Jump to content
Dogomania

Legionowo 11-12.12.2010


czapla

Recommended Posts

Zgłosiłam stadko, bo to niedaleko i lubię wystawy organizowane przez Oddział w Legionowie. Jak widać nie tylko ja, bo zgłoszonych było ponad 1500 psów! a to przecież wystawa krajowa.

Kerraki były całe trzy, ale za to jakie! :lol:;)
Poza prezentacją w ringu byliśmy też zauważeni na bisach i to cieszy, że rasa choć nieliczna, to reprezentuje wysoki poziom i chwyta za oko.
Dla porządku:
Psy
Kl.Weteranów
CAMRY Z Płockiego Wzgórza - dosk. best weteran, [B]BIS WETERAN 2[/B]
Suki
Kl.Baby
SHELBY Z Płockiego Wzgórza - w.o., Najlepsze Baby, [B]BIS BABY 3[/B]
Kl.Championów
Saxana Braudag - dosk., CWC, BOB

Sędzia - Piotr Król - ocena była bardzo sympatyczna, a opisy mam takie, że aż się serce raduje:lol:, chyba je tu wpisze, są takie fajne:lol:

A jeszcze udzieliłam wywiadu dla psiej.tv , więc będziemy sławni:lol: - popularyzacja rasy na całego

Link to comment
Share on other sites

Niuniuś mimo, że dziesiąty roczek mu leci, nadal jest w świetnej kondycji. Ekspresyjny i dynamiczny samiec pełną gębą - czas obchodzi się z nim łaskawie, co mnie bardzo cieszy:loveu:

Shelbisia, to młodsza wersja swojej mamuśki:loveu:, kipi z niej radość życia i wszystko wokół jest ciekawe i warte poznania. Super dziewczynka! no i ma to COŚ na show.
A do tego świetnie wrosła w moje stadko i człowiekowi gęba się cieszy jak patrzy na tą iskiereczke:loveu::lol:

Już jest fotorelacja na psiej.tv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To jeszcze filmik z finałów
[url]http://psia.tv/pokaz-326-fina%C5%82y-xix-zimowej-wystawy-ps%C3%B3w-rasowych-w-ndm----dzie%C5%84-2.html[/url]

kurde tyle fajnych pamiątek, a pomyśleć, że niewiele brakowało, a bym nie dotarła na tą wystawę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...