Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

[quote name='jogolcia@pdx']Adminki wydarzenia Nordi na FB - wyślijcie te nowe wiadomości do wszystkich uczestników (nawet tych którzy jeszcze się nie zdeklarowali) wydarzenia...powinno podziałać...[/QUOTE]

Isadora napiszesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ej, Isadora7, nie przesadzaj.
Fakt, ludzie się trochę zrazili do wątku, ale [B]przecież deklaracje spłynęły[/B]....

Pzdr.[/QUOTE]

Asiaczku z jakiego powodu się zrazili? Z takiego że suka nie dostała morbitalu tylko wraca do zdrowia i normalności? Poachać, poochać, poklepać a jak sensacji już nie ma, denata w torbie nie wynoszą to rejterada po kolejną sensacje. Nie dziwne że tabloidy mają taką dobrą sprzedaż.

W kwestii tego co spłynęło... nie wiem czy śmiać się czy płakać. Czy zwalić to na karb niedoinformowania, a może to strach aby wejść na stronę gdzie te "spływy" są wykazane. Nawet sobie myślę czy może Nostradamus nie przepowiedział armageddonu po wejściu na strony emira, a już na pewno jak spłynie, popłynie, napłynie, wypłynie pomoc dla NORDI. Jeszcze Emirowcy stringi i tipsy sobie za to kupią.

Wybacz sarkazm, nie jest to żaden atak na Ciebie , to po prostu takie smutne podsumowanie.



[quote name='jogolcia@pdx']Adminki wydarzenia Nordi na FB - wyślijcie te nowe wiadomości do wszystkich uczestników (nawet tych którzy jeszcze się nie zdeklarowali) wydarzenia...powinno podziałać...[/QUOTE]

Jogolcia dużo rzeczy być powinno a nie jest (patrz wyżej)

[quote name='greatmadwomen']Isadora napiszesz?[/QUOTE]

To to co pisałaś parę postów wcześniej nie poszło? Napisz jak uważasz ze pomoże, ja nie jestem w stanie sprzedawać laserowych noży w które nie wierzę.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze w kwestii spływu - niestety nie Czarną Hańczą, ale czarnego w sensie czarno to widzę....

rozliczenie jest w temacie rozliczeń i darowizn na forum emirowym. Konkretnie dla Nordi jest tutaj: [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=1123[/url]

i pozwolę sobie przytoczyć, dla tych którym dają po łapach za spoglądanie na strony emirowe

[B]wpływy [I][B](to te tzw spływy, znaczy macie psa to spływajcie)[/B][/I][/B]
20,- 13.06 - Izabela B. Szczecin
20,- 8.06. - Joanna G.-Sz. W-wa
_____________
[B]40,- razem[/B]

[B]koszty[/B]
50,- badanie ogólne wet.
50,- badanie kału
268,- RC Kalm ( 2.4 kg)
80,- Caniviton forte 400g
4,- vit B 1
125,- badanie krwi
_________________

[B]577,- razem[/B]

[COLOR=red][B]537,- saldo[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']chodzi mi o tekst do wysyłania do uczestników w sprawie co się dzieje z Nordi... jeśli uważasz że nie jest ok, to możesz napisać inny lub ten przerobić...[/QUOTE]

W mojej opnii- znam Nordika- mieszkała u mnie 3 miesiące- napisz: "cudowna dla dzieci, na spacerach trzyma się nogi, chociaż jest chartem, ignoruje wszelkie zapachy związane z polowaniem. Te zapachy to kot, zając, bażant, gawron...
I jeszcze dopisz, że ignoruje swój wiek.
Pozdrawiam mimo wszystko-
Tattoi-

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wyniki badania krwi Nordi mieszczą się w górnych granicach normy; w niektórych parametrach są nieznacznie przekroczone. Wg opinii lekarza jeszcze trzeba poczekać aż organizm się unormuje i ew. badanie powtórzyć za miesiąc.
Żywienie zredukowaliśmy do 2 x dziennie - Nordi nie zjadała 4 posiłków.
W dalszym ciągu dostaje Vit B 1 Caniviton. Nie ma potrzeby podawania karmy specjalistycznej.

