Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

[quote name='Tattoi']W sprawie bania się lub nie prokuratuty- to zobaczymy na miejscu. Widział Bóg nie takich już "gierojów".
Przeczytaj dziecko ze zrozumieniem, co do Ciebie napisałam. Wiem, że szkoły nie działają, ale miałam nadzieję, że Mamusia nauczyła Cię składać literki.
A co do kasy- bardzo odkrywcze- rozumiem, że dlatego właśnie Nika kłamie na innym wątku, że płaciła za hotel 500 złotych, choć płaciła 350.
Towarzystwo- jak widzę- macie doborowe.
Szafranowi nie można nawet obroży założyć- jaki to postęp? Tylko taki, że obecna opiekunka wie, że mnie pogryzł- i nie pcha łapy między przysłowiowe drzwi. Na propozycję założenia szelek zaprosiła osobę, która to proponowała.
Ale nic- jest świetnie - Tattoi zła, Szafranek bezpieczny. Alleluja i do przodu z hipokryzją.[/QUOTEżać

Zanim zacznie mnie pani obrażać proszę wpisać moje nazwisko (podałam je pani w Google) a dowie się pani trochę więcej o mnie. Nie zamierzam z panią więcej dyskutować. Dla mnie pani już nie istnieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Prosze mi wytłumaczyc dlaczego jest napisane zepłaciło sie 500zł a Tattoi ze 350zł.........
Cos jest nie tak......
Prosze o wytłumaczenie
Ha bezczelnosc.......
Kto był widział jak pracuje Tattoi moze Ty yunona..........[/QUOTE]

Sorry ale zapytam

[LIST=1]
[*]Czy to yunona pisała, że zapłaciła 500 i to zakwestionowała Tattoi?
- bo ja osobiście pytałabym konkretne osoby (oczywiście podpierajac sie np cytatem tejże osoby) z czego to wynika. Zupełnie nie rozumiem co ma yunona do tych 500 zeta?
[/LIST]





[SIZE=1][COLOR=silver]nadrabiam zaległości związane z moją parotygodniowa chorobą, jak coś zapomniałam prosże pisać [email][email protected][/email][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='Tattoi']W jakiej sprawie miał Emir rację?
Emir kłamie co dwa przecinki.
Resztę masz na pw.[/QUOTE]
---------------------------------------
Witam najserdeczniej Isadora7-może się ustosunkujesz do zarzutów kłamstw ze strony Emira?To jest brzydki zarzut.Taki zarzut psuje dobre imię fundacji..Ja nie jestem z Emira,a jak przeczytałem to normalnie aż mnie zatrzęsło..
Waldek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Pola no pewnie byłas widziałas i mozesz z czystym sumieniem powiedziec-Ta Pani nie istnieje........

Fundacja Emir bardzo ostroznie pisze........Ona wie co mozna a co nie A Ty wiesz.......[/QUOTE]

Najpierw trzeba by zrozumieć, co miałam na myśli. Jeśli nie rozumiesz, to wytłumaczę. Po prostu kończę dyskusję z tą osobą. Przeczytaj moje wpisy, a zobaczysz, że nie napisałam nic złego. Gdyby tak było, mod już dawno by mnie 'zbanował'. To mój ostatni wpis tutaj. Ale na Nordi płacić będę w dalszym ciągu. Pies jest dla mnie ważny!!! I tylko on!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Najpierw trzeba by zrozumieć, co miałam na myśli. Jeśli nie rozumiesz, to wytłumaczę. Po prostu kończę dyskusję z tą osobą. Przeczytaj moje wpisy, a zobaczysz, że nie napisałam nic złego. Gdyby tak było, mod już dawno by mnie 'zbanował'. To mój ostatni wpis tutaj. Ale na Nordi płacić będę w dalszym ciągu. Pies jest dla mnie ważny!!! I tylko on!![/QUOTE]

Mod i banowanie-zarty
Pytam byłas widziałas miałas psa w hoteliku u Tattoi proste pytania mozesz mi odpowiedziec..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']yunona wie co pisze, zna temat. Tattoi razem z popleczniczkami niech sie[B] wypcha swoimi dywagacjami[/B]. Wisi mi to. Już było na dogo kilka osób , które "świetnie" opiekowały się powierzonymi psami.[/QUOTE]
Sama sie wypchaj .......

