Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

Nordi została zabrana interwencyjnie z hoteliku w Józefowie i jest obecnie pod opieka Fundacji Emir ,gdzie będzie poddana obserwacji behawiorysty ,jak również zostaną wykonane badania w związku z obserwowanym spadkiem masy ciała,w tej chwili nie wydaje sie by było zasadne podawanie leków psychotropowych ,które były zalecone w poprzednim miejscu . Interwencja została przeprowadzona na prośbę osób zainteresowanych losem suni ,ponieważ informacje przekazywane z dotychczasowego miejsca były niepełne i niespójne ,brak było dokumentacji medycznej ,jak i fotograficznej co jest wymagane w takich sytuacjach.
Wszystkim dziękujemy za dotychczasowe wpłaty dla Nordi i prosimy o dalsza pomoc dla suni.
A może na FB napisać coś takiego ....,ja osobiście nie robilabym następnego wydarzenia,straci sie ludzi ,a jest sporo i będzie dużo niedomówień -co o tym myślicie.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Ze wzgledu na żywotną wagę dla psów, którym chcemy pomóc... przeklejam i prosze o rozważenie podpisując się pod tymi słowami całym sercem:

[COLOR=green][B]Apel do Wszystkich


Zanim psu przyczepicie etykietkę AGRESYWNY -piętnując go, jak niegdyś piętnowano skazanych na galery - bardzo dobrze zastanówcie się ze trzy razy, a potem jeszcze raz. Bo Wasze stwierdzenie przekreśla jego życie, jego szanse na to, że znajdzie dom. Odbieracie mu jedyne, co może mieć pies bezdomny - NADZIEJĘ, ŻE JEGO BEZDOMNOŚC SIĘ SKOŃCZY , że starczy mu życia, aby poczuć dotyk ręki kochajacego człowieka na swojej skołatanej głowie.
Zapamiętajcie to proszę i zastanówcie się dobrze za każdym razem, kiedy będziecie wydawać taki wyrok na niego...[/B][/COLOR]


[COLOR=green][B]emir[/B][/COLOR][/QUOTE]


ja się tez podpisuję, w schronisku przypięli haszczakowi łatkę 'agresywny' i praktycznie nie ma szans na adopcję, a wcale nie wydaje się być agresywny, tylko totalnie zaniedbany + brak ruchu :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208990-Ivor-z-łatką-agresywny-potrzebne-deklaracje-na-hotel[/url]

życzę powodzenia Nordi we wracaniu do równowagi, tyle już przeszła, maleńka ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Nordi została zabrana interwencyjnie z hoteliku w Józefowie i jest obecnie pod opieka Fundacji Emir ,gdzie będzie poddana obserwacji behawiorysty ,jak również zostaną wykonane badania w związku z obserwowanym spadkiem masy ciała,w tej chwili nie wydaje sie by było zasadne podawanie leków psychotropowych ,które były zalecone w poprzednim miejscu . Interwencja została przeprowadzona na prośbę osób zainteresowanych losem suni ,ponieważ informacje przekazywane z dotychczasowego miejsca były niepełne i niespójne ,brak było dokumentacji medycznej ,jak i fotograficznej co jest wymagane w takich sytuacjach.
Wszystkim dziękujemy za dotychczasowe wpłaty dla Nordi i prosimy o dalsza pomoc dla suni.
A może na FB napisać coś takiego ....,ja osobiście nie robilabym następnego wydarzenia,straci sie ludzi ,a jest sporo i będzie dużo niedomówień -co o tym myślicie.?[/QUOTE]

myślę iż jest ok, jeśli inni się zgodzą to powysyłam uczestnikom na Fb

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']eeeeeee to znaczy taki tekst ma być?[/QUOTE]

chodzi mi o tekst do wysyłania do uczestników w sprawie co się dzieje z Nordi... jeśli uważasz że nie jest ok, to możesz napisać inny lub ten przerobić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']chodzi mi o tekst do wysyłania do uczestników w sprawie co się dzieje z Nordi... jeśli uważasz że nie jest ok, to możesz napisać inny lub ten przerobić...[/QUOTE]

Ten event jest martwy w tej chwili tak naprawdę.
Ja generalnie całość bym przerobiła. Event nadal ze starym tekstem, ze starymi danymi w treści głównej.
A to jednym sieknięciem można było zrobić.

[B]I od tego bym zaczęła. Dopiero ludziom przypomniała. Bo nowych to już tam nie przybędzie.[/B]

Naćwierkane i nagdybane kilka stroniczek. Nordi boczków nabiera w EMIRZe i smutno że zero informacji o tym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ten event jest martwy w tej chwili tak naprawdę.
Ja generalnie całość bym przerobiła. Event nadal ze starym tekstem, ze starymi danymi w treści głównej.
A to jednym sieknięciem można było zrobić.

