyscy przestali się nią interesować? Brak zdjęć, brak informacji, brak ogłoszeń. Gdzie są wszyscy Dogomaniacy, którym tak bardzo Nordi spędzała sen z powiek? Było kilka zdjęć na początku, Nordi odżyła, przytyła, orzeczono, że socjalizacja przebiega pełną parą, i co dalej??

Pytam, bo teraz na wątkach trzeba relacje zdawać z pobytu w hotelach, trzeba udokumentować zdjęciami pobyt psa, a tutaj cisza jak makiem zasiał :( Jeśli przejście Nordi pod opiekę Fundacji oznacza ciszę i zero informacji o psie to po co to wszystko było potrzebne?

O ile mnie pamięć nie myli, Nordi została odebrana przez Fundację Bernardyn. Może Fundacja ma jakieś informacje w sprawie Nordi? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...