Takie sa Twoje argumenty ja przynajmniej miałam psa u Tattoi i moge sie wypowiadac a Ty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']---------------------------------------
Witam najserdeczniej Isadora7-może się ustosunkujesz do zarzutów kłamstw ze strony Emira? To jest brzydki zarzut.Taki zarzut psuje dobre imię fundacji..Ja nie jestem z Emira,a jak przeczytałem to normalnie aż mnie zatrzęsło..
Waldek[/QUOTE]

Wiesz ja mam dziwne być może zasady. Za star już jestem by mnie zmienić. Jakbym miała ustosunkowywać się do każdego jak nazywasz "zarzutu" nie starczyłoby czasu na nic sensownego. Kieruję się własna logiką, własnym myśleniem. I jak ktoś mi pisze,

[LIST]
[*]że wszystkiemu winne "oczy czarne",
[*]albo że zamiast jęczeć "ojej, achuochu, pucipuci" konkretnie wpisuję swoją opinie zwane przez niektórych dyktatorstwem
[*]zadaje pytanie od pleców strony czyli zwyczajnie zaczepne, mające w treści wpisy do których się nie odnosiłam bezpośrednio
[*]etc, etc
[/LIST]
to sorry ja nie widzę za stosowne się tłumaczyć. Jeżeli Rzecznik Emira uzna za stosowne się wypowiedzieć to się wypowie, generalnie dyskusja odbywa się na forum EMIRA o ile ktoś ma ochotę i o ile pytania nie są od czapy strony.

Jeżeli komuś ten wpis nazwany przez Ciebie "zarzutem" (ja to nazywam flame i przy tym zostanę) zostanie uznany przez kogokolwiek za argument do psucia imienia Fundacji EMIR to znaczy, że ta osoba tak naprawdę nie ma własnego zdania tylko leci tam gdzie dymi, byle tłum walił jak na 1 maja przed trybunami w jedynie "słusznym" czasie.

Proste jak budowa cepa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Sama sie wypchaj .......

Takie sa Twoje argumenty ja przynajmniej miałam psa u Tattoi i moge sie wypowiadac a Ty?[/QUOTE]
Akurat Twój miał szczęście i ciesz się . Wypcham się bo jak mówią - [B]jedna jaskółka nie czyni wiosny.....
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Nie tylko moj ale jezeli ktos sie ogranicza do [B]jednej jaskołki........[/B][/QUOTE]
No właśnie, nawet nie starasz się zrozumieć przysłowia, a mówią , że są mądrością narodu !:megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Yunona, tu na wątku, dwie jaskółki uczyniły wiosnę, więc przysłowie chyba nijak nie w intencjach, na które miałaś zamiar. Dzięki Emirowi i ludziom, którzy właśnie [I]idą za dymem[/I], wspomnianym przez Isadorę, ale wg mnie w odwrotnym rozumieniu.

Tak łatwo się ludzi ocenia, szufladkuje, słuchając argumentów jednej strony. Fakt, że fundacje po to są, żeby stać na straży dobra zwierząt i [B]zwykle [/B]się nie mylą. Ale czy faktycznie powinny też dążyć do oczerniania ludzi? Do przedstawiania w necie jednostronnej i subiektywnej oceny, bawienia się słowami "psychotropy" i "interwencja"? Takie hasła budzą zainteresowanie, budzą emocje, ale poza tym skupiają zainteresowanie nie tam, gdzie trzeba. Nie na psie, ale skutkują tym, że psy wiesza się na człowieku, tak jak tu się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']No właśnie, nawet nie starasz się zrozumieć przysłowia, a mówią , że są mądrością narodu !:megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE]

Naszego narodu:confused:

To moze nastepne polskie przysłowie "Kto czuje przywarę, niechże gada w miarę"

I jeszcze jedna "Nie wszystko jest czarne albo białe sa jeszcze szarosci"

Ok koncze z Toba niedogadamy sie.....

Czekam na wyjasnienia Niki i spadam:scared:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']
Czekam na wyjasnienia Niki i spadam:scared:[/QUOTE]

Dopiero wróciłam do domu, nie było mnie.

Za hotel było 350 zł/mies., do tego oddzielnie trzeba było kupować/płacić za karmę i "leki uspakajające". Raz wychodziło 400 zł, raz 500 zł (odpchlenie, szczepienie też dochodziło) miesięcznie. Nie wiem gdzie napisałam że płacę 500 zł miesięcznie za hotel, na pewno nie płaciłam takiej sumy miesiąc w miesiąc.

