Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

[quote name='mala_czarna']"Zemsta Nietoperza" w Otwocku? Od kiedy????

[B]"Znęcanie nad powierzonymi psami"[/B] - To może ja zadam pytanie; kto się znęcał i nad jakimi psami? Konkrety proszę: imię psa, z jakiego schronu, i kto przekazywał do hotelu.[/QUOTE]

[quote name='bric-a-brac']Jak już będziecie deptać po człowieku (w imię empatii inaczej pojętej:/), to zwróćcie też uwagę na znacznie większą ilość "przypadków" pozytywnych niż dwa, wokół których nakręcacie negatywną atmosferę nieżyczliwości.[/QUOTE]




Dziewczyny, z całym szacunkiem dla Was, ale nie jest to sytuacja normalna!!! Dwa psy, prawie w jednym czasie i dwie beznadziejne diagnozy. Jak to możliwe!!! Nie łapmy się za słówka. Taka metamorfoza u psów przewiezionych w inne miejsce to 'cud'. Ja osobiście nie znam żadnego przypadku nagłego 'ozdrowienia' po zmianie li tylko miejsca. Śledzę wątek Szafranka i Nordi i na tę drugą płacę deklaracje, regularnie. Mam zatem prawo wypowiedzieć się w tej kwestii.
Emir może i zbyt ostro się wypowiedział, ale czy aby nie miał racji?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, gamoń jestem. Przelałam pieniążki dla Nordi na stare konto. Czy przekażecie pieniążki dla niej? Bardzo proszę. Miałam tragiczny miesiąc (dosłownie) i jestem trochę nie z tego świata. Ale już się poprawię od sierpnia, obiecuję :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Dziewczyny, gamoń jestem. Przelałam pieniążki dla Nordi na stare konto. Czy przekażecie pieniążki dla niej? Bardzo proszę. [/QUOTE]

Jasne, to są przecież pieniążki Nordi :)
Tylko przeleję po moim powrocie, bo teraz już nie zdążę :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Dziewczyny, z całym szacunkiem dla Was, ale nie jest to sytuacja normalna!!! Dwa psy, prawie w jednym czasie i dwie beznadziejne diagnozy. Jak to możliwe!!! Nie łapmy się za słówka. Taka metamorfoza u psów przewiezionych w inne miejsce to 'cud'. Ja osobiście nie znam żadnego przypadku nagłego 'ozdrowienia' po zmianie li tylko miejsca. Śledzę wątek Szafranka i Nordi i na tę drugą płacę deklaracje, regularnie. Mam zatem prawo wypowiedzieć się w tej kwestii.
Emir może i zbyt ostro się wypowiedział, ale czy aby nie miał racji?[/QUOTE]

Tak, trudno się z Tobą nie zgodzić..........................daje dużo do myślenia...................na dodatek konsultacja behawiorysty przyprowadzona bez wyprowadzenia psa z klatki................zalecenie psychotropów....................na podstawie jakich zachowań?.......................pies w nowym miejscu, kiedy minęło działanie leków zaczyna nowe życie.................. jakieś cuda:crazyeye::crazyeye::crazyeye:.
Fakt, język i agresja Emira nie wzbudza sympatii i nie przysparza chętnych do współpracy....................a szkoda, bo robota nie do przerobienia....................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Dziewczyny, z całym szacunkiem dla Was, ale nie jest to sytuacja normalna!!! Dwa psy, prawie w jednym czasie i dwie beznadziejne diagnozy. Jak to możliwe!!! Nie łapmy się za słówka. Taka metamorfoza u psów przewiezionych w inne miejsce to 'cud'. Ja osobiście nie znam żadnego przypadku nagłego 'ozdrowienia' po zmianie li tylko miejsca. Śledzę wątek Szafranka i Nordi i na tę drugą płacę deklaracje, regularnie. Mam zatem prawo wypowiedzieć się w tej kwestii.
Emir może i zbyt ostro się wypowiedział, ale czy aby nie miał racji?[/QUOTE]


W jakiej sprawie miał Emir rację?
Emir kłamie co dwa przecinki.
Resztę masz na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tattoi']W jakiej sprawie miał Emir rację?
Emir kłamie co dwa przecinki.
Resztę masz na pw.[/QUOTE]

Proszę mnie nie straszyć prokuraturą, bo jakoś się nie boję. Wiadomo, że jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze!

