Jump to content
Dogomania

SHIH-TZU w potrzebie!


Agucha

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

witam i zapytuje od razu czy znajde gdzies, poza dogo, jakas strone poswiecona adopcjom shih tzu? Nie udalo mi sie nic konkretnego wygooglac a nasz weterynarz szuka psiaka w typie shih tzu dla swojego ojca. Wiem tylko, ze ojciec mieszka kolo Zakopanego i  jest juz starszym panem wiec raczej tylko starszy pies wchodzilby w gre. Wolalabym odeslac ich bezposrednio na jakas strone adopcyjna rasy jesli takowa istnieje.

Link to comment
Share on other sites

witam i zapytuje od razu czy znajde gdzies, poza dogo, jakas strone poswiecona adopcjom shih tzu? Nie udalo mi sie nic konkretnego wygooglac a nasz weterynarz szuka psiaka w typie shih tzu dla swojego ojca. Wiem tylko, ze ojciec mieszka kolo Zakopanego i  jest juz starszym panem wiec raczej tylko starszy pies wchodzilby w gre. Wolalabym odeslac ich bezposrednio na jakas strone adopcyjna rasy jesli takowa istnieje.

Może na FB jest jakaś strona poświęcona Shih-Tzu.Jeszcze można zadzwonić albo wejść na stronę Koci Świat.Fundacja wspiera te psiaki i być może ma pod opieką.Na Dogo jest Skarpeta Plaskatych.

Link to comment
Share on other sites

witam i zapytuje od razu czy znajde gdzies, poza dogo, jakas strone poswiecona adopcjom shih tzu? Nie udalo mi sie nic konkretnego wygooglac a nasz weterynarz szuka psiaka w typie shih tzu dla swojego ojca. Wiem tylko, ze ojciec mieszka kolo Zakopanego i  jest juz starszym panem wiec raczej tylko starszy pies wchodzilby w gre. Wolalabym odeslac ich bezposrednio na jakas strone adopcyjna rasy jesli takowa istnieje.

 witaj :)

są strony na Fb

 

https://www.facebook.com/groups/Shih.tzu.w.potrzebie/?fref=ts

 

https://www.facebook.com/groups/345727392297195/?fref=ts

 

tylko z tego co widzę,to jeżeli są shih do adopcji to tylko dla miasta w którym dany piesek się znajduje

zostaje jezcze OLX i podobne strony

i jak Anula :) wspomniała Plaskaty Azyl

 

http://plaskate.org.pl/

 

 

powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dogomaniacy z Wa-wy - proszeni o pomoc!

 

Shih z wypadającymi dyskami-czołgający się malec prosi o pomoc !

cfce5f73c0dcecb9med.jpg

 

"...Szukamy dla małego Stinkiego domu tymczasowego w Warszawie, który będzie miał siłę i czas zabierać psiaka trzy razy w tygodniu na rehabilitację. Dla nas jazda trzy razy w tygodniu z Nasielka do Warszawy a później znów do Nasielska to poważny problem... Prosimy, roześlijcie wiadomość po znajomych - może ktoś z nich albo z Was może nam pomóc?..."

Fundacja Azylu Koci Świat

  Kątne 59, 05-190 Nasielsk

 

Telelefony:

 603 651 833 

501 229 999

 

maile: 

[email protected] -

[email protected]   - sprawy związane z adopcją 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pięcioletnia suczka shih-tzu szuka domu tymczasowego lub stałego w kujawsko-pomorskim lub w Gorzowie Wielkopolskim. Więcej informacji: https://shihtzakowezycie.wordpress.com/2015/11/11/poznajcie-zosie/

 

czy kogoś mamy z tamtych stron ? młoda, śliczna szybko znajdzie domek,mam nadzieję .

 

 

 

Uwaga :)

 lecą dwa bazarki na plaskate,zapraszam serdecznie :

 

skarpetunie w kotecki ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/333860-skarpetkowyna-plaskaty-azyl/

kalendarz na 2016 rok :http://www.dogomania.com/forum/topic/333863-plaskaty-kalendarz-na-rok-2016/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witajcie! :)

Jestem tutaj nowa, więc nie jestem pewna czy to co napiszę jest adekwatne do tego tematu, jeśli nie - dajcie znać gdzie się zgłosić :) Razem z narzeczom zdecydowaliśmy się wreszcie na pieska. Jesteśmy za hasłem "nie kupuj - adoptuj", więc chcieliśmy uratować jakiegoś ze schroniska - niestety narzeczonego alergizuje psia sierść. :( Zakochaliśmy się w tych plaskatych mordeczkach jakimi są shih tzu, jednak zanim kupimy jakiegoś z hodowli chcieliśmy najpierw rozejrzeć się w fundacjach, ponieważ bardzo chcielibyśmy jednak dać domek temu, kto najbardziej go potrzebuje. Z Naszej strony damy jej/jemu wszystko co najlepsze, dużo miłości wraz z domkiem z ogródkiem :) Pomożecie?
Pozdrawiamy! 

