Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Agresor...

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-M_mUSYkyge0/Upg3Y_zeNmI/AAAAAAAALxE/g9sxEWnR044/w450-h618-no/P1070194.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--wCjK6E6Qb4/Upg37cG1RqI/AAAAAAAAL14/Cj-vOFr8Vos/w824-h618-no/P1070087.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wOMievX1w9I/Upg38k0TlVI/AAAAAAAAL2I/QuwTa6dNxd4/w824-h618-no/P1070085.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='mala_czarna']Czy Nordi nadal jest pod opieką Fundacji EMIR?
Bo dzisiaj na FB przeczytałam taki tekścior, że mnie ścięło, i nie wiem, plotka to tylko, czy prawda?[/QUOTE]

Kocham takie konkretne wieści "taki tekścior że mnie ścieło"
z informacji jakie mam Nordi żyje i ma sie dobrze, no chyba, że nie ktoś ma aktualniejsze informacje to mnie zetnie z nóg :)

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie mam na myśli psa, i nie podważam absolutnie tego, że jest jej tam dobrze.
Miałam na myśli samą organizację, i jej była panią prezes. Bo nie bardzo rozumiem pod czyją jest teraz opieką, skoro Emir stracił status OPP, i status schroniska.

Edit: Jak rozumiem, jedną osobą wpłacającą jest Asiaczek?
Bo wątek "pieniązkowy" aktualizowany był w 2011 roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Ale ja nie mam na myśli psa, i nie podważam absolutnie tego, że jest jej tam dobrze.
Miałam na myśli samą organizację, i jej była panią prezes. Bo nie bardzo rozumiem pod czyją jest teraz opieką, skoro Emir stracił status OPP, i status schroniska.

Edit: Jak rozumiem, jedną osobą wpłacającą jest Asiaczek?
Bo wątek "pieniązkowy" aktualizowany był w 2011 roku.[/QUOTE]No to ja czegoś nie rozumiem. Jest psu dobrze czy nie jest?
Radysy maja status schroniska i co z tego wynika?
Skazany sądownie za przywłaszczenie Grzegorz B. nadal jest prezesem PdZ i nikomu to nie przeszkadza...(vide "Interwencje" Polsat z 23.05.2014)
Rozumiem, że ktoś może nie lubić fundatorki Emira, bo nazywa rzeczy po imieniu i nie marnuje czasu na salonowe uprzejmości, ale po co niechęć do niej od razu przelewać na podopiecznych fundacji? Nikt nie ma wpływu na plotki, które o nim krążą , szczególnie w dobie internetu. Jedni z radością je produkują, drudzy bezmyślnie powielają a jeszcze inni bezkrytycznie w nie wierzą.

Odnośnie wątku "pieniążkowego":Trudno wymagać na dogomanii rozliczeń od kogoś, kto nie jest tu obecny i to od dawna. Odnoszę wrażenie, że faktyczni darczyńcy wiedzą, gdzie szukać informacji w razie potrzeby.
Nordi jest bezpieczna w Emirze od 31.05.2011, obecnie ma około 13 lat , czuje się bardzo dobrze i pewnie z nami zostanie do końca, chyba, że ktoś znajdzie jej przyzwoity dom.
Edith: Jej zdjęcia są zamieszczane dość często na Fp Emira. Przepraszam ,ale ja na dogo bywam bardzo rzadko i do dzis nawet nie wiedzialam, że Nordi ma wątek...

Edited by gagata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Ale ja nie mam na myśli psa, i nie podważam absolutnie tego, że jest jej tam dobrze.
Miałam na myśli samą organizację, i jej była panią prezes. Bo nie bardzo rozumiem pod czyją jest teraz opieką, skoro Emir stracił status OPP, i status schroniska.

Edit: Jak rozumiem, jedną osobą wpłacającą jest Asiaczek?
Bo wątek "pieniązkowy" aktualizowany był w 2011 roku.[/QUOTE]

Asiaczek nie jest jedyną osobą. Ja również płacę na tę sunię, choć ostatnio mam spore kłopoty finansowe, ale zalegam najwyżej jeden miesiąc i zawsze wyrównuję jak tylko mnie na to stać. A deklaracji mam 170 zł ogólnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Info z facebooka dot. Nordi:

"NORDI
nasza staruszka coraz słabsza, widoczne zaniki mięśni w obrębie czaszki i łap ;słabo je ( karmiona 2 x dz. dieta lekkostrawna) głównie leży i odpoczywa;
opinia weta, który badał ją we wtorek: po prostu starość.
Nordi sprawia wrażenie, że powoli odchodzi. "

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Bardzo mi przykro :(. Jednak cieszę się, że odeszla we śnie i nie cierpiała. Wiem, że w Emirze było jej dobrze i na pewno czuła się kochana. Dawno nie wchodziłam na Dogo, po prostu nie miałam czasu rozpatrzyć się w nowym forum. 

Śpij spokojnie malutka :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...