Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

Nie chce się czepiać lecz to nie w porządku, że ludzie płacą za hotelik a informacji brak, raz trochę zdjęć i mały opis, nic z czego mozna by szukać suni domku. Przepraszam ale życie nie jest kolorowe, a historia u Arktyki i nie tylko dużo powinna nas nauczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']Nie chce się czepiać lecz to nie w porządku, że ludzie płacą za hotelik a informacji brak, raz trochę zdjęć i mały opis, nic z czego mozna by szukać suni domku. Przepraszam ale życie nie jest kolorowe, a historia u Arktyki i nie tylko dużo powinna nas nauczyć.[/QUOTE]
Fakt, ja juz kilka razy pisałam, że informacji i fotek Nordi to juz daaaawno tutaj nie było...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie oddawałam Nordi, ale mam stałą deklarację na tę sunię I dlatego wolałabym miec info o niej tutaj na DGM. Aby nie bylo żadnych niejasności i niedopowiedzeń.
Myslę, że takie sa reguły gry.
A może i foto tez należałoby samemu zrobić, tak?
[B]mała_czarna[/B] - nie mogę się z Toba zgodzić, sorki.Juz wiele psiaków wspierałam finansowo i ZAWSZE serwis informacyjny i fotograficzny był dostępny na forum. Opiekunowie wpisywali informacje, postępy w nauce, w zachowaniu, prypominali o szczepieniach i o finansach (tak, tak!). I jakoś nikt nie wymagał, aby do nich dzwonić. Jakoś inaczej wyglądała ta współpraca...
No nic. Nie ma info, to chyba pora wycofac się ze swoich deklaracji.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Małgosia nigdy zdjęć nie robiła. Jak były moje tymczasy to sama jeździłam i robiłam fotki. Nawet gdzieś Tattoi pisała, że jest kompletnym ignorantem jeśli chodzi o fotki. Jeszcze raz powtórzę: ni8e wyobrażam sobie żeby oddać pieska do hotelu i chociaż raz w tygodniu nie zadzwonić i nie zapytać co u niego słychać. No ale w sumie to nie moja sprawa. Przepraszam, że się wtrąciłam.

Link to comment
Share on other sites

Nordi wyjeżdża jutro do nowego bdt.
Więc myślę, że będzie więcej zdjęć, niż ode mnie. Przykro mi, ale ja naprawdę nie umiem tego robić.
Dostanie resztę leków, które trzeba jej podawać.
I nowy dom ma być nadal w kontakcie z behawiorystką.

Link to comment
Share on other sites

[B]Poproszono mnie o przekazanie informacji nt. Nordi.[/B]

W dniu wczorajszym-30.05.2011, sunia formalnie przeszła pod opieke Fundacji Bernardyn.
Nie udało się zabrać wczoraj psa z hotelu( godz ok.18/19, nikogo nie było na miejscu, nie powiódł się kontakt telefoniczny z włascicielem ), dziś ok. godz. 14 Nordi została fizycznie przejęta przez Fundację Bernardyn.
Ze wzgledu na ogólny stan fizyczny i dezorientację Nordi, suka poddana jest obserwacji psychologicznej, badaniom medycznym ...w tym ustalony jest również termin badań neurologicznych.
Fundacja czeka na pełną dokumentację medyczną badań i leczenia ( w tym testy behawiorystyczne)- nie zostały przekazane przy odbiorze psa.
Na chwilę obecną Nordi nie wykazuje zachowań agresywnych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...