EDIT : O, np. w kwietniu było 512 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Yunona, tu na wątku, dwie jaskółki uczyniły wiosnę, więc przysłowie chyba nijak nie w intencjach, na które miałaś zamiar. Dzięki Emirowi i ludziom, którzy właśnie [I]idą za dymem[/I], wspomnianym przez Isadorę, ale wg mnie w odwrotnym rozumieniu.

Tak łatwo się ludzi ocenia, szufladkuje, słuchając argumentów jednej strony. Fakt, że fundacje po to są, żeby stać na straży dobra zwierząt i [B]zwykle [/B]się nie mylą. Ale czy faktycznie powinny też dążyć do oczerniania ludzi? Do przedstawiania w necie jednostronnej i subiektywnej oceny, bawienia się słowami "psychotropy" i "interwencja"? Takie hasła budzą zainteresowanie, budzą emocje, ale poza tym skupiają zainteresowanie nie tam, gdzie trzeba. Nie na psie, ale skutkują tym, że psy wiesza się na człowieku, tak jak tu się dzieje.[/QUOTE]
Dzięki mądrym osobom właśnie te dwie jaskółki mają uratowane [B]dwa życia[/B] i nie przesadzę jak się [B]zapytam czy rozumiesz jak bezcenne jest życie?[/B] Chyba nie zdajesz sobie sprawy dopóki nie staniesz ze śmiercią oko w oko. Nie będę robić wykładu bo zakładam, że jesteś na tyle dorosła, że to rozumiesz. Tottoi bez szacunku traktowała sprawę uśmiercenia i właśnie to zmienia cały jej dorobek i na dzień dobry obrzuca pomówieniami (delikatnie ujmując)innych, co wygląda jak - a u was biją murzynów (z dowcipu).EOT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Naszego narodu:confused:

To moze nastepne polskie przysłowie "Kto czuje przywarę, niechże gada w miarę"

I jeszcze jedna "Nie wszystko jest czarne albo białe sa jeszcze szarosci"

Ok koncze z Toba niedogadamy sie.....

Czekam na wyjasnienia Niki i spadam:scared:[/QUOTE]
Lika nie rozśmieszaj mnie.[B]Ja miarkuję swoje słowa, natomiast osoby wiadome nie [/B]. Dla mnie [B]kolor szary jest nijaki i[/B] go nie lubię. Kolor to kolor. Trzeba być odpowiedzialnym za swoje czyny i słowa. Proponuję żebyś raczej "kończyła ze sobą" a ja wykończyć się nie dam.:evil_lol: Proszę o odpowiedzialne używanie pewnych zwrotów bo jak sama widzisz można je interpretować w różny sposób.:eviltong: Cieszę się, że już nic więcej nie napiszesz:eviltong::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Dopiero wróciłam do domu, nie było mnie.

Za hotel było 350 zł/mies., do tego oddzielnie trzeba było kupować/płacić za karmę i "leki uspakajające". Raz wychodziło 400 zł, raz 500 zł (odpchlenie, szczepienie też dochodziło) miesięcznie. Nie wiem gdzie napisałam że płacę 500 zł miesięcznie za hotel, na pewno nie płaciłam takiej sumy miesiąc w miesiąc.

EDIT : O, np. w kwietniu było 512 zł.[/QUOTE]

No tak napisałas na watku ktory podałam na poprzedniej stronie i jak widac mija sie to z prawda.......
Nordi traf do wspaniałego domku jestes wspaniała sunia:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Osobom, którym leki psychotropowe kojarzą się jedynie z psychiatrykiem (zgodnie z retoryką taboidową niektórych obecnych tu osób), polecam lekturę:

[URL]http://online.synapsis.pl/Podzial-lekow-psychotropowych/[/URL]

Może niektórzy otworzą oczy i zrozumieją, że te leki to nie zło wcielone, ale także leki uspokajające, nasenne, regulujące zmienność nastrojów itd. [B]A tu niektórych ponosi wodza wyobraźni, niestety nie poparta wiedzą.[/B]..[/QUOTE]

A możesz mi wyjaśnić na jakiej podstawie piszesz o braku wiedzy?
Skąd u Ciebie takie przekonanie, że wchodzący i czytający wątek ludzie są imbecylami i sugerują się retoryką tabolidów?



[quote name='lika1771']Sama sie wypchaj .......

