Jump to content
Dogomania

BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danka4u1']Byłam, podziwiałam. Mój storczyk padł po dwóch miesiącach. Albo coś z nim było nie tak, albo raczej ze mną.
Dobrze, ze znowu jesteś, Marysiu. Czekałam na znak zycia na wątku od Ciebie, ale nic nie pisałam, bo mam [I]lenistwo palcowe i mózgowe...[/I][/QUOTE]witaj Danuska .. wiem, że przechodzisz ciężkie chwile. Bardzo chciałabym Ci jakoś pomóc, ale sama zdaję sobie sprawę z tego, że nie jestem wstanie. Każda z nas stawała już w życiu przed takimi pytaniami bez odpowiedzi. I każda z nas pomimo wsparcia musiała sobie sama na nie odpowiedzieć.Nikt nas nie wyręczy, ale pamiętaj że tutaj możesz chociaż wylać swoje żale do życia ... do Pana Boga ... do losu. Czasami to pomaga chociaż nie zawsze.

Nie odzywam sie ostatnio często na watku ponieważ przede mną i za mną też sporo kłopotów. OSTATNIO ROBIŁAM BADANIA I ZGODNIE Z WIEDZA LEKARSKĄ NIE POWINNAM JUZ ŻYĆ ... MOŻE JA JESTEM ZOOMBI, a może to jeszcze nie mój czas. Kolejne 2 tygodnie powinny wyjasnic wszystko więc tez czekam co dalej.

A storczyk zakwitł po raz pierwszy ... już się nawet zastanawiałam czy go przypadkiem nie wyrzucić bo stał taki badyl na parapecie i straszył swoim wyglądem.

Link to comment
Share on other sites

Marysiu, jestem znowu w NS........trochę za duzo tego. Bardzo niepokoi mnie zawsze Twoje milczenie, bo też wiem, ze to najczęściej nie brak czasu. Nie pisz takich rzeczy:mad:. MASZ ŻYC, bo kto mnie bedzie podnosił telepatycznie na duchu. Juz sama swiadomość, ze jesteś tam gdzieś w sieci, dodaje mi skrzydeł. Ja też czekam na kolejne wyniki wszelakich badań, ale nie wierzę lekarzom i pewnie dlatego jeszcze żyję. Z wetami tez mam na pieńku:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B]Marysiu[/B], też czułam, tak jak Danusia, że coś się chyba dzieje. Kłopoty... kto ich nie zna... Nie tak dawno walczyłam prawie pół roku o swoją sprawność po wypadku. Zawzięłam się, powiedziałam sobie, że będzie dobrze. Płakałam, zaciskałam zęby i ćwiczyłam. Oj, poznałam też wtedy prawdziwe oblicza ludzi. Nie zwsze były to odkrycia, jakich chciałabym dokonać :shake:. Jest Ci ciężko, wiem .... Myśli się, dlaczego ? Jednak ... co nas nie zabije, to nas wzmocni, może coś w tym jest ? Będzie dobrze. Trzymaj się kochana. Myślę o Was, o Tobie Marysiu i o Danusi. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam całą plantację podobno różnokolorowych fiołków, ale bydlaki kwitną, kiedy chcą czyli rzadkawo....pogonię im kota:angryy: mają kwitnąć na mój rozkaz:mad: jak u Marysi. A mięsko mi dzisiaj spadło na podobne kafle jak u Ciebie Marysiu..jednak mamy cos wspólnego ze sobą. Przecież nie konsultowałyśmy się w sprawie doboru kafli:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1'][B]Pazurki, chcemy pazurki[/B] i nowe trendy w stolicy Kraka!!! Dopuść nas, Marysiu do nowinek cywilzacyjnych.[/QUOTE]dziewczyny zapewniam, że pazurki niezmiennie są takie same. Ja nie idę za modą tylko jak się już do czegoś przyzwyczaję to się tego trzymam jak 'pijany płotu':diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Marysiu:multi:Jesteś:multi:Widziałam Cię na wątku Sary, ale dopiero wdepnęłam na Dogo grubo po północy - swoim zwyczajem i z powodu niechęci Dogo do mnie:mad:które to bydlę nie chciało mnie wpuścić:angryy:...-i nie załapałam sie na wirtualną rozmowę z Tobą. Odezwij się, bo niepokoi mnie Twoje milczenie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Marysiu:multi:Jesteś:multi:Widziałam Cię na wątku Sary, ale dopiero wdepnęłam na Dogo grubo po północy - swoim zwyczajem i z powodu niechęci Dogo do mnie:mad:które to bydlę nie chciało mnie wpuścić:angryy:...-i nie załapałam sie na wirtualną rozmowę z Tobą. Odezwij się, bo niepokoi mnie Twoje milczenie:shake:[/QUOTE]Danusiu w końcu zawitałam w swoim domku .... było trochę komplikacji, ale jeszcze sporo przede mną. W styczniu i tak muszę wrócić tam skąd właśnie wyszłam.Nie chcem ale muszem :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Taką mam minę gdy mnie drapią po brzuszku[/B] :cool3:

[IMG]http://imageshack.us/a/img10/2659/zdjcie1704c.jpg[/IMG]

[B]No co , nie mogę spać na swojej ulubionej wersalce[/B] :roll:

[IMG]http://imageshack.us/a/img546/8323/zdjcie1706.jpg[/IMG]

[B]Ok. ustawię się tak by Twoje koleżanki zobaczyły pazurki[/B] :diabloti:

[IMG]http://imageshack.us/a/img607/3873/zdjcie1708.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55'][B]a taką miałem minę gdy zobaczyłem Marysię po 10 dniach rozstania[/B]:roll:

[IMG]http://imageshack.us/a/img801/5891/zdjcie1698.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jak Borysek Cię kocha.... to jego spojrzenie... prawdziwie maślane oczy :)
Nie dziwię się, że po długim rozstaniu tak patrzył.

A pazurki naprawdę śliczne :)

Pozdrawiam i zdrówka wszystkim życzę.

"cicha", wierna fanka Boryska :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Koty na swoim miejscu- tak trzymać- Borys posągowy,pazurki godne podziwu i zazdrości, a tak wogóle to wspaniale znowu Cię, Marysiu [I]widzieć[/I]:loveu:[/QUOTE]mnie również ciepło się zrobiło gdy tutaj i nie tylko tutaj zaglądnęłam:lol:

[quote name='bahlsa']Jak Borysek Cię kocha.... to jego spojrzenie... prawdziwie maślane oczy :)
Nie dziwię się, że po długim rozstaniu tak patrzył.
A pazurki naprawdę śliczne :)
Pozdrawiam i zdrówka wszystkim życzę.
[B]"cicha", wierna fanka Boryska[/B] :)[/QUOTE]balhsa witamy u Boryska:lol:
że [B]wierna[/B] to nam okrutnie miło:loveu:, ale dlaczego [B]cicha[/B] ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...