Jump to content
Dogomania

!Elmo prosi o pomoc


agneseag

Recommended Posts

Drogie Dogomaniaczki, bo większość z Was to kobiety :-)

Od 4 tygodni mam pod opieką Elmo - białego buldożka francuskiego, który jutro skończy 3 miesiące :-) Jest dość kruchy jak na swój wiek, ale szybko przybiera na wadze, ma ogromny apetyt i skacze po mieszkaniu, jak pchła :-)
Za każdym razem, gdy zauważę u niego coś niepokojącego, zaglądam na Wasze forum i czytam, czytam, czytam, czytam...
Od jakiegoś czasu jestem wolontariuszką w fundacji Viva!, mówię o tym, by pokreślić, że nie jestem "fikcyjną" osobą proszącą o...
Właśnie, jeśli macie konto na facebooku i możecie zagłosować na Elmo w konkursie na psa z grzywką -> [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=109259439145440&set=a.109259322478785.14107.100001841525809[/url] to bardzo proszę. Jeśli uważacie, że to głupie, to nie głosujcie, ale nie krytykujcie proszę mojej prośby :-)

Pomyślałam po prostu, że w dziale bf jest wiele miłośniczek tej rasy, które w prosty sposób mogłyby nam pomóc :oops:
Trzeba zaprosić "Doogy Ubranka Dla Psów" do znajomych a następnie kliknąć Lubię to! na ich profilu pod zdjęciem Elmo! I już! Tak mało - a tak pomaga :)

Dzięki i wybaczcie proszę, jeśli nie powinnam była zakładać nowego tematu.
Jestem tu nowa i staram się połapać w zasadach.

Pozdrawiam i z góry dziękuję,
Agnieszka Rakowska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...