Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

Witamy w nowym roku :)

A my się pochwalimy - 6 tygodni temu adoptowaliśmy sznaucerka - kolegę dla Sisi. Ma ok 5 lat i na imię Karim.

Teraz mamy dwa sznaucerki - Sisi ze zlikwidowanej pseudo i Karimka :) Obydwoje są wysterylizowani (no piszę to bo może ktoś pomyśli, że sobie pseudo założymy) :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odwiedziny u Norci. Dużo zdrowia dla nowego domownika, niech wiedzie życie szczęśliwego psa:)

U nas teraz będzie znów trochę nerwówki, bo za tydzień badanie kontrolne małej mordki. Tym razem badania rozszerzone. 

 

Link to comment
Share on other sites

Norasku kochany. Kilka dni spędziliśmy na krótkim wyjeździe z małą mordką, a dziś nadszedł czas badań kontrolnych. Jutro wyniki badania krwi i konsultacja z naszą panią doktor. Czuwaj tam nad naszą psinką, szczególnie że podczas badania wyszła jakaś infekcja.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za kciuki. Wyniki małej mordki trzymają normę. Mamy jakąś infekcję, ale dostaliśmy leki i mam nadzieję, że infekcja sobie pójdzie. Kolejne badanie za miesiąc. Teraz Gajula śpi i coś jej się śni, bo biegnie przez sen:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Radku, cieszę się z wyników badań, ale przyznam Ci się, że... znam je od wczorajszego wieczoru, bo odkryłam nieznany sobie wątek... Wątek Tosi, a teraz Gajki. happy.gif To był Twój wpis w nowych postach i olśniło mnie. To Twoja Sunia. Gaja to dogomaniacki pies w dogomaniackim Domu. Super.happy.gif I świetne fotki z Waszego wyjazdu. Będę cicho podczytywać o Gajuni i podglądać zdjęcia. happy.gif

Kciuki zawsze. happy.gif 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Elisabeta napisał:

Radku, cieszę się z wyników badań, ale przyznam Ci się, że... znam je od wczorajszego wieczoru, bo odkryłam nieznany sobie wątek... Wątek Tosi, a teraz Gajki. happy.gif To był Twój wpis w nowych postach i olśniło mnie. To Twoja Sunia. Gaja to dogomaniacki pies w dogomaniackim Domu. Super.happy.gif I świetne fotki z Waszego wyjazdu. Będę cicho podczytywać o Gajuni i podglądać zdjęcia. happy.gif

Kciuki zawsze. happy.gif 

Nasza poprzednia sunia, kochana Saruśka też była z Dogo. Cieszę się, że będziesz odwiedzać Gajkę:) i dzięki za dobre słowa. 

5 godzin temu, AnkaG napisał:

Zdrówka dla Gajeczki :)

Dziękujemy za życzenia zdrowia:)

Już jesteśmy po zabiegu czyszczenia ząbków z kamienia i mała mordka dochodzi do siebie po narkozie, to znaczy śpi snem kamiennym na fotelu. 

A moje pożegnane sunie proszę o dalszą opiekę nad małym głupolkiem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Norasku, mam teraz sporo czasu na oglądanie zdjęć, wspomnienia. Cały zeszły tydzień przechodziłem zaziębiony i w weekend mnie rozłożyło. Siedzę teraz na zwolnieniu i mam czas pooglądać stare zdjęcia. Dobrze powspominać mile chwile. 

Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu nie tylko myśl dawała bliskość. Korzystając z czasu na zwolnieniu porządkowałem i archiwizowałem zdjęcia. Tyle wspomnień. Znalazłem też ostatnie zdjęcie chorej już Norci, kiepskie jakościowo (robione wówczas komórką, nie wiedziałem że to będzie ostatnia fotografia), ale wyzwoliło ogromne emocje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...