Link to comment
Share on other sites

W sprawie bania się lub nie prokuratuty- to zobaczymy na miejscu. Widział Bóg nie takich już "gierojów".
Przeczytaj dziecko ze zrozumieniem, co do Ciebie napisałam. Wiem, że szkoły nie działają, ale miałam nadzieję, że Mamusia nauczyła Cię składać literki.
A co do kasy- bardzo odkrywcze- rozumiem, że dlatego właśnie Nika kłamie na innym wątku, że płaciła za hotel 500 złotych, choć płaciła 350.
Towarzystwo- jak widzę- macie doborowe.
Szafranowi nie można nawet obroży założyć- jaki to postęp? Tylko taki, że obecna opiekunka wie, że mnie pogryzł- i nie pcha łapy między przysłowiowe drzwi. Na propozycję założenia szelek zaprosiła osobę, która to proponowała.
Ale nic- jest świetnie - Tattoi zła, Szafranek bezpieczny. Alleluja i do przodu z hipokryzją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Tak, trudno się z Tobą nie zgodzić..........................daje dużo do myślenia...................na dodatek konsultacja behawiorysty przyprowadzona bez wyprowadzenia psa z klatki................zalecenie psychotropów....................na podstawie jakich zachowań?.......................pies w nowym miejscu, kiedy minęło działanie leków zaczyna nowe życie.................. jakieś cuda:crazyeye::crazyeye::crazyeye:.
Fakt, język i agresja Emira nie wzbudza sympatii i nie przysparza chętnych do współpracy....................a szkoda, bo robota nie do przerobienia....................[/QUOTE]

Dodaj jeszcze 80 tysięcy kropek i post będzie bardziej filozoficzny.
Który pies został zdiagnozowany bez wyprowadzania z klatki?

Link to comment
Share on other sites

Tattoi śledzę wątek od początku i uważam , że jesteś [B]bezczelna.[/B] Ja wiem, że żadnemu psu po przejściach nie daje psychotropów bo reakcja jest odwrotna do zamierzanej i wiem to nie od jednego weta, a kilku i to sław. Sama mam porypanego psiaka i wiem jakie są efekty. Skoro twierdzisz, ze takie były wskazania i były robione badania to czemu ich nie przekazałaś? Nie obchodzi mnie temat wyciąganie kasy czy tym podobny ale głownie dobro psa. A sprawę spier..... i jeszcze kłapiesz. Sama zachowujesz się jak porypany pies.Może idź do lekarza odpowiedniego i zrób badania. Może to Ty powinnaś łykać te prochy!?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Tattoi śledzę wątek od początku i uważam , że jesteś [B]bezczelna.[/B] Ja wiem, że żadnemu psu po przejściach nie daje psychotropów bo reakcja jest odwrotna do zamierzanej i wiem to nie od jednego weta, a kilku i to sław. Sama mam porypanego psiaka i wiem jakie są efekty. Skoro twierdzisz, ze takie były wskazania i były robione badania to czemu ich nie przekazałaś? Nie obchodzi mnie temat wyciąganie kasy czy tym podobny ale głownie dobro psa. A sprawę spier..... i jeszcze kłapiesz. Sama zachowujesz się jak porypany pies.Może idź do lekarza odpowiedniego i zrób badania. Może to Ty powinnaś łykać te prochy!?[/QUOTE]
Ja z kolei sledze ten watek od momentu drastycznego wpisu Tattoi ,ze albo psychotropy, albo zastrzyk smierci.
Tattoi, lepiej odpowiedz na zadane Ci przez Emir pytania,przekaz dokumentacje psa, a nie wysilaj sie na "blyskotliwe riposty" tutaj.
Co chcesz uzyskac obecnymi wpisami?
Wszystko mozna zglaszac do prokuratury, ale czy warto wystawiac sie na posmiewisko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mariat']Ja z kolei sledze ten watek od momentu drastycznego wpisu Tattoi ,ze albo psychotropy, albo zastrzyk smierci.
Tattoi, lepiej odpowiedz na zadane Ci przez Emir pytania,przekaz dokumentacje psa, a nie wysilaj sie na "blyskotliwe riposty" tutaj.
Co chcesz uzyskac obecnymi wpisami?
Wszystko mozna zglaszac do prokuratury, ale czy warto wystawiac sie na posmiewisko?[/QUOTE]

