Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

[quote name='mala_czarna']Ciągle się powtarzasz. Kieruj pytanie do behawiorystki, Pani Kryształowa ;)[/QUOTE]

Ciekawe jak mam się z behawiorystką skontaktować. Chyba telepatycznie ;) Nie mam i nie miałam z nia żadnego kontaktu.
Pytam się, bo widzę że uważasz że wszystko jest ok, bronisz Tattoi zaciekle, więc myślałam, ze może znasz odpowiedź na to pytanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']Być może dlatego, że niewiele osób miało okazję poznać Nordi osobiście....[/QUOTE]

Niech nika odpowie, bo to ona "opiekowała" się psem. Była przeszczęśliwa jak zdjęcie zobaczyła, i nagle po 3 miesiącach okazało się, że coś jest nie halo???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Święte słowa, nauczka dla mnie. Nigdy nie robić zdjęć obcego psa w hotelu. Nauczka Dogomanii.[/QUOTE]
Nie bardzo rozumiem...
Jeśli chodzi o wdzieczność, to podziękowałam przecież za fotki... ;)
Widzisz? I w ten sposób mnożą się niedopowiedzenia - ktoś kogoś źle zrozumie, albo nie zrozumie wcale, dorobi sobie resztę i wychodzi jeden wielki niepotrzebny bełkot.
Ja nic nie mam do Twoich zdjęć, do Ciebie, nawet do Tattoi nic mieć nie mogę - psa u niej nie hoteluję żadnego, osobiście jej nie znam, wirtualnie praktycznie wcale...
Nie mnie więc zabierać głos w tej sprawie.
A na przyszłość moze wreszcie Tattoi sprawi sobie aparat i niesnasek w tym temacie nie będzie - kto, komu, kiedy i w jakim celu robił zdjęcia.
Tyle ode mnie.

EDIT: Idę zapalić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Sory, nie rozmawiam z kimś kto ma 4 posty na Dogomanii, i dziwnym trafem odzywa się na wątku konkretnego psa ;)[/QUOTE]

Pytanie zadałam retorycznie, i bardzo się cieszę, że ze mną nie będziesz rozmawiać, bo poziom Twoich wypowiedzi jest tak żenujący, że szczerze mówiąc dla wielu osób nie jesteś tu partnerem do rozmowy... Co do ilości postów, to liczy się jakoś a nie ilość, Ty masz ich ponad osiem tysięcy, a myśl rozumu nie znalazła jeszcze. Przeczytaj wobec tego posty zuźlikowej i ustosunkuj się do mądrych jej wypowiedzi, to wątpliwości które wypunktowała, bo to co się dzieje w hoteliku tattoi to zgroza i dziwi mnie coraz bardziej, że tak zajadle bronisz osoby, która z lekkim sercem pisze "albo psychotropy albo uśpienie"... no chyba ze odzwierciedla to Twoje podejście do zwierząt, w takim razie nie dziwię się że tak koleżanki bronisz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Niech nika odpowie, bo to ona "opiekowała" się psem. Była przeszczęśliwa jak zdjęcie zobaczyła, i nagle po 3 miesiącach okazało się, że coś jest nie halo???[/QUOTE]

Dziewczyno, o co Ci chodzi ? :)
Nie obchodzą mnie Twoje zdjęcia, cieszyłam się, bo chciałam zacząć Nordi ogłaszać, a na zdjęcia czekałam prawie dwa miesiące i się nie mogłam ich doprosić, chociaż Tattoi napisała że problemu większego nie będzie, bo u niej zawsze ktoś jest, kto może cyknąć fotki.

Nie rozumiesz, że nie chodzi mi o zdjęcia, tylko o tą zagadkową agresję Nordi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Ciekawe jak mam się z behawiorystką skontaktować. Chyba telepatycznie ;) Nie mam i nie miałam z nia żadnego kontaktu.
Pytam się, bo widzę że uważasz że wszystko jest ok, bronisz Tattoi zaciekle, więc myślałam, ze może znasz odpowiedź na to pytanie.[/QUOTE]

Ja nie bronię Tattoi, tylko zastanawiam się dlaczego tak nagle Nordi wyciągnęłaś :) Wszystko było ok (już mi się nie chce tego enty raz powtarzać), Nordi miała mieć ds, a tu nagle 2 Fundacje się wtrącają. Nadal nie odpowiesz o co chodzi? ;)

Zobacz, jak łatwo "namierzyć" człowieka w necie. Zero problemów, trzeba chcieć :)

[URL]http://www.katalog.mampsa.pl/?p=productsMore&iProduct=515&sName=Jagna-Kudla[/URL]

[URL]http://www.cztery-lapy.pl/index.php/behawiorysci/559.html[/URL]

[URL]http://www.klubgaja.pl/zwierzeta/inne/[/URL]

[URL]http://najlepszylekarz.pl/is.psota-weterynaryjna-medycyna-zielonka-kwarszawy.html[/URL]

[url]http://www.twoj-pies.pl/Prawdziwie-pieski-sylwester-a6.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Ja nie bronię Tattoi, tylko zastanawiam się dlaczego tak nagle Nordi wyciągnęłaś :) [...]Nadal nie odpowiesz o co chodzi? ;)[/QUOTE]

O tym że Nordi będzie wyciągnięta dowiedziałam się dzień przed odebraniem jej z hotelu przez Fundację, powiadomiła mnie p. Zosia, kierowniczka przytuliska, czyli prawny opiekun Nordi. Ja raczej miałam mało do gadania :)
Gdyby nie to, że dzień wcześniej Fundacja nie została nikogo w hotelu, dowiedziałabym się o przejęciu Nordi dopiero, jak byłaby już w Fundacji.