Dokumentacji z hotelu w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy. Zapewniam jednak,że Fundacja skorzysta z uprawnień jakie posiada w zakresie właściwego rozliczenia "casusu Nordi i innych" .

Nordi żyje i nie ma już powodu do ochów, achów oraz spazmów. Potrzebna jest codzienna troska o nią i zwyczajna praca - ale to nie jest ani widowiskowe, ani nie podnosi adrenaliny, prawda?[/QUOTE]

[url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=1110&postdays=0&postorder=asc&start=30&sid=61d5d98dc143bd4d9df8834bcda68793[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Asiaczku z jakiego powodu się zrazili? Z takiego że suka nie dostała morbitalu tylko wraca do zdrowia i normalności? Poachać, poochać, poklepać a jak sensacji już nie ma, denata w torbie nie wynoszą to rejterada po kolejną sensacje. Nie dziwne że tabloidy mają taką dobrą sprzedaż.
W kwestii tego co spłynęło... nie wiem czy śmiać się czy płakać. Czy zwalić to na karb niedoinformowania, a może to strach aby wejść na stronę gdzie te "spływy" są wykazane. Nawet sobie myślę czy może Nostradamus nie przepowiedział armageddonu po wejściu na strony emira, a już na pewno jak spłynie, popłynie, napłynie, wypłynie pomoc dla NORDI. Jeszcze Emirowcy stringi i tipsy sobie za to kupią.
Wybacz sarkazm, nie jest to żaden atak na Ciebie , to po prostu takie smutne podsumowanie.
To to co pisałaś parę postów wcześniej nie poszło? Napisz jak uważasz ze pomoże, ja nie jestem w stanie sprzedawać laserowych noży w które nie wierzę.[/QUOTE]
A może warto przypomnieć tym, którzy deklarowali na Nordi, że deklaracje nadal sa potrzebne...?
Bo może niekorzy myslą, że jak sunia jest pod opieka Fundacji, to juz niczego nie potrzebuje...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Asiaczku z jakiego powodu się zrazili? Z takiego że suka nie dostała morbitalu tylko wraca do zdrowia i normalności? Poachać, poochać, poklepać a jak sensacji już nie ma, denata w torbie nie wynoszą to rejterada po kolejną sensacje. Nie dziwne że tabloidy mają taką dobrą sprzedaż.

W kwestii tego co spłynęło... nie wiem czy śmiać się czy płakać. Czy zwalić to na karb niedoinformowania, a może to strach aby wejść na stronę gdzie te "spływy" są wykazane. Nawet sobie myślę czy może Nostradamus nie przepowiedział armageddonu po wejściu na strony emira, a już na pewno jak spłynie, popłynie, napłynie, wypłynie pomoc dla NORDI. Jeszcze Emirowcy stringi i tipsy sobie za to kupią.

Wybacz sarkazm, nie jest to żaden atak na Ciebie , to po prostu takie smutne podsumowanie.





Jogolcia dużo rzeczy być powinno a nie jest (patrz wyżej)



To to co pisałaś parę postów wcześniej nie poszło? Napisz jak uważasz ze pomoże, ja nie jestem w stanie sprzedawać laserowych noży w które nie wierzę.[/QUOTE]

Dla mnie właśnie takie sarkastyczno - przemądrzałe wpisy jak Twoje odstręczają ludzi...Wygląda na to, że wszystko ma być pod Twoje dyktando, a jeżeli nie jest to zaczynają się złośliwości z Twojej strony...

Weszłam tutaj właśnie z FB, i tak jak kilka innych osób przesłałam kilka groszy na Nordi. I to nie zainspirowana tutejszym wątkiem, o nie - tacy ludzie jak Ty potrafia bardzo szybko doprowadzić ludzi dobrej woli do kompletnego zniechęcenia...

