Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

Norasku, przeczytałem na wątku Dżinki o Justyny przygodzie z prądem i przypomniało mi się wydarzenie z czasów gdy byłaś malutka.
Po powrocie do domu, jak zwykle w tamtym czasie, zobaczyłem wiele kałuż w pokoju :)
Poszedłem do łazienki, wziąłem szmatę i zacząłem wycierać. Po pierwszej kałuży wypłukałem szmatę i podszedłem wycierać pod stolikiem RTV. Stanąłem (bosą stopą, kapcie zdjąłem) na podłodze, przykucnąłem, oparłem się rękami o mokrą podłogę i...
poczułem jak prąd przepływa przez moje ciało :crazyeye:
Co się stało? Pod moją nieobecność Norcia przegryzła kabel zasilający telewizora, na szczęście nic się jej nie stało, ale przegryziony kabel zanurzony w cieczy zrobił swoje. Dobrze, że nie skończyło się tragicznie.
Gdy Nora była szczeniorem zawsze przed wyjściem z domu wyciągałem wtyczki z kontaktu, tamtego dnia jakoś zapomniałem o wtyczce od telewizora.

Link to comment
Share on other sites

Z kabelkami miałam podobna historie. Psonia przegryzła kabel od grzejnika elektrycznego.
Ona jednak nigdy nie wyrosła ze swoich psot i mam nadzieję, że Zuzka tez nie wyrośnie, choć daleko jej do Psoni.

Norasku wygląda , ze z tobą tez nie można było się nudzić
[img]http://img151.imageshack.us/img151/5750/wiatogifow4.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ale mieliście przygody .Ja tylko mialam koooo w plątaninie kabli za telewizorem, więc gdzie mnie do was i kałuż z prądem.
Niezłe te dziewczynki;)
Norciu, pamietam skarbie.
[URL="http://www.obrazki.info/zoom_image.php?sort=id&id_phot=5193&start=10&limit=12&kategoria=21&fraza=&album="][IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/swie_candela9mz.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Szajbus, z Norcią nie można było się nudzić. Nie było mowy żebym posiedział dłużej bezczynnie. Zaraz pojawiały się obok mnie zabawki i towarzyszący im wesoły szczek Norci. Tak jakby mówiła - no pobaw się ze mną, czemu siedzisz tak bezczynnie.
Dzisiaj mam wyrzuty sumienia za każdą chwilę, którą mogłem wtedy poświęcić na zabawę, a zdarzało się odkładać na później.

Link to comment
Share on other sites

Zebys nie wiem ile czasu jej poświęcił i tak wydawałoby ci sie, że za mało. Ja starłam się spełniać każda zachciankę Psoni i tez mam wrażenie, ze gdzieś kupa czasu przeleciała nam między paluchami.
Norasku
[img]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Inne/OzzyCandle.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byliśmy u mamy. Położyłem plecak w przedpokoju i zapomniałem o tym. Podczas przechodzenia z dużego pokoju do kuchni kątem oka zobaczyłem ciemny kształt na podłodze i aż coś mnie w środku "złapało" :shake:. Norcia często leżała właśnie w tym miejscu, obok małego pokoju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Wczoraj byliśmy u mamy. Położyłem plecak w przedpokoju i zapomniałem o tym. Podczas przechodzenia z dużego pokoju do kuchni kątem oka zobaczyłem ciemny kształt na podłodze i aż coś mnie w środku "złapało" :shake:. Norcia często leżała właśnie w tym miejscu, obok małego pokoju.[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][B]Radku ja się często łapie na takich rzeczach. Jak nie koc na kanapie to poduszka. Raz t z płaczem poszłam do mamy bo katem oka zobaczyłam Sarcie na łóżku. A to był brązowy koc.[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Norasku, mama była w sobotę u sąsiadów, którzy mieszkali na naszym piętrze na Bielanach. Widziała się z Gają, miłą kłapouchą koleżanką.
Gajeczka mieszka teraz w domu z ogródkiem. Dobrze dla niej, jest już (ze słów mamy) staruszką. Ledwo widzi, chodzi powolutku, ale wciąż ta sama miła Gaja.
Czasem się bawiłyście, na klatce schodowej zawsze uciekała przed tobą na półpiętro, żeby uniknąć zbyt energicznych zabaw :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...