Jump to content
Dogomania

psy ze schroniska na Wąsoszkach k/Piły.Mimo wszystko ONE też potrafią i CHCĄ kochać !


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jestem_wredna']Ech, ja bym je wszystkie zabrała, robaczki kochane :(
Najgorzej, że ten schron jest na takim zadupiu :( Nikt o nim nie słyszał, nikt nie zajrzy... Dobrze, że chociaż odrobaczyłaś i odpchliłaś psiaki[/quote]

Ehhh, no dokładnie. Jeszcze takie nastawienie [I]władzy[/I] ,że się odechciewa, więc ja powoli się wycofuje...



[quote]A Łatek kima sobie właśnie koło mojego kompa... pilnuje ;)[/quote]

To się udał pilnowacz:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

W schronisku 17 psów, 6 nowych, w tym 3 zwroty z zeszłego roku...
Ze stałych nie ma Szpicka, cholera wie czy wydany czy zagryziony, zwiać raczej nie zwiał.

Psy pomieszane z sukami, i tylko zwierzaków szkoda:-(



I jest zgoda na promocje!
Pan pracownik powiedział, że pani dyrektorowa komunalki powiedziała, żeby przekazać ,że można ogłaszać psy w internecie i robić zdjęcia:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.youtube.com/watch?v=IboZrLbueHM]YouTube - Schronisko - psy do adopcji[/url]



00.05-dorosły Torro, 00.10-dorosły Kajtek,
00.17-dorosła sunia, 00.27-młody pies,
00.43-młodziutka sunia, 00.50-młody pies,
01.02- sunia szczeniak, 01.03-sunia szczeniak,
01.04-dorosły Skoczek,01.20- młody pies,
01.36-dorosły , łaciaty Miecio, 01.38-dorosły Rudzik,
01.58- dorosła sunia, 02.05-dorosły Węgielek,
02.11-dorosła sunia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Raczej nie przejdzie :roll:
[size=1]Tamte kastracje były bez wiedzy komunalki[/size]
Teraz pan, który ma schronisko nie zrobi nic bez wiedzy i zgody dyrektorki komunalki.
Jedyne co można to brać psy na dt , kastrować i wyadoptowywać.

Zapraszam na [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/mlody-onek-w-umieralni-kolo-pily-grosik-na-hotel-transp-do-warszawy-pilnie-136829/]wątek młodego oneczka[/url]. Jest szansa za wykup i hotelikowanie w Warszawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jestem_wredna']Ale właściwie czemu nie ma zgody na sterylki? Chcą mieć więcej psów skoro trzymają suki z samcami? :roll: Nie dałoby się jakoś przekonać?[/quote]

Po prostu nie ma zgody,
szczeniaki nie są zostawiane sukom.

[quote]A z innej beczki: kiedy byłaś tam po raz ostatni i kiedy znów się wybierasz? Potrzeba czegoś psiakom (oprócz domów, oczywiście)?[/quote]

ostatnio byłam gdy nagrywałam filmik, bede dziś , zabieram owczarkowatego,
potrzeba ogłoszeń, no i może smakołyki, karma...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Szczurosława']Teoretycznie zamknięte jest od kilku miesięcy, ale powiatowy chyba zapomniał o sprawdzeniu wykonania przez komunalke jego zaleceń...[/quote]

[quote name='Gosiapk']Jak można mu 'przypomnieć?[/quote]


moze mailowo?

nie rozumiem - czemu nie ma sterylek i kastracji? czy oni to tlumacza jakos...logicznie..? przeciez to dzialnie przeciw bezdomnosci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']:-( ile jest piesow na dzien dzisiejszy?

ale tez rudzielec pienkny z czwartego zdjecia....[/quote]

Pan mówił że jest 17, ale nie wiem czy wliczył w to dzieci pary z pierwszego kojca


[quote name='monika55']Zal tych psiakow
A moze sposobem zainteresowac weta sterylkami. Nasza dostala pieniadze / duze/ z Unii na kastracje. No i wreszcie sa kastrowane psy i suki. Wszystkie strony zadowolone.:razz:[/quote]

Nie wiem jakby to wyglądało, wciąż się mówi o niedalekiej likwidacji schroniska, a i zaplecza sanitarynjego nie ma. Schronisko to kilka kojców , wybieg i koniec. Wychodzi że nie ma co zrobić ze zwierzakiem po zabiegu.



---
[url]http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...