Jump to content
Dogomania

Moje niezastąpione zwierzakowo :)


Misia&Ruby

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zdrówka Ruby :) czytała na poprzedniej stronie, że chcesz kupic trymer hakowy Marsa, jakby co mam na zbyciu o taki: [URL]http://www.sewing.com.pl/index.php/pl/konto/details/226/163/trymery/mars-solingen/mars-99mk-80826[/URL] plastikowa rączka jest trochę tańsza ;) używany 2 razy, jak nówka :) stwierdziłam, że wole furminator ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Trzymamy kciuki zeby udalo sie zaleczyc zapalenie![/QUOTE]

[quote name='Molowe']oj jejku znowu ma biedulka problem z tymi uszami ehh coś pecha macie :(:(:(

trzymamy kciuki żeby było lepiej przesyłam mizianko i całuski ode mnie i Molly dla kochanej Rubiśki :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Paula03']Biedna Ruby :( Zdrówka!
My z Kati odkąd pamiętam mamy problemy z uszami, teraz znowu się zaczyna :( Już dostaje krople...[/QUOTE]
Biedula... :(
Zdrówka dla Kati!

[quote name='AgataP']zdrówka Ruby :) [/QUOTE]

Dziękuję w imieniu Rubinki :) Zdaje mi się, że dzisiaj jest już lepiej z uszkiem. Nie ociera się nim już o meble, nie trzącha co chwila :)


[quote name='AgataP']czytała na poprzedniej stronie, że chcesz kupic trymer hakowy Marsa, jakby co mam na zbyciu o taki: [URL]http://www.sewing.com.pl/index.php/pl/konto/details/226/163/trymery/mars-solingen/mars-99mk-80826[/URL] plastikowa rączka jest trochę tańsza ;) używany 2 razy, jak nówka :) stwierdziłam, że wole furminator ;)[/QUOTE]

Dobrze się sprawuje? ;) Ile byś za niego chciała (choć wątpię, czy będę mogła od Ciebie go odkupić. Teraz jestem całkowicie spłukana z pieniędzy...)?
Jaki macie furminator? Może u Ruby też by się sprawdził. W końcu setery mają podobną w dotyku sierść do cockerów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia&Ruby']
Dobrze się sprawuje? ;) Ile byś za niego chciała (choć wątpię, czy będę mogła od Ciebie go odkupić. Teraz jestem całkowicie spłukana z pieniędzy...)?
Jaki macie furminator? Może u Ruby też by się sprawdził. W końcu setery mają podobną w dotyku sierść do cockerów :)[/QUOTE]

czy dobrze to ciężko mi ocenić, ja go sprzedaję szczerze mówiąc, o przy próbie uzycia przycięłam jej sierść na grzbiecie, a fryzjerce szło to super sprawnie i ładnie wyciągnęło podszerstek :) przyzwyczaiłam się do furminatora jakoś, a nie chcę żeby trymer leżał i się marnował. Cena za trymer to 65 zł wysyłka gratis :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataP']czy dobrze to ciężko mi ocenić, ja go sprzedaję szczerze mówiąc, o przy próbie uzycia przycięłam jej sierść na grzbiecie, a fryzjerce szło to super sprawnie i ładnie wyciągnęło podszerstek :) przyzwyczaiłam się do furminatora jakoś, a nie chcę żeby trymer leżał i się marnował. Cena za trymer to 65 zł wysyłka gratis :)[/QUOTE]

Kurcze, bardzo kusząca cena... :)
Niestety nie mam pieniędzy, a każdą nawet najmniejszą sumę odkładam do skarbonki, w której zbieram pieniądze na nowy aparat i trzeba byłoby ją rozbić, żeby coś wyjąć :D
Ale jest jeszcze jakaś nadzieja w rodzicach :)




Ale dostałam wspaniały prezent na urodziny- szkoła jest zamknięta do czwartku z powodu mrozów! :multi: Więc mam dłuższe ferie :razz:

Link to comment
Share on other sites

o to super naprawdę fajny prezent :D ale skoro z okazji urodzin no to Molowe życzą Ci wszystkiego najlepszego ,spełnienia wszystkich marzeń,dużo radości zdrowia,powodzenia w szkole no i przede wszystkim samych najlepszych chwil z cudnym zwierzyńcem :loveu: całuski ode mnie i Molci :)


:new-bday::BIG::new-bday::BIG:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']o to super naprawdę fajny prezent :D ale skoro z okazji urodzin no to Molowe życzą Ci wszystkiego najlepszego ,spełnienia wszystkich marzeń,dużo radości zdrowia,powodzenia w szkole no i przede wszystkim samych najlepszych chwil z cudnym zwierzyńcem :loveu: całuski ode mnie i Molci :)


:new-bday::BIG::new-bday::BIG:[/QUOTE]


Dziękuję! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Najlepszego!!!!! :loveu:[/QUOTE]

Dziękuję! ;)


[quote name='AgataP']najlepszego!!!:new-bday: dostałam od oświaty super prezent, ja nigdy takiego nie miałam, nie chcieli dać wolnego :confused:[/QUOTE]

Dziękuję! :)

Dyrekcja podobno nie chciała tego zrobić, bo przecież odrabiać trzeba. Nie ważne, że w klasach jest 7 stopni, grzejniki są zapowietrzone, a okna muszą zaklejać taśmą, bo są nieszczelne... :roll: Jeszcze, że nasza szkoła jest ze stowarzyszenia i nie dotyczą jej przepisy takie jak szkoły publiczne m.in. o tym, że przy jakiejś tam temperaturze lekcje muszą być odwołane. Ale zlitowali się po 3 lekcji i odesłali wszystkich do domów. Chyba przez to, że było wiele skarg rodziców i do szkoły przyszła mniej niż połowa uczniów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Wszystkiego najlepszego !
Ja teraz mam tak samo, każdy grosz idzie do skarbonki z młotkiem na aparat :D
Na jaki aparat zbierasz?[/QUOTE]

[quote name='meow']Dziękujemy za odwiedziny u nas :)

No i życzenia, trochę spóźnione ale szczerze :) najlepszego!

Właśnie dziewczyny, na jakie aparaty zbieracie?Ja chyba tez muszę założyć taką skarbonkę.[/QUOTE]


Dziękuję! :loveu:
Chciałabym Canona EOS 600D. 500D i 550D też by mógł być :)
Ale kiedy ja uzbieram... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...