Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki 01.10.2006


MarzenaTkacz

Recommended Posts

[quote name='MarzenaTkacz']Drodzy Dogomaniacy,

Zawsze staramy sie brać pod uwagę Wasze sugestie i uwagi.
Istotnie Pan Śliwka dość często ocenia psy z grupy I (w tym Warszawa), dlatego ... Owczarki belgijskie i Owczarek szetlandzki idą do Pana Robaka, a Polski Owczarek Nizinny idzie do Pana Śliwki - i to wszystko o mogę zrobić w obrębie I grupy.

Pozdrawiam
Marzena Tkacz-Rosłon[/quote]

To się nazywa profesjonalizm, bo my (szetlandy) już mięliśmy odpuścić, a tak zaryzykujemy;);). Pana Robaka jeszcze nie mamy w komplecie;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote][B][FONT=Times New Roman]Parson Jack Russel Terrier[/FONT][/B][FONT=Times New Roman][/quote]
[FONT=Arial Narrow]Tak tylko nawiasem mówiąc nie ma takiej rasy, ale jest parson russel terrier ;) Dwa razy wystawiałam w ndm parsona, i za każdym razem na ring honorowy był wywoływany jako parson jack russel terrier[/FONT]:lol: [FONT=Arial Narrow]Ogólnie starsznie często spotykany błąd...[/FONT]:roll:
[FONT=Arial Narrow]
A ja oczywiście będę, mam nadzieję, że jakiś potworek do wystawiania mi się trafi :D [SIZE=3]I tak ogółem to służę sobą na ringu do wystawienia piesa:p

Marzena- [SIZE=2]jeżeli byłaby potrzebna jakaś pomoc w organizacji, pomoc na ringu czy jako 'pisaczek', to ja bardzo chętnie pomogę memu oddziałowi:lol:[/SIZE]
[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]My sie napewno pojawimy. Setery sędziuje pani [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][B]Ewa Szeliga-Szeremeta, [/B]czy ktos miał już jakies doświadczenia z tą panią? Na co zwraca największa uwagę?[/SIZE][/FONT]

[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milamini']To się nazywa profesjonalizm, bo my (szetlandy) już mięliśmy odpuścić, a tak zaryzykujemy;);). Pana Robaka jeszcze nie mamy w komplecie;)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję p. Marzenko za tak szybką reakcję! Podziwiam Wasz Oddział zarówno za organizację, jak i podejście do wystawców! Jest super!

Ten sędzia jeszcze nas nie oceniał, więc pewnie się zjawimy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burzan']Milamini i Gra, rozumiem, że nie chcecie powtórzenia oceny dla Waszego psa przez tego samego sedziego, no ..... ale oby to nie była zamiana siekierki na kijek.[/quote]

Nie wiem, o co chodzi mojemu przedmówcy? :razz: :crazyeye:

Ja nie mam powodu do narzekania na ocenę mojego psa przez pana Śliwkę - wróciłam z wystawy warszawskiej z kolejną oceną doskonałą i srebrem , a moja córka z pucharem z MP.
Ale też nie widzę sensu jeździć w tak krótkim czasie (3 miesiące) do tego samego sędziego.
Po za tym lubię jeździć do sędziów, przez których mój pies nie był jeszcze oceniany - zawsze to nowe doświadczenie... :cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=Times New Roman][B] Piotr Król [/B]
[/FONT][B][FONT=Times New Roman]Buldog Angielski :multi: [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][/FONT][/B]
[FONT=Arial]myślę że buldogomaniacy są zadowoleni z wyboru sędziego :razz: [/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Arial]w każdym bądź razie - ja bardzo się cieszę [B]:multi:[/B][/FONT] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gra...']Bardzo dziękuję p. Marzenko za tak szybką reakcję! Podziwiam Wasz Oddział zarówno za organizację, jak i podejście do wystawców! Jest super!

Ten sędzia jeszcze nas nie oceniał, więc pewnie się zjawimy...[/quote]

Szkoda wielka, że odbyło się to kosztem POLSKICH OWCZARKÓW NIZINNYCH. W związku ze zmianą sędziego z pana Robaka na pana Śliwkę wycofałem dziś zgłoszenie swojej suki OKRASY z Wielgowa z tej wystawy. Szkoda, że mój osobisty rodzony oddział robi takie numery (zwłaszcza, ze pisałem maila w sprawie sędziego na PON-y ze wskazaniem na pana Robaka jako hodowcę PON-ów i fachowca w zakresie tej rasy). I w ten prosty sposób mam zmarnowany weekend wystawowy, bo pewnie do Tulln już nie zdążę zgłosić. Ocena od pana Śliwki niestety mnie nie interesuje pod żadnym względem. Pozdrawiam i życze udanej wystawy. My może będziemy w charakterze widzów, choć mam nadzieję, że i to nie. A szkoda, bo jak dotąd zawsze byłem bardzo zadowolony z wystaw w Nowym Dworze.

PS. Ciekawe ile PON-ów się jeszcze wycofa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Info ze strony oddziału Legionowo

Gellan Tibor
Akita
Alaskan Malamute
Siberian Husky

Liliana Bachurzewska
Gończy Polski
Ogar Polski
Posokowiec Bawarski
Posokowiec Hanowerski
Rhodesian Ridgeback[/quote]
Dziękuję:lol:

Link to comment
Share on other sites

Podział godzinowy napewno będzie ,ponieważ usprawnia to wiazd na parking.Otrzymacie tą informację w potwierdzeniu zgłoszenia.
Konkurencje finałowe osobowo nie zostaly ustalone,jeśli tylko decyzje zapadną zostaniecie Państwo poinformowani.:lol: :lol: :lol:
Proszę trzymać kciuki za pogodę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do wiadomości!!!!!!:shake: :shake: :shake: :shake:

Po negocjacjach z drukarnią( kampania wyborcza druk materiałów reklamowych partii)przedłużamy termin zgłoszeń do 14.września
Przesyłanie zgłoszeń fax. zgłoszenie internetowe,lub meil.
Termin zamknięcia godz. 20. czwartek 14. września. Zapraszamy.
Ten sam termin dotyczy Klubowej Sznaucerów.

Link to comment
Share on other sites

Katalogu przedwystawowego nie będzie , ponieważ część(zapewne nie duża) wystawców która zgłosiła psy na naszą wystawę,znając stawkę w danej klasie i oceniając możliwości wygrania------rezygnuje z wystawy.My zaś pozostajemy z niezapłaconymi zgłoszeniami , a sami Państwo wjecie jak trudno jest sciągnąć zaległą opłatę.:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Z tego powodu jest nam niezmiernie przykro,ale katalogu nie udostępnimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...