Jump to content
Dogomania

psy ze schroniska na Wąsoszkach k/Piły.Mimo wszystko ONE też potrafią i CHCĄ kochać !


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Przepraszam ze pisze tutaj ale nie znam nikogo z okolic, konkretnie potrzebuję kogoś z Jastrowia(powiat złotowski) albo okolic, trzeba sprawdzić szczeniaka, siedzi przywiązany na sznurku, wcześniej był tam pies który padł z wycieńczenia, temu grozi to samo, jak macie kogoś kto mógłby to sprawdzić i zrobić lepsze zdjęcia to piszcie!!!!!
to jest ten dzieciak!
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_qNss_7XIIIU/TJoAaEnE3UI/AAAAAAAAIy4/WI-OeHORX90/pies%20jastrowie1.JPG[/IMG]

on prawie nie wstaje, osoba robiąca zdjęcia miała swoje psy dlatego troszkę się zainteresował, trzeba sprawdzić jak to wygląda z bliska, odważnych z okolicy potrzebujemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szczurosława']Stonka, spróbuj napisać do mariamc, a najlepiej:
[B]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Koło w Jastrowiu
[/B]ul. Adama Mickiewicza 40 lok. 8
64-915 Jastrowie
tel. 0-503-048-695

z prasy lokalnej wynikało,że robią dość sporo, ale już jakiś czas temu o tym czytałam[/QUOTE]

Pani zgłaszała do tozu, nic nie zrobili , pies nadal na sznurku, nawet kontroli nie przeprowadzili, do mariamc dzwoniłam to inne województwo ale podpowiedziała mi co robić,potrzebne lepsze fot a pani robiaca foty chodzi tam sama i boi sie podejść bliżej , nawet się nie dziwię........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...