Jump to content
Dogomania

BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dana']Jest Marysia :Cool!: , są pazurki :Cool!:, są fotki Boryska:Cool!:, cieszymy się bardzo:Cool!:.[/QUOTE]czyli można powiedzieć, że zaspokoiłam wszystkie 'chcice':evil_lol:

[quote name='danka4u1']No:multi: Dopadłam Cię Marysiu:multi: Ładnie to tak po nocy szwendać się po Dogo..:shake:[/QUOTE]musiałam Danusiu, żeby nie zasnąć . Przemek zapomniał kluczy do mieszkania, a gdyby zadzwonił na domofon to Bo-Rysiek tak by otworzył swoją koparę, że pół Krakowa by się zleciało:cool3:

[quote name='bahlsa']Właściwie sama nie wiem, taki mój charakter? ;)

Ale zawsze jestem i będę, podziwiam fotki, wyczytuję informacje o Bo-Ryśku i jak wszyscy tutaj [B]chcę więcej[/B] :).
Pozdrawiam![/QUOTE] no to widzę, że trafiła nam się jeszcze jedna ciotka do "koncertu życzeń":diabloti: czyli znowu będę robić za fundację "spełniamy marzenia":evil_lol:

ooojj Rysiek ty to masz dobrze ... same fantastyczne kobitki ci się chłopie trafiły na wątku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']musiałam Danusiu, żeby nie zasnąć . Przemek zapomniał kluczy do mieszkania, a gdyby zadzwonił na domofon to Bo-Rysiek tak by otworzył swoją koparę, że pół Krakowa by się zleciało:cool3:

[/QUOTE]
Teraz odsypiasz nocne wędrówki?;) Co ci Twoi sasiedzi tacy mało [I]psi ? [/I]Trzeba zabrać się za resocjalizację. :mad: Do zobaczenia nocą:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[COLOR=#0000cd][B]Zdrowia, zdrowia, pogody ducha zawsze i mimo wszystko, spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia.Marysiu, cieplutko myslę o Tobie, posyłam Ci dobre myśli. Niech nadejdzie tylko dobry czas i dobre dni.
Wszystkim wątkowiczom życzę szczęśliwych Świąt. Czworonogi niech też mają nas więcej w te dni wypoczynku i świętowania[/B][/COLOR].
[IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/niech_bielutenkie_gwiazdeczki_skrzypia_wesolo_pod_naszymi_butami_na_wieczornym_spacerze_0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

„Dżem dobry” … to ja Wasz Bo-Rysiek długo mnie nie było , ale się poprawię … Marysia zaniemogła i nie miałem kogo prosić, że by się Wam pokazać bo Przemek to nie miał czasu, a Marysia nie mogła.
Witam wszystkich i pozdrawiam zarazem :lol: będę już grzeczny i co jakiś czas napisze co u mnie słychać :lol:

[IMG]http://imageshack.us/a/img197/188/zdjcie1799.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[quote name='magda222']Dzisiaj przyszła mi do głowy Marysia i Borysek... Pomyślałam, że sprawdzę co u nich...
A tu cisza od baaardzo dawna. Czy ktoś wie co u nich słychać?[/QUOTE]

[quote name='danka4u1']?????????????????[/QUOTE]

Też o nich myślałam. Marysia ostatnio była tu w maju. Anita już się też dość długo nie pojawiała na dogo. Czy ktoś może dysponuje telefonem do Marysi lub Anity :roll: ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...