Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, szajbus napisał:

Zaciskają. Jestem tego pewna, że robią wszystko co w ich mocy podobnie jak Psonia i Balbisia i będą zaciskać za Gajunię. 

 

Za Gajulkę łapinki się przydadzą, bo mamy już termin badań przed operacją. Na razie mieliśmy tylko badania serca. W przyszłą środę mała mordka ma pozostałe badania i po wynikach będzie wyznaczony termin operacji.

Link to comment
Share on other sites

Wiem,  że czas się dłuży, że więcej nerwów, ale tego nie przeskoczymy. Najgorsze jest zawsze czekanie. Boje się np. pobierania krwi, żeby to zrozumieć  trzeba widzieć Zuzkę w akcji. Trzęsawka na całym ciele,  wyrywa się , gryzie, kopie, w końcu robi się z niej gumowy wąż i potrafi się wyśliznąć z szelek pomimo trzymania. Potem czekanie na wyniki. O niczym innym się nie myśli, na niczym nie można się skupić. Wkurza mnie jak ktoś wtedy przyjdzie bo myślami jestem gdzie indziej, czy zadzwoni blokując mi linię. Nasza wetka wie, że dostaje z tego tytułu palpitacji serca więc dzwoni do mnie tego samego dnia i przez telefon mi podaje jak wyszły badania. Nigdy się nie wyleczę z tego niepokoju. To we mnie siedzi od zawsze. Widzę jednak, że nie jestem sama. Wiesz... wszyscy weci boją się Zuzi, bo nie dość , że sercowa to histeryczka i tak ją właśnie  nazywają. Nie wiem czy to jakiś termin oklepany wśród wetów, bo który by jej nie prowadził tak ją określa. Dzwonią do  siebie czy jak? Ciekawa jestem jak mnie określają? Panikara?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szajbus napisał:

Najgorsze jest zawsze czekanie. Boje się np. pobierania krwi, żeby to zrozumieć  trzeba widzieć Zuzkę w akcji. Trzęsawka na całym ciele,  wyrywa się , gryzie, kopie, w końcu robi się z niej gumowy wąż i potrafi się wyśliznąć z szelek pomimo trzymania. Potem czekanie na wyniki. O niczym innym się nie myśli, na niczym nie można się skupić.

Gajka bardzo nie lubi wizyt w lecznicy. Gdy jesteśmy u naszej pani doktor mała mordka znosi wizytę dobrze, ale gdy jest ktoś inny jest dużo strachu i trzęsienia się. U nas obywa się bez prób gryzienia. Za to na wyniki czekamy w ten sam sposób. 

Link to comment
Share on other sites

We środę trzymam kciuki ze zdwojoną siłą. Mam głęboką nadzieję, że badania wyjdą dobrze, zostanie wyznaczony termin operacji , a sama operacja przebiegnie bez żadnych komplikacji i powikłań u naszego dogomaniowego terminatorka. 
Nie powiem, że się i nią nie boję, bo to guzik prawda. Drżę o nią tak samo jak o Zuzke. To chyba przypadłość dogomaniaków? 

Pamiętam o Was dziewczynki 

 

68.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mała mordka była dzisiaj na badaniach ogólnych i pobraniu krwi. Krew będzie badana w pełnym zakresie i wyniki będą w piątek. Przy badaniu ogólnym pani doktor nie widziała nic niepokojącego poza nadwagą. Gajka była bardzo dzielna i spokojna (pewnie ze strachu, bo obce miejsce).
Cały czas prosimy o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szajbus napisał:

Wiadomo coś?

Jeszcze nie dzwonili. Będą dzwonić do Lepszej Połowy. Podczas rozmowy będą omówione wyniki i wstępne ustalenie co dalej. Czekam z niecierpliwością, ale i w nerwach. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szajbus napisał:

Przyznam, że i mnie nosi.

Nie ma przeciwwskazań do operacji. Wyniki w miarę OK. 19 października mała mordka będzie jeszcze miała USG nogi w sedacji (żeby ustalić zakres zabiegu) i operacja. Wyniki będziemy też zawozić do naszej pani doktor, żeby ustalić dalsze leczenie dotychczasowych schorzeń. Oczywiście cały czas wsparcie potrzebne. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...