Jump to content
Dogomania

SHIH-TZU w potrzebie!


Agucha

Recommended Posts

[quote name='b-b']No pięknie ładnie...tylko kto ją ze schronu wyciągnie?:([/QUOTE]

Schronisko robi jakieś problemy? Ja do Legnicy mam tylko 60km to nie jest problem dla mnie podjechać po nią tylko u mnie nie może zostać bo już obiecałam DT dla tej suni co ma do mnie z wawy przyjechać a mąż nie zgodzi się na dwie sunie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Schronisko robi jakieś problemy? Ja do Legnicy mam tylko 60km to nie jest problem dla mnie podjechać po nią tylko u mnie nie może zostać bo już obiecałam DT dla tej suni co ma do mnie z wawy przyjechać a mąż nie zgodzi się na dwie sunie.[/QUOTE]
Nie wiem czy robi:roll: Trzeba by się z Osą skontaktować co i jak. A mała nie mogłaby zostać u Ciebie do czasu przyjazdu suni z Wawy? Bo chyba - o ile by to wypaliło to mała by tym samym transportem do stolicy wracała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Nie wiem czy robi:roll: Trzeba by się z Osą skontaktować co i jak. A mała nie mogłaby zostać u Ciebie do czasu przyjazdu suni z Wawy? Bo chyba - o ile by to wypaliło to mała by tym samym transportem do stolicy wracała.[/QUOTE]

Dokładnie o to mi chodzi ,mogę ją wyciągnąć jak schronisko nie robi żadnych problemów. Została by u mnie do czasu aż przyjedzie sunia z Wawy tylko muszę mieć pewność że zostanie zabrana bo tak jak pisałam mąż na dwie sunie mi się nie zgodzi nie ma szans...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki kochane jak ktoś ma jakieś możliwości to niech zawsze szybko do mnie dzwoni - mój tel na pierwszej stronie Plaskatego Azylu podany jest.
Musztarda po obiedzie.
Była możliwość ale za późno wszystko /tam kto pierwszy ten lepszy/ -sunię zabrała jakaś Pani
- szkoda bo poszła bez sterylki no i to jej oko do roboty było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Ciotki kochane jak ktoś ma jakieś możliwości to niech zawsze szybko do mnie dzwoni - mój tel na pierwszej stronie Plaskatego Azylu podany jest.
Musztarda po obiedzie.
Była możliwość ale za późno wszystko /tam kto pierwszy ten lepszy/ -sunię zabrała jakaś Pani
- szkoda bo poszła bez sterylki no i to jej oko do roboty było...[/QUOTE]

Biedna sunia;-( Jeszcze bez sterylki;-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Ciotki kochane jak ktoś ma jakieś możliwości to niech zawsze szybko do mnie dzwoni - mój tel na pierwszej stronie Plaskatego Azylu podany jest.
Musztarda po obiedzie.
Była możliwość ale za późno wszystko /tam kto pierwszy ten lepszy/ -sunię zabrała jakaś Pani
- szkoda bo poszła bez sterylki no i to jej oko do roboty było...[/QUOTE]
Będziemy mądrzejsze na przyszłość.
Że też ten nasz stary grat musiał akurat teraz paść! :(
No nic. Może kolejna bieda będzie miała więcej szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Witam wielbicieli plaskatych :-)
Moja koleżanka, bardzo psiolubna, chciałaby pomóc i zaadoptować Shih-tzu. Byłby to jedyny psiak w domu ale warunkiem jest aby lubił dzieci, gdyż będzie on spełnieniem marzeń jej córeczki ( która niestety jest uczulona na większość psów oprócz shih-tzu, mamy to sprawdzone). Sama się dziwię ale dotychczas tylko one jej nie uczulają.
Ja jestem wolontariuszką Fundacji dla Zwierząt Animalia z Poznania, więc nie martwcie się o sprawdzenie domu (dom znam-psy w nim były od zawsze), sterylkę, umowę adopcyjną itp. To już moja rola :-) Podeślijcie mi tylko proszę jakieś linki lub info o psiakach szukających wspaniałego domu - im bliżej Poznania tym lepiej. Resztą pokieruję.