Link to comment
Share on other sites

O 6.03.2016o13:05, phase napisał:

Gdańsk Promyk

SUCZKA PINA OK. 5 LAT 616004900210789
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
„WETERYNARIA”
„Witam,
W schronisku jestem od 11 lutego i wciąż bezskutecznie oczekuję na mojego opiekuna. Sytuacja jest tym bardziej dziwna, że w moim przypadku nie chodzi oto, że zostałam porzucona ze względu na stan zdrowia (patrz Westi), gdyż wszystkie przeprowadzone badania diagnostyczne nie wskazują na to, żebym była obarczona jakąś ciężką, nieuleczalną chorobą. Z charakteru też nie można powiedzieć o mnie nic złego przynajmniej jeśli chodzi o przekrój czasu jaki tu spędziłam. Jestem przyjazna i bardzo otwarta na kontakt z ludźmi. Wszelkie zabiegi weterynaryjne znoszę z dużą dozą cierpliwości i bez okazywania oznak agresji. Z innymi psami też całkiem nieźle się komunikuję. Znam podstawowe komendy.Może jednak w końcu mój właściciel odezwie się, bo jeśli nie, to zmuszona będę szukać innego domu.” Pozdrawiam, Pina.
Pina-2.jpg
 
Pina-9.jpg
 
Pina-7.jpg
 
Pina-5.jpg

sunia  w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

Na FB na osi czasu Plasaktego Azylu jest dramatyczna prośba o pomoc w sprawie pieska shih- tzu.

Link - https://www.facebook.com/PlaskatyAzyl/

Bardzo proszę o udostępnianie w poszukiwaniu DS i DT. Wczoraj trafił do mnie pod opiekę piesek shih tzu, wiek 8,5roku. Był to pies samotnej kobiety, która zmarła w zeszłym tygodniu. Obecnie pies przebywa pod moją opieką, ponieważ nie miał się kto nim zająć. Sama mam 14 letnią suczkę shih tzu i 1,5 roczną córeczkę. Wzięłam go, by poszukać mu domu. Niestety nie możemy go zatrzymać ze względu na dziecko i kolejną traumę dla mojej 14latki -suczki Joni (pierwsza trauma - dziecko). Pies wabi się Ingo i niestety bywa agresywny. Agresja to 3 najsilniejszy argument dla ktorego nie mogę go zostawic. Po rozmowie z 3 behawiorystami pies ma agresję lekową. Nigy nie został poprawnie ułożony, zsocjalizowany. Zdominował całkowiecie swoją Ś.P. właścicielkę. Nie jest to zdecydowanie pies do domu z małymi dziećmi. Ucieka przed moją córką, ale już zdążył ją bardzo mocno ugryźć, gdy chciała mu dać kabanoska, tak jak daje naszej Joni. Ingo bardzo mocno gryzie- wbija zęby i szarpie. Jest problem z myciem łap, warczy jak się go bierze na ręce. Behawioryści twierdzą, że jest możliwe ułożenie tego psa, ale wymaga dużo czasu i cierpliwości, a ja niestety tego pierwszego też nie mam:/ Jeżeli miałby się znaleźć dla niego dom to z dużą dozą cierpliwości, wyrozumiałości i czasem na naukę. Nie wiem czy to w ogóle będzie możliwe znaleźć taki dom...ale bardzo proszę o pomoc. Dzisiaj tj.16.03. został wykastrowany, może to też pomoże... Bardzo proszę o udostępnianie. Nie mogę go długo trzymać ze względu na bezpieczeństwo dziecka. W razie zainteresowania proszę o kontakt na priv.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
O 14.06.2016 o 15:10, marga3 napisał:

Mimi trzynastoletnia sunia shih- tzu do pilnej adopcji.

GDAŃSK

58 522 37 80

shi.jpg

sss.jpg

„Cześć, koniec końców nowy dom znalazłam u pani lekarz weterynarii, która na co dzień pracuje w schronisku :-) .” Pozdrawiam, Mimi. :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...