Dobra, ja kończę, jest takie powiedzenie : [I]nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']O tym że Nordi będzie wyciągnięta dowiedziałam się dzień przed odebraniem jej z hotelu przez Fundację, powiadomiła mnie p. Zosia, kierowniczka przytuliska, czyli prawny opiekun Nordi. Ja raczej miałam mało do gadania :)[/QUOTE]

A Pani Zosia, kierowniczka, wyciągnęła ją bo? Zobaczyła szkielet Nordi na zdjęciach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vianne']
Przeczytaj wobec tego posty zuźlikowej [/QUOTE]

Zuzlikową znam i cenię. Nie znam osobiście, ale znam z Dogo, z działania na rzecz psów. Ciebie znam tylko z "klepania w klawiaturkę". Tak jest miło, łatwo i przyjemnie. Nie wiem co robisz na rzecz pomocy psom, nie wiem kim jesteś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Nika nie dyskutuje tylko wyraznie, skoro do Ciebie nic nie dociera, wskazuje Ci /i slusznie!/, co powinnas zrobic!

Rowniez Ci powtarzam: przestan klepac w klawiature, tylko wez sie z UWAZNE czytanie![/QUOTE]

A Ty weź się za oglądanie zdjęć, bo już się dzisiaj popisałaś porównaniem. Musicie mieć niezły ubaw. Tattoi się nie odzywa, więc siła złego na jednego; głupia mala_czarna pisze :)
Dobranoc, męczy mnie to już.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']A Pani Zosia, kierowniczka, wyciągnęła ją bo? Zobaczyła szkielet Nordi na zdjęciach?[/QUOTE]

[B]Chodziło o sugertię a nawet bezpośredni sygnał od tattoi, że pies zostanie uśpiony, bo jest agresywny.

Nie rozumiem, dlaczego ten fakt upracie pomijasz milczeniem - uważszasz, że to ok, uspić psa, bo osoba-opiekun sobie z nim nie radzi?
Dlaczego psy nagle zrobiły się agresywne, a po zabraniu ich z tego miejsca nie sprawiają żadnych problemów? Cz to naprawdę Cię nie dziwi?

[/B]Ale ok, rozumiem, wygodniej jest nieodpowiadać na niewygodne pytania, uczysz się od tattoi - na szczęście mam mało postów, więc odpowiedzi nei oczekuję, tak sobie tylko klepię w klawiaturę.

A skoro Zuźlikową znasz i cenisz to pozwolę sobie wkleić cytat z jej wczorajszego postu, bo tak to rzeczywiście wygląda i nie wiem, jak ktoś, kto kocha i pomaga psom, a taką osobą podobno jesteś, może się rzucać jak pchła na grzebiecie w obronie kogoś, kto postępuje tak jak tattoi:

[quote name='zuzlikowa']Możecie zapytać: jaki jest cel tego powtarzania i zbierania informacji o sytuacji Nordi, Szafranka w hotelu?
Dla mnie bardzo ważny: [B]PRZESTRZEC przed hotelowaniem "bezdomniaków" w hotelu Tattoi.[/B]
Niech każda osoba, która zechce umieścić swojego "bezdomniaka" w tym hotelu, ma świadomość jakie sytuacje mogą się pojawić- np. nawet dotychczas spokojny pies okaże się potencjalnym "pacjentem" do natychmiastowego "leczenia" ludzkimi farmaceutykami, a on okaże się "nie władny" w podejmowaniu decyzji o dalszym postępowaniu wobec psa.
Niech przed podjęciem decyzji, bardzo poważnie rozważy wszystkie plusy i minusy,[B] w tym swoją umiejętność wpływania na decyzje tego hotelu[/B].
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie wiem o co tu chodzi, ale moje dwie suczki są u Tatoi, byłam u niej przedwczoraj, sunie mają się bardzo dobrze, było tam jeszcze trochę psiaków, które biegały sobie baedzo zadowolone, jest tam również stara sunia onka, która ma sparaliżowany cały tył i wyprowadzają ją na ręczniku i też jest bardzo zadowolona. Tatoi ma taki dziwny styl bycia, że mówi coś, zanim pomyśli, ale znam ją już dosyć długo i nigdy żaden pies nie był u niej uśpiony, choć czasami jak jest wściekła, to nie odbija tego sobie na zwierzakach, tylko na ludziach i myślę, że tak właśnie było i tutaj. Ona jest inna i może dziwna, ale nigdy żadnemu psu nie zrobiła krzywdy, może za surowo ją oceniacie, bo kto ją zna to wie, że ona taka jest, mówi, ale nigdy nie wdraża tego w życie. Nie piszę tego, żeby ją bronić lub tłumaczyć, ale jak ją znam, to wiem, że czasami wygaduje co jej ślina na język przynosi, ale potem nie stara się wytłumaczyć. Z tego co wiem, pies zaczął gryźć, gdy postawiono go na stole i chciał obejrzeć go lekarz, przedtem wychodził na spacer i nikogo nie próbował ugryźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Ja też chciałabym prosić o wytłumaczenie, dlaczego pies uważany w hotelu za nieobliczalnego agresora w Fundacji okazał się normalnym psem ?[/QUOTE]
Ja także proszę o wyjaśnienia, to samo pytanie tylko dotyczy szafranka, psa -agresora, który miał wszystkich pożreć u Tattoi- a w ośrodku Fundacji Bernardyn i obecnie w DT zachowuje się nie nagannie, ba jest grzecznym , normalnie zachowującym się psem?????

