Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

Ech, nasza mała mordka miała mieć w sobotę badania kontrolne. Niestety nie udało się, ponieważ psinka nam się pochorowała. Badania przełożyliśmy na kolejną sobotę. Kolejny tydzień oczekiwania i lekkiego niepokoju. 

Norasku, czuwaj nad małą mordką.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za świąteczne odwiedziny. Nam świąteczny czas upłynął mile, ale również z niepokojem o psinkę.

Mała mordka nam trochę niedomaga. Przyplątało się coś i mamy kłopoty z gardłem. Dzisiaj byliśmy w lecznicy. Gajka dostała dwa zastrzyki i do piątku powinno się poprawić, na co mam wielką nadzieję.

Jak zwykle proszę o kciuki i łapinki.

Link to comment
Share on other sites

Szajbusku i wszyscy odwiedzający Norcię, wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.

Gajulka czuje się już lepiej, apetyt wrócił zupełnie, czasem tylko widać, że tak zupełnie zdrowie nie wróciło. Na szczęście powoli wraca gadanie więc mam nadzieje, że idzie ku dobremu i wkrótce infekcja sobie pójdzie. W lecznicy byliśmy na dyżurze jeszcze w niedzielę i pan doktor nie widział nic niepokojącego. Podał leki i nie wyznaczył kolejnych wizyt więc czekamy na termin zwyczajowego badania w drugiej połowie stycznia, ale to standard przy schorzeniu naszej psinki.

Szaleństwo petard mała mordka znosi bardzo dzielnie, czasem tylko spojrzy na nas z lekkim niepokojem, ale natychmiast dostaje przygotowane wcześniej smaczki i nie ma problemu. Wczoraj mieliśmy miłych gości, brata mojej żony z żoną-nieżoną. Psinka miała luksusowy wieczór, bo bardzo ich lubi, a i smaczków nie brakowało. Dzielnie sekundowała nam aż do momentu, gdy goście pojechali czyli do drugiej w nocy. Za to wrażenia odsypiała aż do czternastej (z malutką przerwą na poranny spacerek).

Taki dzień jak wczoraj to okazja do wielu wspomnień, szczególnie że i brat żony znał Norcię i Saruśkę, a jego wybranka znała Saruśkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...