Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

[quote name='mala_czarna']Pewnie narażę się zaraz na gniew Fundacji EMIR, ale w sumie dlaczego miałabym nie zapytać..
Co z Nordi?? Czy wszyscy przestali się nią interesować? Brak zdjęć, brak informacji, brak ogłoszeń. Gdzie są wszyscy Dogomaniacy, którym tak bardzo Nordi spędzała sen z powiek? Było kilka zdjęć na początku, Nordi odżyła, przytyła, orzeczono, że socjalizacja przebiega pełną parą, i co dalej??

Pytam, bo teraz na wątkach trzeba relacje zdawać z pobytu w hotelach, trzeba udokumentować zdjęciami pobyt psa, a tutaj cisza jak makiem zasiał :( Jeśli przejście Nordi pod opiekę Fundacji oznacza ciszę i zero informacji o psie to po co to wszystko było potrzebne?

O ile mnie pamięć nie myli, Nordi została odebrana przez Fundację Bernardyn. Może Fundacja ma jakieś informacje w sprawie Nordi? :)[/QUOTE]

A masz jakiś problem aby zajrzeć na forum Fundacji Emir? Bo ja średnio mam czas aby pisać to samo tu i tam (Nordi nie jest jedynym psem) a na dogo jak widać ochanieachanie sie skończyło. Nieco odwracajac pytanie zapytam - [B]Gdzie deklarowicze z dogo, pies już w Fundacji wiec należy olać?[/B] Bo poza Asiaczkiem jakoś nie widac nie słychać.

I przy tej znamienitej okazji Asiaczku nieustająco dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']A masz jakiś problem aby zajrzeć na forum Fundacji Emir? Bo ja średnio mam czas aby pisać to samo tu i tam (Nordi nie jest jedynym psem) a na dogo jak widać ochanieachanie sie skończyło. Nieco odwracajac pytanie zapytam - [B]Gdzie deklarowicze z dogo, pies już w Fundacji wiec należy olać?[/B] Bo poza Asiaczkiem jakoś nie widac nie słychać.

I przy tej znamienitej okazji Asiaczku nieustająco dziękuje.[/QUOTE]
Na forum Emira jest jeden post z początku grudnia 2011, wcześniejsze z września... Tam też brak aktualnych informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Na forum Emira jest jeden post z początku grudnia 2011, wcześniejsze z września... Tam też brak aktualnych informacji.[/QUOTE]

Zawsze można zadać pytanie bezpośrednio na forum Emira. Psów w Emirze jest 150 trudno aby świezynki były co chwila dla wszystkich psów. Ale jeżeli ktoś wejdzie na forum i zada pytanie będzie miał odpowiedź. Proste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Zawsze można zadać pytanie bezpośrednio na forum Emira. Psów w Emirze jest 150 trudno aby świezynki były co chwila dla wszystkich psów. Ale jeżeli ktoś wejdzie na forum i zada pytanie będzie miał odpowiedź. Proste.[/QUOTE]
A skoro tu ktoś pytał, a nie na równie martwym wątku na forum emira, to odpisać można - ale żeby napisać co u psa, to już jest jakaś komplikacja? Odsyłasz do forum emira, na którym na wątku Nordi jest jeszcze mniejszy ruch niż tu na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']ja tez jestem ciekawa co u niej... nawet nie wiedziałam, że Emir ma forum...[/QUOTE]

[SIZE=4][B]zatem serdecznie zapraszam[/B] [URL="http://emir.eev.pl/portal.php"]http://emir.eev.pl/index.php[/URL][/SIZE]
Jestem adminem, ponadto robie stronę [URL]http://jamniki.eadopcje.org/start[/URL]
i [URL]http://emir.eadopcje.org/[/URL] (w trakcie budowy) ponadto moderatorem na forum hodowców i włascicieli jamników. Prowadzę tez fanpejdż jamniczy na fejsie i grupe jamnicza na fejsie. Robie duzo eventów (skutecznych i sa tacy których to boli) zarówno emirowych, jak i jamniczych i tych o które mnie poproszą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']A masz jakiś problem aby zajrzeć na forum Fundacji Emir? Bo ja średnio mam czas aby pisać to samo tu i tam (Nordi nie jest jedynym psem) a na dogo jak widać ochanieachanie sie skończyło. Nieco odwracajac pytanie zapytam - [B]Gdzie deklarowicze z dogo, pies już w Fundacji wiec należy olać?[/B] Bo poza Asiaczkiem jakoś nie widac nie słychać.