Takie sa Twoje argumenty ja przynajmniej miałam psa u Tattoi i moge sie wypowiadac a Ty?[/QUOTE]

A co to za argument Lika? Trzeba mieć psa w hotelu, aby móc się wypowiadać na temat tak drastycznego zaniedbania jak w przypadku Nordi?
A może kwestionujesz FAKT, że Nordi nie jest psem agresywnym a zastosowane psychotropy były zbędne?

I jeszcze jedno, wyjaśnijcie mi dwie sprawy:
1/ W którym momencie zaczyna się dla Was odpowiedzialność?
Czy wystarczy, że płacicie 10,00... 100,00, ....300,00... 500,00?
Ile wg Was trzeba płacić, aby nazwać osobę która zajmuje się psem osobą odpowiedzialną za psa?
A jak się nie płaci, to nie ma odpowiedzialności?
Czy finanse są w tej sytuacje ważne?

2/ Kiedy możemy pisać i mówić i krzywdzie psa? Ile ich musi być, aby uznać, że osoba która nimi się zajmowała skrzywdziła je?
Rozumiem, że dwa nie wystarczą? Więc ile? 3....5...10?
Ile tych psów musi być, aby uznać, że ŹLE się dzieje a psu stała się krzywda?
A może to zależy od tego, czy to jest mój pies, czy kogoś innego?
Bo może gdyby to był mój pies, to bym uznała, że wystarczy jeden pies, aby móc pisać o krzywdzie?

Link to comment
Share on other sites

Nordi dzisiaj ...

trzeba pospacerować bo jutro znowu może padać...
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/5629/1000819g.jpg[/IMG]

ejjj ty tam choć pogadać
[IMG]http://img840.imageshack.us/img840/851/1000803cy.jpg[/IMG]

cześć co słychać...
[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3241/1000805n.jpg[/IMG]

tyyy a słyszałeś jak jedna pani drugiej pani...
[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4310/1000808e.jpg[/IMG]

no to chodź pokaże ci...
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9397/1000804t.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[U][FONT=Arial Black][B]TEZA[/B][/FONT][/U]
jedna pani powiedziała że Isadora to dyktator, terrorysta [COLOR=red][tu powinien być przecinek, ale podobno kłamstwa poznaje się po tym że są po drugim przecinku zatem dyktatorsko zostaje wprowadzona zasada "jednego przecinka]*)[/COLOR] wprowadza system totalitarny...

[U][FONT=Arial Black][B]DOWÓD[/B][/FONT][/U]
[quote name='jogolcia@pdx']Dla mnie właśnie takie sarkastyczno - przemądrzałe wpisy jak Twoje odstręczają ludzi...Wygląda na to, że wszystko ma być pod Twoje dyktando, a jeżeli nie jest to zaczynają się złośliwości z Twojej strony...
[...][/QUOTE]

Nie no czytać nie mogę idę... poczytam dalej...
[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/2456/1000811v.jpg[/IMG]

[U][FONT=Arial Black][B]TEZA[/B][/FONT][/U]
Isadora jest agresywna i to podobno fakt...

[U][FONT=Arial Black][B]DOWÓD[/B][/FONT][/U]
[quote name='EVA2406'][...]
[COLOR=blue]Fakt, język i agresja[/COLOR] Emira nie wzbudza sympatii i nie przysparza chętnych do współpracy....................a szkoda, bo robota nie do przerobienia....................[/QUOTE]

nie no nie mogę czytać idę dalej...
[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/6842/1000813e.jpg[/IMG]

ooo ty też nie możesz tego czytać i idziesz dalej....
[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/7708/1000814n.jpg[/IMG]

Dobra czas poszukać domu, a nie czytać o przecinkach, agresji i terroryźmie Isadory. Tylko patrzeć jak rozstawią tabliczki [B]"Uważaj na Isadorę"[/B].
[COLOR=blue]Jak widać skutecznie i konsekwentnie omijam drugi przecinek.[/COLOR]

Pozdrawiam Wszystkich mimo wszystko i ponad wszystko...

[SIZE=5][B]idę szukac DOMU, to priorytet[/B][/SIZE]
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6457/1000817h.jpg[/IMG]





__________
[COLOR=red]*) dowód na to iż kłamstwa występują po drugim przecinnku
[/COLOR][quote name='Tattoi'][...]Emir kłamie co dwa przecinki. [...][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...