Jump to content
Dogomania

SHIH-TZU w potrzebie!


Agucha

Recommended Posts

Towarzystwo Opieki na Zwierzętami oddział Jawor zamieściło takie ogłoszenie : "Szukamy kochającego i odpowiedzialnego domu dla suczki w typie Shih-Tzu. Majka, bo tak jej na imię, ma 8 lat. Jest łagodna i przyjazna, lubi dzieci. Toleruje inne psy. Majka jest odrobaczona i posiada aktualne szczepienia. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod nr telefonu : 690 606 207."

 

https://www.facebook.com/pages/Towarzystwo-Opieki-nad-Zwierz%C4%99tami-w-Jaworze/120574201338919?fref=photo

Pies ma dom

Link to comment
Share on other sites

schronisko Lodz

 

...dopóki smierć nas nie rozłączy....
Rozłączyła....

Od dziś domem Kiki (254) jest schronisko.
Trafiła do nas po śmierci swojej opiekunki. 
To bardzo spokojna, ułożona, łagodna sunia. 
Jest zadbana, dobrze odżywiona, tylko jej sierść wymaga pielęgnacji. Ma wszystkie szczepienia, jest wysterylizowana.
Czeka na nowy dom.

 

1901964_802115483196324_7235916075756358

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kochane cioteczki, czy KTOŚ COŚ w sprawie SKARPETY PLASKATYCH??? Podobno jest zawieszona, ale pieniązki miały być dla potrzebujących plaskatków...

Aleś adoptowany z Kociego Świata jest bardzo chory, wsparcie finansowe byłoby jak znalazł. Może ktoś ma kontakt z Aguchą??? Napisałam na wątku, zadałam to samo pytanie w wiadomości na fcb, ale głucho...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Czy jest jakiś piesek z woj mazowieckiego. Chodzi o psa który nie uczula dlatego pomyślałam o tej rasie, gdybyście znali jakieś fajne psiak to napiszcie mi w wiadomościach. Strasznie bym chciała znaleźć tej rodzinie psiaka :D

muszisz pamietac,że nie uczula tylko sierść ,także slina,naskórek

tutaj nie znajdziesz rasowego psa,a kundelka w typie rasy,starszego,zwykle po przejściach,dla którego szuka się odpowiedzialnego opiekuna :)

zajrzyj do Plaskatego Azylu 

http://plaskate.org.pl/

jeżeli masz profil na Fb to jest pare stron zajmujących także adopcjami shih

jeżeli jesteś zainteresowana napisz proszę,a  podam linki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, bo na str schroniska wciąż widnie jako pies do adopcji

poczekajmy,może będzie jakaś inf zwrotna

 

 

ja ze str schroniska otrzymałam taką informację;

 

Link to comment
Share on other sites

Już jestem, proszę o numer telefonu osoby która jest chętna dać mu DT, ja kontaktowałam się z wolontariuszem ze schroniska, dzisiaj będę wiedzieć więcej, ucichłam, ponieważ miałam spore problemy z samochodem, jutro mogłabym po niego jechać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...