I przy tej znamienitej okazji Asiaczku nieustająco dziękuje.[/QUOTE]

Oooo, bardzo przepraszam, ja też płacę regularnie do 3-go każdego miesiąca. Przyznam, że to zniechęca :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Oooo, bardzo przepraszam, ja też płacę regularnie do 3-go każdego miesiąca. Przyznam, że to zniechęca :(.[/QUOTE]

Wpłaty Ciebie zniechęcają, czy fakt ze o Tobie nie napisałąm. Nie napisałam bo istotnie zapomniałam. Zapomniałam... bo nie siedzę na koncie Emirowym i moge kogos ominąć. Tak istotnie zamist marudzić i zniechęcać się poszłam i sprawdziłam. Zatem [B]przepraszam[/B] jesteś jeszcze i Ty i chwała Ci za to i bardzo dziękuję. I przepraszam że mam oznakę człowieczeństwa i czasem sie pomylę, ale mam tez cechę (wiem to rzadkość) i potrafię przeprosić, o ile oczywiście istotnie sie pomyliłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Wpłaty Ciebie zniechęcają, czy fakt ze o Tobie nie napisałąm. Nie napisałam bo istotnie zapomniałam. Zapomniałam... bo nie siedzę na koncie Emirowym i moge kogos ominąć. Tak istotnie zamist marudzić i zniechęcać się poszłam i sprawdziłam. Zatem [B]przepraszam[/B] jesteś jeszcze i Ty i chwała Ci za to i bardzo dziękuję. I przepraszam że mam oznakę człowieczeństwa i czasem sie pomylę, ale mam tez cechę (wiem to rzadkość) i potrafię przeprosić, o ile oczywiście istotnie sie pomyliłam.[/QUOTE]

I po co ten sarkazm, właśnie ton mnie zniechęca. Nie doszukuję się drugiego dna. Płacę zresztą nie tylko na Nordi z Waszej fundacji. Robię tyle na ile mnie stać i nie szukam poklasku, bo nie robię tego dla Pani tylko dla zwierzaków. Wątek czytam regularnie, choć nie często się odzywam. Ale jeśli się pisze, że 'jedynie' ktoś inny pamięta o suni, to jest to zniechęcające. Nie odmawiam Pani cech człowieczeństwa, nie czekam też na podziękowania, ale proszę przeczytać ten post raz jeszcze i zastanowić się, czy aby na pewno znaczy 'przepraszam' i 'dziękuję'. I [B]TO [/B]właśnie zniechęca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']A masz jakiś problem aby zajrzeć na forum Fundacji Emir? Bo ja średnio mam czas aby pisać to samo tu i tam (Nordi nie jest jedynym psem) a na dogo jak widać ochanieachanie sie skończyło. Nieco odwracajac pytanie zapytam - [B]Gdzie deklarowicze z dogo, pies już w Fundacji wiec należy olać?[/B] Bo poza Asiaczkiem jakoś nie widac nie słychać.
I przy tej znamienitej okazji Asiaczku nieustająco dziękuje.[/QUOTE]
Obiecałam, to i wpłacam:)

A co do info o Nordi, to faktycznie mnie tez brak info o suni. Zdjęcia - zdjęciami, ale taka normalna informacja, jak się czuje, jak zniosła mrozy, co szczególnie lubi itp. - na pewno przydałaby sie na wątku.

Jak jest problem ze wstawianiem fotek - mogę wstawić - przyslijcie mi na maila: [email][email protected][/email]
Bo przeciez nie moge ich zabierać z czyjejs strony i wstawiac tutaj.
Może zastanówmy się razem, jak rozwiązac tę sytuację. Wiadomo, ludzie sa zarobieni przy psach, adopcjach, ale faktycznie, mnie też wydaje sie, że watek Nordi na DGM nie powinien zginąć...
co o tym myslicie?