[B]I od tego bym zaczęła. Dopiero ludziom przypomniała. Bo nowych to już tam nie przybędzie.[/B]

Naćwierkane i nagdybane kilka stroniczek. Nordi boczków nabiera w EMIRZe i smutno że zero informacji o tym.[/QUOTE]

To jeśli chcesz mogę Cię zrobić współmoderatorem, dla mnie to nie problem, zrobisz co uważasz :)

Link to comment
Share on other sites

Isadora ja ten tekst napisałam gwoli wyjaśnienia ,dlaczego sunia w nowym miejscu i nowe konto do wpłat" o boczkach " zaokrąglonych miało byc później ,nie znaczy to ,ze tylko ten tekst -tylko jako uzupełnienie
Ewent nie ma zadnych nowych info to nic dziwnego ,ze przygasa,zrobicie jak chcecie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Isadora ja ten tekst napisałam gwoli wyjaśnienia ,dlaczego sunia w nowym miejscu i nowe konto do wpłat" o boczkach " zaokrąglonych miało byc później ,nie znaczy to ,ze tylko ten tekst -tylko jako uzupełnienie
Ewent nie ma zadnych nowych info to nic dziwnego ,ze przygasa,zrobicie jak chcecie...[/QUOTE]

Ok już szykuję nową wersję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ok już szykuję nową wersję.[/QUOTE]

Właśnie przed chwilką sobie wlazłam na fb.... Poczytałam.... ( wcześniej nie miałam okazji....albo chęci....) - zróbta coś z tym, bo, jak Isadora pisała, event nie żyje...Jakbym nie znała tematu i trafiła tylko na fb, to pewnie bym puściła "luzem".

PS. Wiem, że jestem w tym temacie nowa, ale przeczytałam cały...

Link to comment
Share on other sites

Ooooo....właśnie sobie odświeżyłam fb....I już o niebo lepiej:

" Apel do Wszystkich

Zanim psu przyczepicie etykietkę AGRESYWNY -piętnując go, jak niegdyś piętnowano skazanych na galery - bardzo dobrze zastanówcie się ze trzy razy, a potem jeszcze raz. Bo Wasze stwierdzenie przekreśla jego życie, jego szanse na to, że znajdzie dom. Odbieracie mu jedyne, co może mieć pies bezdomny - NADZIEJĘ, ŻE JEGO BEZDOMNOŚC SIĘ SKOŃCZY , że starczy mu życia, aby poczuć dotyk ręki kochajacego człowieka na swojej skołatanej głowie.
Zapamiętajcie to proszę i zastanówcie się dobrze za każdym razem, kiedy będziecie wydawać taki wyrok na niego...

emir"

Link to comment
Share on other sites

Ja bym tez skasowala tą relacje ,niczemu nie służy ,a tylko odstrasza ..:shake:,jak ktos chce to sobie przeczyta dogo...
mam kilka swoich wyd na fb ,inne prowadzę i takie mam doświadczenia..
"Chciałam ja włączyć do stadka na górze- rany boskie- dobrze, że jestem sprawna, rzuciła się na nie, jakby polowała na zające. Ze Spajkiem się nie dogadała, Spajk ją lubi (tzn. już chyba nie- ale chciał dobrze), a ona na sztywnych nogach chodzi koło niego i jak Spajk się odwróci- to skacze na niego z zębami. Z rottweilerami nie będę próbować.
Do ludzi dostaje piany- ostatnio była kobieta obejrzeć hotel, bo chce zostawić psa na wyjazd- Nordi biegała za płotem- tak ryczała, że wstyd było a jak wyszłyśmy z tą Panią na balkon, to Nordi próbowała doskoczyć do balkonu z zębami.
W tym stanie ona domu nie znajdzie.
Są trzy propozycje-
- szukajcie jej DT bezpłatnego albo tańszego, niż u mnie, ona chodzi na smyczy i nie ma z tym żadnego problemu. I tam dostaje leki, a potem patrzymy, czy pomagają i co dalej;
- zostaje u mnie, dajemy leki i jak wyżej;
- .....
Przykro mi strasznie, ona się "powiesiła" na mnie, nie gryzie mnie, wskakuje mi na ręce, jak mnie widzi, ale inni, np. lekarze wchodzą do niej z dużą ostrożnością.
Trzeba cos postanowić, bo suka się rozsypie na kawałki.
Normalnie wzięłabym ją do siebie, a mamle 13 psów i niestety- nie ma takiej możliwości.
Jest za to jakaś szansa, że "powiesi" się na kimś innym równie mocno.”"
i wkleic inną relacje z tego hotelu ,chociaż ja nic nie mogę znaleźc :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]Wydarzenie na facebooku z nowym tekstem. Album ze zdjęciami wieczorem.[/B]
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=172119132827212[/url]



.[/QUOTE]
O teraz jest nareszcie tak ,jak powinno byc! teraz tylko ludzi znowu przyciagnac..

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]ja z prośbą się pojawiam o zaglądnięcie na bazarek dla Paluszka porąconego, połamanego i z chorobą Perthesa - mało osób zagląda, a kończy się jutro: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209399-Baśnie-wielkiego-ekranu-na-DVD-–-dla-Paluszka.-Bazarek-do-dnia-17.06.2011?p=17076150#post17076150"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2093...0#post17076150[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik'][INDENT]ja z prośbą się pojawiam o zaglądnięcie na bazarek dla Paluszka porąconego, połamanego i z chorobą Perthesa - mało osób zagląda, a kończy się jutro: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209399-Ba%C5%9Bnie-wielkiego-ekranu-na-DVD-%E2%80%93-dla-Paluszka.-Bazarek-do-dnia-17.06.2011?p=17076150#post17076150"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2093...0#post17076150[/COLOR][/URL] [/INDENT][/QUOTE]

[SIZE=4]Tu też "tłumy walą"... w końcu pies już bezpieczny w EMIRZe wiec czas zrobić w tył zwrot. :shake:[/SIZE] [SIZE=4]Nie ma komu poćwierkać, zę nie wspomnę o zapytaniu czy nie potzreba kasy, bazarków, pomocy. Taki dogostandard.[/SIZE] :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...