Jump to content
Dogomania

"Może pieska?" Psy na Allegro...


Patisa

Recommended Posts

no wlasnie mi chodzi o to - czemu miala tyle miotow w takim wieku . Jak to fizycznie jest mozliwe to wiem , ale w wieku 2.5 roku toz to prawie szczeniak jest. Nie wiem czy to miala byc maszynka rozrodcza czy jaki czort

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiesz, nie każdy kto kryje swoją sukę co cieczkę, traktuje ją jak maszynkę do robienia kasy. nie każdy trzyma psy w klatkach, i karmi byle czym. nie którzy ludzie nie widzą w tym nic złego- suka się pokryła, urodziła, odchowała, szczenięta się sprzedały, trochę kasy wpadło. fajnie. suka jest dobrze karmiona, zadbana, szczęśliwa, kochana, to i przy następnej cieczce pokryjemy...
tak myśli część tych ludzi, którzy rozmnażają psy bez rodowodu. nie wszyscy mają złe zamiary....niestety nie wiedzą, czemu nie należy tak robić, i ciężko byłoby dotrzeć do nich i im to uświadomić, dlatego też takie postępowanie miało i będzie miało miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kachad']Proszę tu np. biały york
[URL]http://allegro.pl/york-biala-suczka-piekna-i1586437495.html[/URL][/QUOTE]

cena jak za lepszą zabawkę. jak się dziecko znudzi zabawką, to się wyrzuci, i straci w sumie tylko te 350zł. przecież lepiej kupić za 350zł tego psa, niż jakiegoś za 1500zł(swoją drogą-po co komu rodowód?). psa za 1500zł będzie bardziej szkoda wyrzucić, niż tego za 350zł. a ze schroniska też nie ma sensu brać, bo tam same kundelki są i nie wiadomo co z nich wyrośnie, poza tym nie nadają się na zabawkę dla dziecka bo mogą być chore. a takiego malucha przy okazji znajomi pozazdroszczą, bo biały york to w sumie jest rzadkość.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

normalni ludzie nie kupują (w sensie nie klikają kup teraz), tylko dzwonią, przyjeźdzaja, oglądaja. allegro służy więc tylko jako ogłoszenie. ja sama swoje maluchy ogłaszam na allegro, zaznaczając jednocześnie że nie można kliknac kup teraz bez wcześniejszego kontaktu ze mną, bo pies to nie jest towar, nie sprzedam byle komu i daję sobie możliwość wyboru przyszłego właściciela.
i jak na razie wszyscy się stosują do tego:)

Link to comment
Share on other sites

Co się dziwić, że na allegro można dostać prawie każdego psa, jakiego sobie zamarzymy, skoro nawet na dogo się promuje rozmnażanie łańcuchowych kundli... [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/919/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Witam mam dziś do sprzedażny 8 szczeniaków rasy bokser. Są 2 suczki i 6 psów suczki sa widoczne na zdjeciach jedna pręgowana z białym na pyszczku druga zołta z białym. Psy maja 8tyg jedzą już od 4tyg dostają 2 razy dziennie karmę [B]pedigree junior[/B] 2 razy dziennie mleko i raz dziennie [B]makaron z puszka darlinga[/B] także szczeniaki nie są tylko [B]upychane byle czym byle nie były głodne tylko dostają pełnowartościowe pokarmy[/B].Psy sa juz po szczepieniach odrobaczone dostały kropelki na pchełki i kleszcze także sa juz gotowe do odbioru posiadają książeczki . Polecam psy zadbane nie maja pcheł itp. kontakt ...[/QUOTE]

Wszystkie części ciała opadają na takie cuś...
[URL="http://allegro.pl/bokserki-boksery-bokser-szczenieta-czysta-rasa-i1618965746.html"]Aukcja TUTAJ[/URL]

Link to comment
Share on other sites

pa-ttti ma racje to zwykłe marketówki.

Skład pedigree:
Zboża (min. 4% kukurydzy, min. 4% pszenicy, min. 4% ryżu)
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% kurczaka w brązowej granulce)
Oleje i tłuszcze
Produkty pochodzenia roślinnego
Roślinne ekstrakty białkowe
Substancje mineralne
Mleko i produkty mleczne (min. 4% mleka w mlecznym krokieciku)
i to jest pełnowartościowa karma?!:o

Link to comment
Share on other sites

phi...
ja rozumiem, że nie każdego stać na worek karmy dla psa za 200-300zł, albo na puszkę za 8zł, podczas gdy pies zjada dziennie całą, co daje w przeliczeniu 240zł/miesiąc.
ALE jak się chce to można- pokombinować, gotować samemu np ryz z kurczkiem i marchewką, z dosypką jakiś witamin, albo poszukać karm w okazyjnych cenach.
ja np puszki kupuję w sklepie internetowym, dzięki czemu nie płacę 8,7zl za puszkę tylko 3,99zł (cena jak za pedigree)., suche jedzenie też zamawiam- należę do klubu hodowców i mam taniej. Dla chcącego nic trudnego:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...