Ja np. moge wstawiać fotki, o ile takowe sa i dostanę je na maila.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Isadora, ale czemu Ty się denerwujesz?
Zapytałam tutaj o Nordi, bo tutaj, a nie na forum Emira zakładany był wątek.
Wiatr hula, mało ludzi już się sunią interesuje, a przecież taki raban był!!!

Stąd też moje pytania, czy Nordi jest ogłaszana, jak się teraz czuje, itp., itd.
Zapewniam, że z mojej strony nie ma w tym żadnej złośliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53'][B]I po co ten sarkazm[/B], właśnie ton mnie zniechęca. Nie doszukuję się drugiego dna. Płacę zresztą nie tylko na Nordi z Waszej fundacji. Robię tyle na ile mnie stać i nie szukam poklasku, bo nie robię tego dla Pani tylko dla zwierzaków. Wątek czytam regularnie, choć nie często się odzywam. Ale jeśli się pisze, że 'jedynie' ktoś inny pamięta o suni, to jest to zniechęcające. Nie odmawiam Pani cech człowieczeństwa, nie czekam też na podziękowania, ale proszę przeczytać ten post raz jeszcze i zastanowić się, czy aby na pewno znaczy 'przepraszam' i 'dziękuję'. I [B]TO [/B]właśnie zniechęca.[/QUOTE]

Sarkzm dostrzegasz bo chcesz, każdy czyta co czyta. Co do uwaznego czytania również serdecznie polecam, a być może dostrzeżesz że nie robię równiez dla poklasku. A tyle na ile mam możliwość i dla psów tylko i wyłącznie. Jeżeli uważasz żę mój ton jest niewłasciwy to fakt masz chyba problem, wybacz albo mało czytasz dogo i innych. Też nie odzywam się czesto, a już odzywanie sie na zasadzie "och i ach" czy "jest super" to zupełnie nie w moim stylu. Gdybyś zechciała (zamiast dopatrywać się tonów, barw etc etc w mojej wypowiedzi) zapoznać się z tym co robie, zauwazyłabyś że wpisy robie gdy się COŚ dzieje nowego. Nie mam czasu na podpisywanie listy obecnosci dla samego podpisywania. Pozwolę sobie zacytowac Ciebie/Panią bo i pasuje do moej sytuacji: [I][B]Robię tyle na ile mnie stać i nie szukam poklasku, bo nie robię tego dla Pani tylko dla zwierzaków.[/B][/I]

[quote name='Asiaczek']Obiecałam, to i wpłacam:)

A co do info o Nordi, to faktycznie mnie tez brak info o suni. Zdjęcia - zdjęciami, ale taka normalna informacja, jak się czuje, jak zniosła mrozy, co szczególnie lubi itp. - na pewno przydałaby sie na wątku.

Jak jest problem ze wstawianiem fotek - mogę wstawić - przyslijcie mi na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Bo przeciez nie moge ich zabierać z czyjejs strony i wstawiac tutaj.
Może zastanówmy się razem, jak rozwiązac tę sytuację. Wiadomo, ludzie sa zarobieni przy psach, adopcjach, ale faktycznie, mnie też wydaje sie, że watek Nordi na DGM nie powinien zginąć...
co o tym myslicie?

Ja np. moge wstawiać fotki, o ile takowe sa i dostanę je na maila.

pzdr.[/QUOTE]

[B]Asiaczku wiem że jak Ty obiecasz to słowa dotrzymujesz, nie tylko z tego wątku
.[/B]
Co do zdjęć tak jak gdzieś pisałam wcześniej - w Fundacji jest 150 psów. W tym kilka ciezkich i absorbujacych przypadków (m.in. Tessa, Shira, Mimi do niedawna ślepy Lolek) wymagających dużo pracy przy nich (kąpiele, smarowanka, specjalne gotowanka, zastrzyki, leki, jeżdzenie na badania. Uwierzcie pracuje tam tylko Emir, pomaga syn i wnuk (do południa potem Emir jest sama). Każdy przy zdrowych zmysłach wie ze nawet 3 osoby przy 150 psach w tym częsć specjalnej troski, to nie ma czasu w nos się podrapać. A sa jeszcze telefony i za nami fala mrozów, gdzie w nocy psy bywały budzone po kilka razy i zmuszane do ruchu, aby żaden nie zamarzł. Zdjęcia tak jak pisałam zrobie jak pojadę, wybaczcie ale nie mam samochodu, pomijam mój stan zdrowia [COLOR=silver](ale jak już chcecie to wspomnę - mam zdiagnozowaną chorobę która jest 4 przyczyną smierci na Świecie - reszte sobie wygooglajcie)[/COLOR] który być może nie pozwoli mi już pojechać do Fundacji i już sie rozglądam za kimś do zdjęć. Będę wdzięczna za zrozumienie a nie dopatrywanie się trendów, sarkazmów i diabli wiedzą czego w akurat moich wypowiedziach.


