Jump to content
Dogomania

"Z kluczem do psa"


unytka1

Recommended Posts

Dziekuję za szybką odpowiedź:) Niestety znalazłam tam informację, że nakład jest już wyczerpany:((((( Bardzo chciałabym przeczytać i obejrzeć film. Przeczytałam blog p. Zofii i uważam, że duuużo mogłabym się z książki nauczyć. Kurczę może jednak ktoś mógłby mi udostępnić książkę, chociaż do przeczytania, please....
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ja juz od deski do deski ją przyswoiłam, wraz z CD, takze ją sprzedaję, patrzcie allegro.

Szkoda, ze naklad raczej nie zostanie wznowiony, bo bardzo pomogła mi ta ksiazka, po prostu jest swietna i bardzo lekko sie ją czyta :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kochani, odkopuję temat...
Wiem, że nakład się skończył, dodruków nie będzie :(
Na wiosnę Pani Zofia wyda nowy poradnik, który mam zamiar kupic ale Klucz rówież chciałabym zdobyc. W związku z tym pytanie- czy ktoś przeczytał książkę od dechy do dechy i jej nie potrzebuje?
Chętnie odkupię :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Cóż, książka prawie biały kruk, bo dodruku nie będzie raczej... a egzemplarzy za dużo też nie było.

Na pocieszenie: połowa książki zawierała część wpisów z blogu pani Zofii, który można znaleźć tutaj, a nawet więcej niż w książce - [url]http://www.owczarek.pl/szczeniak_w_domu/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...