Link to comment
Share on other sites

Marylin W Twoim przypadku wchodzi tylko psiak w DT bo nikt nie da pewności, że ten ze schroniska lubi dzieciaczki...chociaż wszystkie, które znam nie wykazują żadnej agresji na kontakt z nimi. A może skontaktuj się z Osą. Co prawda ich fundacja raczej nie jest w pobliżu Poznania ale...zawsze idzie jakiegoś malucha od nich przetransportować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marylin']Witam wielbicieli plaskatych [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Moja koleżanka, bardzo psiolubna, chciałaby pomóc i zaadoptować Shih-tzu. Byłby to jedyny psiak w domu ale warunkiem jest aby lubił dzieci, gdyż będzie on spełnieniem marzeń jej córeczki ( która niestety jest uczulona na większość psów oprócz shih-tzu, mamy to sprawdzone). Sama się dziwię ale dotychczas tylko one jej nie uczulają.
Ja jestem wolontariuszką Fundacji dla Zwierząt Animalia z Poznania, więc nie martwcie się o sprawdzenie domu (dom znam-psy w nim były od zawsze), sterylkę, umowę adopcyjną itp. To już moja rola [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Podeślijcie mi tylko proszę jakieś linki lub info o psiakach szukających wspaniałego domu - im bliżej Poznania tym lepiej. Resztą pokieruję.[/QUOTE]
Marlin - na pewno się jakaś bieda znajdzie.
Z dziećmi to tak jak pisze b-b raczej lubią ale mieliśmy przypadki że nie...Np Majki wybitnie nie lubił dzieci ale to był pies maltretowany. Niektóre mogą się bać dzieci lub zachowywać dystans i trzeba dziecko na to przygotować że nie od razu ta więż będzie - jak dziecko jest zrównoważone i odpowiednio przygotowane to będzie dobrze no i dla psa po przejściach zalecałabym dzieci ciut starsze 9/10 lat Z młodszymi - można ale rodzice powinni bardzo czuwać nad wzajemną relacją szczególnie na początku.
Aktualnie w Azylu nie mamy shih - co prawda jest Gapcia od supergogi ale ona ma już dom tylko czeka na transport ale jak coś będę wiedziała to dam Ci znać na PW

Edited by Osa
Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/profile.ak/hprofile-ak-snc6/276856_513285812036541_1275820178_n.jpg[/IMG]

znajoma ma na DT takiego potworka. wydarzenie na FB: [url]https://www.facebook.com/events/513285812036541/[/url]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Shih-tzu o imieniu Borys, w wieku ok.2 lata, po kastracji i pełnej profilaktyce, zaczipowany. Szukamy dla niego opiekuna cierpliwego i doświadczonego,który poradzi sobie z jego ciężkim charakterem i chęcią dominacji, nowy dom najlepiej bez dzieci. Z psami i innymi zwierzętami dogaduje się bez problemu.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Borys obecnie przebywa w domu tymczasowym. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W poprzednim domu odgrywał rolę przywódcy stada i ustawił sobie wszystkich domowników, do tego stopnia, że nie mogli swobodnie poruszać się po swo[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]im domu. Gdy mu coś przeszkadzało rzucał się na nogi, gryzł gdy ktoś chciał go przesunąć, nie można było normalnie funkcjonować, ponieważ gryzł nawet śpiące dzieci, kiedy nieświadomie przez sen go dotknęły.
Kastracja była jego "ostatnia szansą". Niestety nie wyciszył się na tyle, żeby mógł zostać w swoim domu.

Trzeci miesiąc spędzony w domu tymczasowym daje rezultaty. W towarzystwie amstaffa i bulteriera uczy się na nowo jak być spokojnym psem. Z tygodnia na tydzień jest łagodniejszy i uczy się czegoś nowego. Nadal jest problem z bezpośrednim dotykiem, dlatego korzystam z rad wykwalifikowanego behawiorysty.

Mam nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy Borys wyjdzie na prostą i znajdzie nowy dom.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej . Kontakt 500 227 589[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Cyt.: Aktualnie w Azylu nie mamy shih - co prawda jest Gapcia od supergogi ale ona ma już dom tylko czeka na transport ale jak coś będę wiedziała to dam Ci znać na PW

No właśnie Superogoga i ja to ta sama fundacja :-) Niestety kumpelka zgłosiła się po tym jak Gapcia już była "zagospodarowana", dlatego nic nie chciałam kręcić. Spokojnie coś znajdziemy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa'][B]Pilnie poszukujemy domu tymczasowego w okolicach Bileska Białej Sosnowca Rybnika Katowic itp dla dwuletniego pieska shih- tzu na tydzień.
Dzisiaj zostanie wyciągnięty ze schroniska i wykąpany ale do niedzieli musi trafić do domu tymczasowego W przyszły weekend Gosia będzie u rodziców w Katowicach to przywiezie go do Warszawy.
Prosimy pomóżcie tel kontaktowy 661282799[/B][/QUOTE]

Pomóżcie! To cudny psiak... potrzebuje domu!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...