Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Norasku kochany, znowu prośba o łapinki. Mała mordka miała ostatnio infekcję dróg moczowych. Z tym już w porządku, ale za to wzrosło PH moczu i w moczu znowu pojawiły się kryształki. Mamy leki, a 9 lutego znowu badania. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gajulka ma się nieźle. Na spacerkach bryka, humor dopisuje, a niedługo ponowimy badania moczu, bo to było jedyne zastrzeżenie przy ostatnich badaniach. W tym tygodniu będziemy się umawiać. Nie udało się nam umówić na 9 lutego. 
Mnie za to smutki dopadły ze względu na to, że mój kolega zmarł niedawno. Więcej niż kolega. Przyjaciel. Znaliśmy się od dzieciaka, razem dorastaliśmy, na jednym podwórku i przyjaźniliśmy się do teraz, chociaż ostatnio nie widywaliśmy się bardzo często. Mieszkanie na dwóch krańcach miasta robiło swoje. Znali się z Norcią i bardzo lubili. 
 

Link to comment
Share on other sites

To dobre wieści. 

Współczuję Radku. 
 Dla mnie to jest smutny czas. 03.01.2023 zmarł mój szkolny kolega, który był zarazem moim sąsiadem i krewnym zarazem. 

Równiutki miesiąc później, bo 03.02.2023 zmarła moja koleżanka . Tez mój rocznik. Wczoraj o 12:00 był jej pogrzeb.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...