[quote name='mala_czarna']Isadora, ale czemu Ty się denerwujesz?
Zapytałam tutaj o Nordi, bo tutaj, a nie na forum Emira zakładany był wątek.
Wiatr hula, mało ludzi już się sunią interesuje, a przecież taki raban był!!!

Stąd też moje pytania, czy Nordi jest ogłaszana, jak się teraz czuje, itp., itd.
Zapewniam, że z mojej strony nie ma w tym żadnej złośliwości.[/QUOTE]

Wiem, ale ja juz pare razy zapraszałam na emirowe, napewno tam jak ktoś zapyta będzie szybciej odpowiedź. Ja mam jeszcze jamniki (jedna z najlepiej działających grup) i doprawdy dublowanie tutaj info z emirowego to zaypywanie i odsypywanie, aczkolwiek tez nie chcę aby wątek zniknął i staram sie go odswie3żac. Apropo zniechęcania - tak czasem wpadnie tu jakiś ptaszek i trzepnie coś wyrwanego z kontekstu z epoki lodowcowej - uwierzcie tez mnie to zniechęca, aczkolwiek moderator też działa.

Reasumując - postram sie zdobyć w najbliższych dniach zdjęcia, bo wiadomości sa jakie są. Sunia jest, sunia czeka na dom. Poniewaz mam od paru dni nowe leczenie i liczę na swoje lepsze samopoczucie więc i wenę do pisania zapewne.

Dzięki Wam jednakowoż, że jesteście i ze swojej strony obiecuję większą ilość informacji.

Link to comment
Share on other sites

Brak czasu napisać przysłowiowych trzech zdań o psie, a jednocześnie jest czas napisać kilkadziesiąt zdań o różnych pobocznych kwestiach, typu co robię, czym się zajmuję, na co choruję, gdzie działam itp.? To nie ma związku z wątkiem - Nordi. Gdyby jedną czwartą czasu poświęcić by napisać o Nordi, na pewno zadziałałoby to na korzyść, choćby finansową dla Nordi. Sponsorzy lubią mieć informacje o psie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Brak czasu napisać przysłowiowych trzech zdań o psie, a jednocześnie jest czas napisać kilkadziesiąt zdań o różnych pobocznych kwestiach, typu co robię, czym się zajmuję, na co choruję, gdzie działam itp.? To nie ma związku z wątkiem - Nordi. Gdyby jedną czwartą czasu poświęcić by napisać o Nordi, na pewno zadziałałoby to na korzyść, choćby finansową dla Nordi. Sponsorzy lubią mieć informacje o psie.[/QUOTE]
Pytasz z pozycji sponsora czy po to żeby znów mieszać? Może dostanę ochrzan od Isadory, ale nie uważasz, że ma prawo wytłumaczyć, że pewnych żądań nie może spełnić i z jakiego powodu? I [B]Twoje wpisy stawiam na zwyczajowe już na dogo[/B] dokopać komuś lub wsadzić szpilę. Co chcesz udowodnić ? Fakt , pisać potrafisz......

Link to comment
Share on other sites

Mylisz się, yunona. Myślę, że na dogo wszyscy powinni (sponsorzy czy nie nie ważne, bo o zwierzęta i ich dobro chodzi) stawiać na to, by były na wątkach psów informacje co u nich... Tylko tyle i aż tyle. A że wątek Nordi czytałam, to i chciałabym dalej podczytywać, tylko tyle. Jeśli to wg Ciebie "szpila i mieszanie", to mamy inne założenia co do bytności PWP być może.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...