Jump to content
Dogomania

Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!


Vilena

Recommended Posts

 

 

Już mam przed oczami ten widok jak Mia gra z Walkiem balonem i odbijają nosami :lol:

One nic nie mądrzeją z wiekiem, wieczne dzieciuchy. Kochana, tak sielankowo to tylko na zdjęciach wygląda.

Nie no, żartuję, zdarzają się jakieś zgrzyty, czasem jakaś mała bójka, w końcu nie wszystkie psy muszą się lubić chyba? Rzadko mamy takie sytuacje, ale czasem się zdarzają i to raczej tylko Belli bo to strasznie mały móżdżek ma :D

Hahah, jak foczki w cyrku, Mam Talent byłby nasz :D

Gdyby kiedyś doszło do tego naszego umawianego od dawna spaceru to musimy pamiętać o balonach :D

 

Jasne że nie muszą, ale już Cię podejrzewałam że masz idealne pieski ;)

Ale wiem jak jest czasem w grupie psów, jeden buchnie i zadyma robi się. Wprawdzie suczki chyba są bardziej opanowane pod tym względem, ale wieeeem że potrafią ;)

Bella jest starsza tak?

 

Jeju gratulacje! Aż mam ochotę iśc w Twoje ślady - mieć psa i auto to luksus zwyczajny. A jeszcze jak się ma 2, 3...

Link to comment
Share on other sites

Hahah, jak foczki w cyrku, Mam Talent byłby nasz :D

Gdyby kiedyś doszło do tego naszego umawianego od dawna spaceru to musimy pamiętać o balonach :D

 

Jasne że nie muszą, ale już Cię podejrzewałam że masz idealne pieski ;)

Ale wiem jak jest czasem w grupie psów, jeden buchnie i zadyma robi się. Wprawdzie suczki chyba są bardziej opanowane pod tym względem, ale wieeeem że potrafią ;)

Bella jest starsza tak?

 

Jeju gratulacje! Aż mam ochotę iśc w Twoje ślady - mieć psa i auto to luksus zwyczajny. A jeszcze jak się ma 2, 3...

Mam talent! Psy grające balonami, tego tam chyba jeszcze nie było? :lol:

 

Suczki może są bardziej łagodne? Nie wiem. Bella jest młodsza, Mia jest starsza i ona trochę myśli, Bella raczej rzadko :D

 

Majkowska, rób prawko, wcale nie jest tak strasznie :) Ja miałam super instruktorkę, teraz chodzi ze mną na imprezy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie tak, samce zawsze mają cos do ustalania, choć jak suki się pożreją to też miło nie jest ;)

 

taaak, rób prawko. Ale kiedy? Nie mogę od paru dobrych lat na to znaleźć czasu...

Wiem jak to jest, ja biegałam przez parę tygodni tylko praca-dom-jazdy-testy, byłam wykończona. Ale opłacało się ;)

 

Hej :)

 

paczki_1.jpg

Dzień dobry Magdziu :) A ja średnio za pączkami przepadam, ale Mia z Bellą nie pogardziłyby :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...