Jump to content
Dogomania

PINCZER MINIATUROWY- malutki, piękny i nepowtarzalny! szuka pilnie domku! POMÓŻ


Daria_13

Recommended Posts

No więc bardzo ciężko jest mi o tym pisać, ale moja rodzina podjęła decyzje o oddaniu ich pieska, 3 letniego pinczerka miniaturowego czarno- brązowego. Kiedy zmarła babcia, pies był zaniedbywany,ponieważ cała rodzina pracowała. Miał towarzystwo drugiej suczki, ale to za mało. On potrzebował uwagi, potem na świat przyszło dziecko, psiak jest bardzo sfrustrowany nową sytuacją, moja kuzynka chce dla niego jak najlepiej i stąd ta decyzja, nieśmiało przyznam, że u mnie w domu też prowadzone są debaty na temat drugiego psa, więc może uda mi się rodziców przekonać, by Mały zamieszkał u nas, ale to nic pewnego, a psiak czeka.
Może coś o charakterze psa:
Tofik ma ok. 3 lat, został zabrany od faceta, który źle się nim zajmował. Psiak w stosunku do ludzi jest łagodny, kontaktowy, do dzieci też, aczkolwiek młodsze podgryza. Suczki bardzo lubi, do psów różnie, w zależności czy mu się spodoba. Do kociaków NN. Umie zostawać sam w domu. Nie ma kopiowanego ogonka. Jest bardzo w typie rasy. Jeśli chodzi o jedzenie nie jest wybredny. Psiak z babcią zawsze spał w łóżku, ale myślę, że legowisko również mu wystarczy. Świetnie by było gdyby w nowym domu była jakaś suczka, bo on wychował się z drugim psem. Pies nauczony jest chodzić na smyczy, ale niestety ciągnie. Jest zdrowy. Psu zdarza się posikiwać w domu, dzieje się tak od śmierci babci. Tofik to naprawdę fajny pies, ale szukamy mu domu bez dzieci, albo z dziećmi takimi powyżej 11 lat. Tofik potrzebuje wyrozumiałego i cierpliwego domu
zdjęcia aktualnie nie mam, ale tofik wygląda jak ten piesek:
[URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://hiperogloszenia.pl/x-pl/inz/115/115242-krycie-ratlerek-pinczer-miniaturowy-dopuszcze-4.jpg&imgrefurl=http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy-randki-krycie/ogloszenie/115242-krycie-ratlerek-pinczer-miniaturowy-dopuszcze-oferta-lubin/&usg=__0u23XssKh0FjjqMel5trpjiVPWI=&h=1200&w=1600&sz=544&hl=pl&start=16&zoom=1&tbnid=zNgKXHnsEWqvAM:&tbnh=119&tbnw=159&prev=/images%3Fq%3Dpinczer%2Bminiaturowy%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:-Pl:-official%26biw%3D1024%26bih%3D546%26tbs%3Disch:10%2C570&um=1&itbs=1&ei=ZxwFTd-aI4WSOobCuKYB&iact=rc&dur=315&oei=YBwFTduxJ9HoOeXkmKgB&esq=2&page=2&ndsp=16&ved=1t:429,r:9,s:16&tx=105&ty=75&biw=1024&bih=546"]http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1024&bih=546[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Szansa zawsze jest, ale w tym przypadku bardzo mała. No pewnie, ale jeśli chodzi o spotkanie w tyg. to ja tak za 2 tyg. mogłabym dopiero :)[/QUOTE]

No problem:kciuki: masz mój nr to daj znac !!!!! plose go wymiziac od cioteczki zozi !!!!:laugh2_2::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Aha piesek waży bodajże 2 albo 2,5 kg, jest bardzo malutki, standardowy pinczerek miniaturowy[/QUOTE]
[SIZE=1]Tak, żeby mitów na dgm nie było to poprawię- pin miny ważą od 4 do 6kg i mają 25-30cm[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=3]Ale, życze pieskowi zostania w swoim domku ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek'][SIZE=1]Tak, żeby mitów na dgm nie było to poprawię- pin miny ważą od 4 do 6kg i mają 25-30cm[/SIZE]

[SIZE=3]Ale, życze pieskowi zostania w swoim domku ;)[/SIZE][/QUOTE]

Zgadzam sie tez mam nadzieje ze jednak go nie oddadza....powodzenia maluszku jestes słodki strasznie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Wymiziam, wymiziam oczywiście :) i życzę zdrowych, wesołych świąt, również od mojego osobistego psiaka i Toficzka[/QUOTE]

Daria również życze Zdowych Wesołych Rodzinnych oraz białych Swiat:tree1::santagri::x-mas::calus: !!!!! do zobaczenia kiedys tam hi hi;) !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Przy okazji Świąt chcę podziękować wszystkim, którzy wspierali, wspierają i będą wspierali mnie w poszukiwaniu Tuli.

Życzę wszystkim zdrowia, pogody ducha, wspaniałej rodziny i morza miłości dla zwierząt. Siedząc przy wigilijnym stole pomyślmy o nich, szczególnie o tych udręczonych. Może nasze wspólne życzenia znalezienia ciepłego i kochającego kąta spełnią się w następnym roku, przynajmniej dla większości.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Inga za życzenia, tak psiak szuka domku. Jestem na etapie ugadania się z zozoliną, aby spotkać się, jeśli jej psiak i Tofik się zaakceptują, będzie świetnie, jeśli nie to nadal będziemy szukać Młodemu nowego domu. Z tego co wiem Tofik w obecności suczki atakuje psy, ale nie wiadomo jak się zachowa gdy będzie sam. Inga a jesteś zainteresowana adopcją?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Dziękuję Inga za życzenia, tak psiak szuka domku. Jestem na etapie ugadania się z zozoliną, aby spotkać się, jeśli jej psiak i Tofik się zaakceptują, będzie świetnie, jeśli nie to nadal będziemy szukać Młodemu nowego domu. Z tego co wiem Tofik w obecności suczki atakuje psy, ale nie wiadomo jak się zachowa gdy będzie sam. Inga a jesteś zainteresowana adopcją?[/QUOTE]

byłabym, ale, jak sama napisałaś, w obecności dziewczynki dostaje małpiego rozumu. To wyklucza adopcję u mnie, ponieważ mam sunię, psa i 5 kotów. A do tego od prawie dwóch tygodni szukam mojej zaginionej Tuli, która przyszła na dt, ale zakochałam się w niej i miała zostac. Niestety, wystraszyła się i zerwała ze smyczy (wujowa smycz). Dziś dostałam info, ze znaleziono jej ubranka porzucone w okolicy, więc jest nadzieja, że Tulejka wróci do mnie. Jutro idę rozwieszać więcej plakatów. Tak więc Tofik nie mógłby tu być. Szkoda, bo uwielbiam ratlerki. Są wyjątkowe. Będę szukała chętnych, chociaż wokół mnie wszyscy są zakoceni lub zapsieni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...