Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

[quote name='bakusiowa']Masz na myśli to miejsce z którego dziewczyny zabrały psiaki? Był też Rysio. Czy ktoś o nim pamięta?
Ciekawe jak tam jest u niego.
Dla mnie jest to adopcja roku. Zauważcie, że wątek był założony bez mała 3 lata temu.[/QUOTE]

Ostatnia wiadomośc była od iwoniam z 14 lipca: " Rysio ma sie dobrze, obszczekuje ludzi z balkonu, broni rodziny.
nieufny wobec obcych, w domu b. kochany, ma do towarzystwa 3 kg sunie. "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Masz na myśli to miejsce z którego dziewczyny zabrały psiaki? Był też Rysio. Czy ktoś o nim pamięta?
Ciekawe jak tam jest u niego.
Dla mnie jest to adopcja roku. Zauważcie, że wątek był założony bez mała 3 lata temu.[/QUOTE]


Dokładnie tak

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla koleżanki Romusia - Trufelki, która została teraz sama w boksie i już nie ma się do kogo przytulać :(

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247307-Fajne-rzeczy-%29-na-Trufelk%C4%99-i-Soniaka-do-20-10-13-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247307-Fajne-rzeczy-%29-na-Trufelk%C4%99-i-Soniaka-do-20-10-13-godz-22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wielkie nieba! Jak to dobrze buszować nocą na Dogo. Romuś w swoim domku. Biedna siwiutka mordka ma swój dom i swoje na zawsze czlowieka.
Muszę jutro przekazać moim niekomputerowym sponsorkom Romusia tę radosną wiadomość i wydrukować zdjęcia psinki u siebie.
Sądzę, ze ich październikowe deklaracje bedą jeszcze wpłacone/ Teresa i Hania/ i zapytam, czy nadal podtrzymują deklarację na innego psa.Kogo proponujesz Olu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Wielkie nieba! Jak to dobrze buszować nocą na Dogo. Romuś w swoim domku. Biedna siwiutka mordka ma swój dom i swoje na zawsze czlowieka.
Muszę jutro przekazać moim niekomputerowym sponsorkom Romusia tę radosną wiadomość i wydrukować zdjęcia psinki u siebie.
Sądzę, ze ich październikowe deklaracje bedą jeszcze wpłacone/ Teresa i Hania/ i zapytam, czy nadal podtrzymują deklarację na innego psa.Kogo proponujesz Olu?[/QUOTE]

Powysyłam zaraz pw do wszystkich z info , by na romcia juz nie wplacali.

Danusiu, ech tych psiaków tyle:(
1) Proponuje oczywiście Szarika(chce przejąc pierwszy post oprócz rozliczeń, ale nie ma Klaudus na dogo od dawna), któremu brakuje 47zł deklaracji, ale że ciągnie sie zadłużenie to wychodzi wiecej jakoś pod koniec miesiaca:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192405-Szarik-kiedyś-melina-teraz-u-Lilu-BRAK-kasy-co-będzie-z-Szarikiem-POMOCY[/URL]!
2) Toro, tak jak Szarik u LLilutosi, jemu brakuje jeszcze na opłacenie sierpnia
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209422-Staruszek-Toro-nie-ma-funduszy-na-hotel-Proszę-Pomóż[/URL]!
3) Noi wspomnę jeszcze o Maksie:oops:, wyciągnięty do Hałabajówki, okazał sie dzikusem, który najpierw klapie zębami a potem myśli czemu to zrobił i broni Magdy przed obcymi ale i jej nie da się dotknąć, dziwny przypadek, ale że sama opłacam hotel :placz: nie stać juz na behawioryste i pewnie tam utknie:(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243762-Jak-pomóc-TAKIEMU-dzikusowi-Maks-nie-znajdzie-nikogo-kto-go-pokocha[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Ja dokładnie robiłam to samo :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Byłam na wątku Romusia od samego początku, ale czytałam po cichutku;)
Romuś był z tego samego okropnego miejsca co moja Majeczka ;) Chłopak długo miał pecha ale teraz.... nie mogę w to jeszcze uwierzyć i łzy ze szczęścia mi poleciały :multi::multi::multi:

[B]margoth [/B]:buzi::calus::iloveyou::BIG::BIG::BIG::cunao::cunao::cunao::laola:[/QUOTE]


Tak z ciekawości chciałabym się dowiedzieć co to za miejsce zanim trafił do hotelu. Znam wątek od 2011, ale już mi się miesza na dogo...
Romuś to jest Romuś:) Ze spacerku najlepiej nie wracać, a jakby był większy z pewnością drzwi od klatki otworzyłby sobie sam:loveu: Tz wychodził na 3 rano do pracy, Romkowi się to nie podobało, siedział pod drzwiami dopóki nie wyszliśmy po 7 na spacer;) Z polowania na muchy ma u mnie celujący:) Kochany pączuś. Pazury obcięłam, dla niego to rzeczywiście przyjemność bo leżał kołami do góry. Teraz pojadł i chrapie mi tu pod nogami. Myślę, że do weta pójdziemy w nast. tygodniu co by chłopaka nie stresować na dzień dobry. Chociaż sądzę, ze dla niego to bułka z masłem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']Tak z ciekawości chciałabym się dowiedzieć co to za miejsce zanim trafił do hotelu. Znam wątek od 2011, ale już mi się miesza na dogo...
Romuś to jest Romuś:) Ze spacerku najlepiej nie wracać, a jakby był większy z pewnością drzwi od klatki otworzyłby sobie sam:loveu: Tz wychodził na 3 rano do pracy, Romkowi się to nie podobało, siedział pod drzwiami dopóki nie wyszliśmy po 7 na spacer;) Z polowania na muchy ma u mnie celujący:) Kochany pączuś. Pazury obcięłam, dla niego to rzeczywiście przyjemność bo leżał kołami do góry. Teraz pojadł i chrapie mi tu pod nogami. Myślę, że do weta pójdziemy w nast. tygodniu co by chłopaka nie stresować na dzień dobry. Chociaż sądzę, ze dla niego to bułka z masłem:)[/QUOTE]

ale super
buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']Tak z ciekawości chciałabym się dowiedzieć co to za miejsce zanim trafił do hotelu. Znam wątek od 2011, ale już mi się miesza na dogo...
Romuś to jest Romuś:) Ze spacerku najlepiej nie wracać, a jakby był większy z pewnością drzwi od klatki otworzyłby sobie sam:loveu: Tz wychodził na 3 rano do pracy, Romkowi się to nie podobało, siedział pod drzwiami dopóki nie wyszliśmy po 7 na spacer;) Z polowania na muchy ma u mnie celujący:) Kochany pączuś. Pazury obcięłam, dla niego to rzeczywiście przyjemność bo leżał kołami do góry. Teraz pojadł i chrapie mi tu pod nogami. Myślę, że do weta pójdziemy w nast. tygodniu co by chłopaka nie stresować na dzień dobry. Chociaż sądzę, ze dla niego to bułka z masłem:)[/QUOTE]


Bardzo proszę :( na szczęście to już przeszłość :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/196301-Dramat-7-psów-Zbieramy-na-hotel-szukamy-tymczasów-Każda-pomoc-potrzebna[/URL]

Jak wspaniale czyta się takie wiadomości :):):) W końcu Romuś się doczekał:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Bardzo proszę :( na szczęście to już przeszłość :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/196301-Dramat-7-psów-Zbieramy-na-hotel-szukamy-tymczasów-Każda-pomoc-potrzebna[/URL]

Jak wspaniale czyta się takie wiadomości :):):) W końcu Romuś się doczekał:multi::multi::multi:[/QUOTE]

Zupełnie zapomniałam o tym wątku, właśnie nie mogłam sobie przypomnieć gdzie o tym czytałam, dzięki za wątek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...