Dlatego z radością opuszczam ten wątek i będę śledzić historię suni na FB (oczywiście jeżeli arbitralnie nie zdecydujesz się go zamknąć, czego przy Twoich tendencjach dyktatorskich jednak się spodziewam). Nie mam zamiaru już więcej czytać Twoich "mądrości" Isadora - dziękuję za nastęną lekcję funkcjonowania dogo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Dla mnie właśnie takie sarkastyczno - przemądrzałe wpisy jak Twoje odstręczają ludzi...Wygląda na to, że wszystko ma być pod Twoje dyktando, a jeżeli nie jest to zaczynają się złośliwości z Twojej strony...

Weszłam tutaj właśnie z FB, i tak jak kilka innych osób przesłałam kilka groszy na Nordi. I to nie zainspirowana tutejszym wątkiem, o nie - tacy ludzie jak Ty potrafia bardzo szybko doprowadzić ludzi dobrej woli do kompletnego zniechęcenia...

Dlatego z radością opuszczam ten wątek i będę śledzić historię suni na FB (oczywiście jeżeli arbitralnie nie zdecydujesz się go zamknąć, czego przy Twoich tendencjach dyktatorskich jednak się spodziewam). Nie mam zamiaru już więcej czytać Twoich "mądrości" Isadora - dziękuję za nastęną lekcję funkcjonowania dogo...[/QUOTE]
Dziwię Ci się jogolcia, że jesteś psychologiem i z wpisów Isadory takie wyciągasz wnioski a wręcz czujesz się urażona.
Jest to kobieta czynu, nie bawi się w ciu ciu ciu, odwala piekielną robotę, wyadoptowała tyle psów, że chyba by Ci włosów na głowie zabrakło.Nie chcę jej wychwalać , bo tak to zabrzmiało, chodzi o to, że jest to osoba, która stoi twardo na ziemi i jak bierze się za coś to musi być to z głową, rzeczowo i musi mieć dobre zakończenie. Prawdziwi dogomaniacy znają Isadorę i nazywanie rzeczy "po imieniu" ich nie dziwi. Mnie też. Howgh.

Myzianki dla Nordi.

P.S. [B]Właśnie Ty swoją opinią zniechęcasz ludzi do działania [/B]przyszywając [B]niezasłużoną [/B]"łatę" tak jak nieodpowiedzialni przyszywający psiakom agresję, której nie mają. (na marginesie gdzie studiowałaś psychologię? Co Cię pchnęło na taki kierunek?- bo ja już to wiem właśnie po tym jednym wpisie dałaś ciała) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Moja wplata w ogole nie odnotowana::( Szkoda:([/QUOTE]

Spokojnie, wpłata doszła dopiero wczoraj ;) 30 zł.
Doszła też wpłata od poli53 - 20 zł.

50 zł przeleję zaraz na konto Fundacji EMIR, i teraz proszę pieniążki kierować do nich, nr. konta jest na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A może warto przypomnieć tym, którzy deklarowali na Nordi, że deklaracje nadal sa potrzebne...?
Bo może niekorzy myslą, że jak sunia jest pod opieka Fundacji, to juz niczego nie potrzebuje...?

Pzdr.[/QUOTE]

Ja cały czas czytam i wysyłam swoje deklaracje :). I bardzo się cieszę, że jest w Emirze!!! Od lipca przesyłam na nowy nr.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=1110&postdays=0&postorder=asc&start=30&sid=a51a8930ea2086ebd8adbf921bbc3bb3[/url]

[QUOTE]Minął miesiąc od momentu, gdy przyjęliśmy Nordi do schroniska naszej fundacji.
Co przeszła w ":cudownym hoteliku" i jak blisko była śmierci, wszyscy zainteresowani dobrze wiedzą.
to dla odświeżenia pamięci:


