Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bardzo ten obrazek pasuje do mojego dzisiejszego dnia. Po południu byłem dłużej u Taty. Mała mordka oczywiście ze mną. Dreptała po działce, szczekała, skubała trawę, czyli jak zwykle. Patrzyłem jaka jest zadowolona, cieszyłem się z tego, ale też z tyłu głowy wyświetlały mi się wspomnienia z czasów, gdy bywałem tam z Norcią.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj mała mordka miała badania kontrolne, na oko i ucho nic niepokojącego nie widać. Są delikatne szmery w sercu, były jeszcze przed operacją. W sierpniu będziemy robić echo serca. Teraz czekam, w nerwach, na wyniki krwi (dzisiaj będą) i później na konsultacje z naszą panią doktor. 
Zaciskaj łapinki Norasku. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2022 o 02:20, szajbus napisał:

TTrzymam kciuki od zawsze i trzymać będę, bo to taka moja dogomaniowa córcia.

Wczoraj wieczorem konsultowaliśmy wyniki z naszą panią doktor. Tarczyca, płytki i wątroba OK. Musimy zrobić badanie moczu (pewnie będzie jutro). Mała mordka ma trochę zawyżone wyniki nerkowe. Po otrzymaniu wyników moczu będziemy znowu konsultować. 
Bardzo proszę, w imieniu swoim i małej mordki, o dalsze trzymanie kciuków i łapinek. 

Link to comment
Share on other sites

Nie jest tak źle, chociaż idealnie też nie jest. Znowu pojawiły się kryształki w moczu. To zdarzało się już wcześniej, ale przy badaniu 3 miesiące temu było OK. Na plus jest to, że nie ma białka w moczu. Na kryształki dostaniemy preparat i pewnie wróci ścisła dieta nerkowa. Teraz przed nami, w sierpniu, echo serca. 
Wciąż proszę o kciuki i łapinki. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2022 o 12:11, szajbus napisał:

Moim zdaniem jest to powód do radości. jak jest cos co może sie cofnąć to trzeba skakać z góry. Ja tam się cieszę. 

 

Też się cieszę, tylko i tak gdzieś w sercu zostaje niepokój. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...