Jakoś Prokurator się nie zaśmiał- co ty na to? GIODo tez nie.

A Emir ma odpowiedź na własnej stronie, jakżeś ciekawa i aktywna to zajrzyj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tattoi']Jakoś Prokurator się nie zaśmiał- co ty na to? GIODo tez nie.

A Emir ma odpowiedź na własnej stronie, jakżeś ciekawa i aktywna to zajrzyj.[/QUOTE]
zajrzalam i nic konkretnego w tej odpowiedzi nie znalazlam.
Koncze offa, bo to watek Nordi a nie przepychanek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tattoi']Yunona- mam dość oskarżania mnie o niezrównoważenie psychiczne. Post zgłaszam do moda. Spadaj dzieciaku.[/QUOTE]
Dzięki za odmłodzenie. Jeśli chodzi o oskarżanie to sama to robisz, bo ja tylko zadałam pytanie i może słuszne , bo po Twoich wypowiedziach takie właśnie odnoszę wrażenie. [B]Do moda możesz zgłaszać, w swoim poście nic niewłaściwego nie widzę, może jedynie - uderz w stół a nożyce się odezwą.....[/B]

Link to comment
Share on other sites

Cóż za rzeczowa dyskusja:diabloti:
Wpadłam, aby poinformować, że mam 50,00 dla Nordi od anonimowego darczyńcy.
Pytanie, czy na wątku mogę liczyć na potwierdzenie, że wpłata dotarła?
To nie moja kasa, bardzo by mi zależało na tym, aby mieć na wątku potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Cóż za rzeczowa dyskusja:diabloti:
Wpadłam, aby poinformować, że mam 50,00 dla Nordi od anonimowego darczyńcy.
Pytanie, czy na wątku mogę liczyć na potwierdzenie, że wpłata dotarła?
To nie moja kasa, bardzo by mi zależało na tym, aby mieć na wątku potwierdzenie.[/QUOTE]

Będzie potwierdzenie na wątku, ale zapewne wcześniej będzie tutaj [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=1123[/url]

Link to comment
Share on other sites

Prosze mi wytłumaczyc dlaczego jest napisane zepłaciło sie 500zł a Tattoi ze 350zł.........

Cos jest nie tak......

Prosze o wytłumaczenie

Ha bezczelnosc.......

Kto był widział jak pracuje Tattoi moze Ty yunona..........

Nika prosze o wytłumaczenie


Wysoka cena (ok. 500 zł/mies. - karmę i "leki antydepresyjne" musiałam kupować oddzielnie)
Zaczerpniete [url]http://www.dogomania.pl/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-które-trzeba-omijać/page10[/url]

Nika..........

Link to comment
Share on other sites

Osobom, którym leki psychotropowe kojarzą się jedynie z psychiatrykiem (zgodnie z retoryką taboidową niektórych obecnych tu osób), polecam lekturę:

[url]http://online.synapsis.pl/Podzial-lekow-psychotropowych/[/url]

Może niektórzy otworzą oczy i zrozumieją, że te leki to nie zło wcielone, ale także leki uspokajające, nasenne, regulujące zmienność nastrojów itd. A tu niektórych ponosi wodza wyobraźni, niestety nie poparta wiedzą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...