Cytat z pw Tattoi do niki28 z dnia 15.03.2011:

[SIZE="4"][B][COLOR="red"]"Żarty się naprawdę się skończyły. Albo jutro wchodzi na leki antydepresyjne, albo trzeba ją uśpić.(...) MUSI WEJŚĆ na leki, bo będzie nie do uratowania"[/COLOR][/B][/SIZE]


Infromuję :

[B][U][COLOR="red"][CENTER][SIZE="6"]NORDI jest zdrowa[/SIZE][/CENTER][/COLOR][/U][/B]

nie ma potrzeby podawania lekow, preparatów wzmacniających;
zakończyliśmy także podawanie Vit. B1.
Waga jej ciała odpowiednia; boczki się zaokragliły i nie wystają żebra ani kości.

[B][U]Jest całkowicie zresocjalizowana:[/U][/B]
- jej reakcje na typowe bodźce są w pełni przewidywalne i adekwatne do sytuacji.
- nie przejawia najmniejszej agresji w stosunku do innych psów ( i to bez względu na płeć).
- równie przyjaźnie nastawiona jest do innych ludzi, także jej nieznanych
- nie przejawia chęci ucieczki, nie forsuje ogrodzenia, nie podkopuje się
- nie niszczy niczego
- boi się burzy

[B][U]Nordi jest gotowa do adopcji.[/U][/B]
Nie jest psem "na podwórze", ani do pilnowania. Preferowane takie miejsce, gdzie Nordi będzie miała swobodny wstęp do domu oraz możliwość realizacji naturalnej potrzeby swobodnego ruchu - wybiegania się ( ogród, lub długie spacery).

Dziękuje Wszystkim, którzy NAPRAWDĘ pomogli w ocaleniu Nordi i proszę o mobilizację w celu znalezienia jej dobrego i odpowiedzialnego domu.
Nie dziękuję tym:
którym zapału i empatii starczyło tylko na jałowe klepanie w klawiaturę
ani tym, których deklarację pozostały tylko na ekranie montora
- nie dziękuje, bo to dla Nordi nie miało żadnego znaczenia.
( aktualne zdj. niebawem)
p.s Właścicielka hotelu w dalszym ciągu prezentuje pełne lekceważenie zarówno zaistniej sytuacji, jak i naszej fundacji. Na nasze pismo jak dotąd nie otrzymaliśmy żadnej dokumentacji dot. Nordi ( jej leczenia, obserwacji behawiorystycznej , wyników przeprowadzonych badań) z okresu jej pobytu w hotelu "Zemsta Nietoperza" w Otwocku.
Oczywiście to,że Nordi udalo się uratować i przywrócić do normalności - jej obecny dobry stan nie oznacza,że fundacja nie skorzysta z przysługującej drogi prawnej Zwrócimy się do organów ściagnia w celu wyjaśnienia do końca tego co dzialo się w owym hoteliku. Na ile bylo to znęcanie się nad powierzonymi psami i łamanie prawa , kto się tego dopuszczał i kto jest za ten stan odpowiedzialny ( jak wiadomo Nordi nie była jedynym takim przypadkiem).[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Oczywiście to,że Nordi udalo się uratować i przywrócić do normalności - jej obecny dobry stan nie oznacza,że fundacja nie skorzysta z przysługującej drogi prawnej Zwrócimy się do organów ściagnia w celu wyjaśnienia do końca tego co dzialo się w owym hoteliku. Na ile bylo to znęcanie się nad powierzonymi psami i łamanie prawa , kto się tego dopuszczał i kto jest za ten stan odpowiedzialny ( jak wiadomo Nordi nie była jedynym takim przypadkiem). [/QUOTE]
Jak już będziecie deptać po człowieku (w imię empatii inaczej pojętej:/), to zwróćcie też uwagę na znacznie większą ilość "przypadków" pozytywnych niż dwa, wokół których nakręcacie negatywną atmosferę nieżyczliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...