Jump to content
Dogomania

łysa DONka Maja- w nowym domu


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak czasami bywa, że pierwsza adopcja jest nietrafiona, ale druga już będzie na pewno! Majka jest teraz niesamowicie piękna :) Rzeczywiście wygląda jak 100% rasowy ONEK. Czy dostała może karmę od poprzednich właścicieli? Pytam ze względu na jej uczulenie na zboża...
W wolnej chwili umieścimy ją w adopcjach w naszym sklepie. Trzymamy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

niestety nic nowego - znaczy nie ma domku... Szykuje sie na sterylizacje, ktora bedzie jakos na dniach. Telefonow malo i albo od rozmnazaczy (wylaczaja sie jak tylko mowie, ze jest wysterylizowana) albo od kogos kto juz ma jakiegos psa. Choc z obserwacji ostatnich opiekunki Maja zachowuje sie obojetnie do psow, ktore tez sa obojetne i nie zaczepiaja jej namolnie. No ale nikt nie da gwarancji czy Maja polubi sie z jakimkolwiek psem, ona po prostu tego nie potrzebuje. Poza tym zachowuje sie typowo, nic niepokojacego nie pokazuje... To gdzie ten domek?! :-(

pytalam juz ale nie wiem, czy Maja ma allegro? moge zrobic al zwyczajnie nie robic dubla.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam
Maja trafiła do nas 20 października tego roku. Zdjęcia pięknej suni dodam za jakiś czas.
Mieszka z nami na Bemowie, w bloku na parterze z ogródkiem, obok działek. Mój mąż zakochał się w niej od pierwszego ujrzenia jej w internecie, w adopcjach. Razem z córką pojechali po Maję zabrać ją do nowego domu. Czekała na nią też starsza sunia Kaja - mała czarnowłosa kundelka. Mieliśmy obawy jak się nasze psiaki dogadają. Dla wyjaśnienia dodam, że niedawno, też w październiku pożegnaliśmy "moją" ukochaną bokserkę, Szakirkę. Nie dożyła 5 lat, chorowała na chłoniaka...Na zawsze pozostanie w moim sercu...
Wspólnie zdecydowaliśmy, że chcemy dać dom, pieskowi w potrzebie.
Nasze obawy, okazały się płonne. Nie było oczywiście między suniami miłości od pierwszego wejrzenia, ale obyło się bez większych nieporozumień. Zaakceptowały się. Coraz bardziej zbliżają się do siebie, jedna drugiej pilnuje na spacerze.
Kochamy Maję bezgranicznie, codziennie uczymy się siebie. Staramy się jej wynagrodzić to, co przeszła. U nas znalazła swoją przystań i trzy kochające Ją serca.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że udało się odnaleźć wątek :-)
Witamy na dogomanii :-)
Polecam przejrzenie zdjęć od początku wątku. Metamorfoza jaką Majka przeszła jest niesamowita.
Będzie nam bardzo miło czytać tutaj relacje z domu Majki.
Tak, jak mówiłam w piątek, w razie kłopotów z sunią, chętnie pomożemy.
Ponieważ jestem poza domem i nie mam przy sobie umowy, a więc i wpisanego maila, tutaj na razie wkleję filmiki, o których mówiłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...