Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

Norasku kochany, dzisiaj byłem na naszym osiedlu. Smutna okazja, pogrzeb kolegi z podwórka. Przed nabożeństwem pochodziłem trochę w naszych okolicach. Sporo się zmieniło, ale dalej są miejsca, w których lubiliśmy wędrować. Nie mogę się powstrzymać od wrzucenia zdjęcia jednego z naszych ulubionych miejsc.

20190912_093334317_iOS.jpg.c149536053004f7bf0920e72ee1e303e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2019 o 20:57, szajbus napisał:

Piękne miejsce

Moje ulubione miejsce w Warszawie, stawy Brustmana. Na zdjęciu jest jeden (najmniejszy), a na osiedlu są trzy, połączone strumieniem. Miejsce, które Norcia uwielbiała. Dzień przed odejściem poczuła się trochę lepiej. Nie chciała wracać ze spacerku, była nad każdym stawem, na pobliskiej łączce, a kiedy doszliśmy do największego stawu długo nad nim stała, patrzyła na wodę i na kaczki. Wtedy miałem wielką nadzieję, że idzie na lepsze, a Norcia żegnała się ze swoimi ukochanymi miejscami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie jest źle. Wyniki małej mordki są całkiem przyzwoite, jak na nie do końca zdrowego psa. Nasza pani doktor jest zadowolona z wyników, a następne badanie mamy dopiero za dwa miesiące (jeśli nic się nie wydarzy).

Dziękuję za kciuki i proszę o jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ona jest z tych, co nie poddają się tak łatwo i bardzo dobrze.Taki mały terminator i niech taki stan zostanie na zawsze. 
Też ciągle drżymy o Zuzie bo wygląd swoje, a metryka i jej zdrowie swoje. W tym wieku zdrowie ma prawo szwankować szczególnie, że od lat jest szprycowana lekami na serducho. Nikt mi, nie powie, że to nie działa na cały organizm, który z racji wieku  nie jest już tak wydolny. Zuzia za 19 dni skończy 13 lat. Miała zaledwie 9 miesięcy kiedy do nas trafiła. Doszłam do wniosku, że ten czas strasznie szybko biegnie - za szybko. 

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie za szybko czas biegnie, nasza mała mordka ma już około 9 lat i też drżymy o nią każdego dnia. Szczególnie, że zdrowa przecież nie jest. A dodatkowo nie jest mi najlepiej, ponieważ zbliża się rocznica pożegnania kochanej Saruśki. Mam wielką nadzieję, że Twoje słowa o terminatorze będą w 100% trafne jeszcze przez bardzo długi czas. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W poprzedni weekend zamknęliśmy działkę. I jak zwykle przy tej okazji obsiadły mnie smutki. Zdecydowanie wolę otwierać działkowy sezon. Zawsze przy zamykaniu myślę o Norci i Saruśce. Uwielbiały tam być. Na dodatek zbliża się termin badania kontrolnego kochanej małej mordki i, jak zwykle, boję się.

Norasku kochany zaciskaj łapinki za małą mordkę. Jest coraz starsza.

Link to comment
Share on other sites

Łapinki i kciuki wciąż wskazane. Jesteśmy po wizycie u okulisty. Na razie smarujemy oczko maścią, żeby pogonić stan zapalny, a na drugiej powiece mała mordka ma gruczolaka. Będziemy ustalać termin usuwania po zwalczeniu stanu zapalnego.

Tęsknię Norasku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na szczęście sezon fajerwerkowy już za nami. Norcia bała się fajerwerków, podobnie jak Saruśka. Mała mordka, na szczęście, ignoruje.

Norasku kochany, potrzymaj trochę łapinki za Gajulkę. Lewa powieka ładnie się zagoiła, ale 18 stycznia czeka nas kolejna wizyta kontrolna. Po wynikach badań (oby były dobre) przyjdzie czas na ustalenie terminu usunięcia gruczolaka z prawej powieki. Czy kiedyś przestanę się denerwować? Chyba nie, bo mała mordka chorowita.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...