Link to comment
Share on other sites

A jak zachowuje się u lekarza? bo to właśnie był powód dla którego zaczął gryźć. Ja niczego nie będę tłumaczyła, ponieważ mnie przy tym nie było, a nie będę wygadywała swoich przypuszczeń, można tylko tłumaczyć coś co się widzi na własne oczy. Ja właśnie pisałam o tym psie, że zaczął gryźć, gdy chciano go przebadać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']A jak zachowuje się u lekarza? bo to właśnie był powód dla którego zaczął gryźć. Ja niczego nie będę tłumaczyła, ponieważ mnie przy tym nie było, a nie będę wygadywała swoich przypuszczeń, można tylko tłumaczyć coś co się widzi na własne oczy. Ja właśnie pisałam o tym psie, że zaczął gryźć, gdy chciano go przebadać.[/QUOTE]

Ty na prawdę uważasz, że to jest powód żeby psa chcieć uśpić?

Link to comment
Share on other sites

Nika28, a Ty dzwonilaś ostatnio do Tattoi? Przecież ona może nie wchodzić na wątek Nordi, bo pewnie czuje co tu się dzieje, dlatego nam nie odpisze. Po drugie, czy kontaktowałas się z behawiorystką? Naprawdę nie jest trudno znaleźć do niej kontakt np. w internecie. Odwołuję się za każdym razem do Ciebie, bo zakładałaś wątek i wydaje mi się, ze powinnaś dalej odpwiedzialnie pociągnąc tę sprawę. Czy Tattoi nie odbiera telefonów? Przecież to Tobie najszybciej udzielą informacji. Skontaktuj się proszę z Tattoi, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Dziewczyny nie wiem o co tu chodzi, ale moje dwie suczki są u Tatoi, byłam u niej przedwczoraj, sunie mają się bardzo dobrze, było tam jeszcze trochę psiaków, które biegały sobie baedzo zadowolone, jest tam również stara sunia onka, która ma sparaliżowany cały tył i wyprowadzają ją na ręczniku i też jest bardzo zadowolona. Tatoi ma taki dziwny styl bycia, że mówi coś, zanim pomyśli, ale znam ją już dosyć długo i nigdy żaden pies nie był u niej uśpiony, choć czasami jak jest wściekła, to nie odbija tego sobie na zwierzakach, tylko na ludziach i myślę, że tak właśnie było i tutaj. Ona jest inna i może dziwna, ale nigdy żadnemu psu nie zrobiła krzywdy, może za surowo ją oceniacie, bo kto ją zna to wie, że ona taka jest, mówi, ale nigdy nie wdraża tego w życie. Nie piszę tego, żeby ją bronić lub tłumaczyć, ale jak ją znam, to wiem, że czasami wygaduje co jej ślina na język przynosi, ale potem nie stara się wytłumaczyć. Z tego co wiem, pies zaczął gryźć, gdy postawiono go na stole i chciał obejrzeć go lekarz, przedtem wychodził na spacer i nikogo nie próbował ugryźć.[/QUOTE]

Dziwne- szafranek podczas pobytu u Tattoi siedział w klatce przez tydzień bo podobno nie dało się go złapać za smyczkę i wyprowadzić na spacer( nie wspomnę już o tym, jak mogła być klatka sprzątana przez tydzień - wcale nie była)- a po odebraniu psa w ośrodku fundacji (i obecnie w nowym DT) mało, że dał sobie wyciąć kołtuny i wyczesać, chodzi wzorowo na smyczy i nie ma z nim żadnych problemów.Jak to możesz wytłumaczyć???? Czyżby porażka dla DT u Tattoi, która uważa, że nadal doskonale radzi sobie z psami, tego chyba się nie dowiemy!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...