Jump to content
Dogomania

BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a to o osiedlowe może co? Moje w sadzie sa małe, miniaturowe, jakby sad-bonsai, najwyżej 2 metry wysokości (jablonie), bo gruszki juz większe a śliwy i morele dośc spore. (sama od jakiegoś czasu zajmuję się sadem, znajduję w tym dzika przyjemność)
Pozdrowienia dla Marysi a ja ide spać, bo jutro musze wstać o szalonej 7 godzinie....

Link to comment
Share on other sites

O widzę, że koleżanki sobie dogadzają :evil_lol:. Poza tym już po 'mikołajkach', a tutaj jakieś życzonka jeszcze spływają :diabloti: ... mizianki ... drapanki ... i pewnie pełna micha się marzy :diabloti:. Danusi wprawdzie by to nie zaszkodziło, ale Borysa to niedługo przerzucę na dietę :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Borys już wie do czego najlepiej służą piłeczki:cool3:. Przestał je ‘konsumować’, zaczął się nimi bawić:lol:. Zwłaszcza lubi gdy mu się ją rzuca. Na hasło „szukaj piłeczki” … potrafi wywlec ją z najciemniejszej dziury:-o.
Teraz mecze piłki nożnej odbywają się najczęściej w dużym pokoju. Niestety Borys gra nie ‘fair play’ :evil_lol:. Gdy Przemek go kiwa …. Łapie piłkę w zęby i opuszcza pole walki.:diabloti:

[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7316/zdjcie1084x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pawel_Ka']Borysek, poznańskie Gwiazdory pamiętają o tobie ;)[/QUOTE] oooo matko :crazyeye: Paweł na wątku Borysa .... nie wierzymy własnym oczom :shake:
Witaj nam sponsorze Boryskowy ... dla nie wtajemniczonych ... Paweł to Borysowy "Święty Mikołaj" .... Tłamsił swoich kolegów tenisistów i przysłał tyle piłeczek tenisowych Borysowi do gryzienia, że chłopak stwierdził że szkoda je zżerać lepiej się nimi bawić .. o innych gadżetach już nie wspomnę :lol:
No to teraz Borys będzie przebierał łapkami :diabloti: co mu ten ulubiony Gwiazdor poznański podrzuci :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7287/76469557.gif[/IMG][B][COLOR=blue]Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, ludzkiej życzliwości i psiej miłości od ciotki Danki dla fanów i sympatyków Boryska. Osobne i największe buziaki dla głównego bohatera wątku -Borysława Wspaniałego.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']oooo i to jest przednia myśl Bazylek :evil_lol: może nawet Ci podrzuce parę pierogów w wykonaniu Borysa bo te co zrobi Przemek sama wszamam :diabloti:[/QUOTE]
moga byc i w wykonaniu Borysa :) zawsze to coś miłego :)

a tak jak juz tu zajrzałam - to zyyczę Wam aby wszystkie psy mialy swoje kochane domy :) a Marysi zdrowia aby mogla szaleć z Borysem na rybkach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']oooo matko :crazyeye: Paweł na wątku Borysa .... nie wierzymy własnym oczom :shake:
Witaj nam sponsorze Boryskowy ... dla nie wtajemniczonych ... Paweł to Borysowy "Święty Mikołaj" .... Tłamsił swoich kolegów tenisistów i przysłał tyle piłeczek tenisowych Borysowi do gryzienia, że chłopak stwierdził że szkoda je zżerać lepiej się nimi bawić .. o innych gadżetach już nie wspomnę :lol:
No to teraz Borys będzie przebierał łapkami :diabloti: co mu ten ulubiony Gwiazdor poznański podrzuci :loveu:[/QUOTE]


no Paweł po wielkiemu cichu ciągle do Boryska zagląda ;) i aż się dziwi, że ten Gwiazdor DHLem jeszcze nie dojechał :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pawel_Ka']no Paweł po wielkiemu cichu ciągle do Boryska zagląda ;) i aż się dziwi, że ten Gwiazdor DHLem jeszcze nie dojechał :/[/QUOTE]
Paweł sorki wielkie :oops: prezent dojechał już wczoraj tylko Marysia urwała się wcześniej z pracy :razz: ( a to jest adres mojej firmy bo w godzinach w jakich jeżdżą kurierzy to ja pracuję ... niestety:evil_lol:). dzisiaj go przytaszczyłam do domu i mogłam śmiać się z Borysa gdy podchodził do tch wszystkich cudności jak do jeża:diabloti:

Paweł jesteś WIELKI :loveu: .... [B]Borys po raz pierwszy w swoim życiu dostał prezent pod choinkę[/B] i baaaaaardzo dziekuje :lol: my z resztą też . Jak będziesz kiedyś w Krakowie ... zapraszamy na piwo :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...