Jump to content
Dogomania

SHIH-TZU w potrzebie!


Agucha

Recommended Posts

[quote name='lili13']UWAGA !!!!!!
ZNALEZIONO MŁODA SUCZKĘ SHITHZU !!!!!
BIELSKO - BIAŁA - sprawa pilna sunia może zostać tylko
do jutra w miejscu gdzie przebywa - Właściciel, DS, DT na cito
Suczka jest spokojna, łagodna, ufna
[/QUOTE]

o ja... to u mnie...
mam nadzieję że znajdzie się właściciel, dajcie jakieś informacje co i jak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Z kim się kontaktować w sprawie suni?[/QUOTE]

no właśnie tu jest problem:(znalazłam to fb wysłałam do dziewczyny pw jestem stosunkowo blisko od Bielska-Białej,mogę dać dt dal małej,wiec zobaczymy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lili13']no właśnie tu jest problem:(znalazłam to fb wysłałam do dziewczyny pw jestem stosunkowo blisko od Bielska-Białej,mogę dać dt dal małej,wiec zobaczymy?[/QUOTE]

Zaciskam kciuki za powodzenie :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Pamiętajcie,że według prawa, właściciel ma prawo dwa lata od zaginięcia odzyskać swojego psa. Zawsze można zrobić ogłoszenia w necie(choćby tylko z adresem mejlowym),że taka sunia błąkała się tu i tu. To że tamci ludzie nie chcą współpracować jeszcze nie znaczy, że jeśli właściciel się zgłosi sunia nie wróci do domu.

Link to comment
Share on other sites

No powiem tak....brzydko z ich strony. Jeśli faktycznie piesek komuś zginął to żal mi (trochę ) tych ludzi....bo nie wyobrażam siebie gdyby mi któreś zaginęło :( No a ta rodzina...mam nadzieję, że z czasem nie znudzi im się opieka nad tym pieskiem :/

Link to comment
Share on other sites

Beznajdziejna sprawa!! Jeśli zancie numery tatuażu to można poszukać hodowli i odnaleźć właścicieli!! Sprawa jest o tyle na plusie że pies ma tatuaż i jeśli nawet Hodowlce będzie chciał go odebrać to ma do tego prawo!! Nie rozumiem działania ludzi, którzy nie chcą oddać znalezionego zwierzaka, brak uczuć.

Link to comment
Share on other sites

pisząc o braku chęci współpracy miałam na myśli to ,że prosiłam przez osobę która zglosiła tą suczkę o info na temat tatuażu,oczywiście podała nr ale z zastrzeżeniem ,że do końca nie są pewni litery(wysłałam zapytania do oddziałów związku aby sprawdzili ale żadna z liter podanych nie pasowała ) co do nr była pewność,prosiłam wielokrotnie o zdjęcie tatuażu wtedy jest możliwość po obróbce graficznej dojść do tego jaka to litera i wtedy właśnie usłyszałam,że już nie szukają:(siłą ich się nie zmusi:(
hodowcy shih tzu zostali powiadomieni niektórzy już dali mi info,ze to suczka nie z ich hodowli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lili13']pisząc o braku chęci współpracy miałam na myśli to ,że prosiłam przez osobę która zglosiła tą suczkę o info na temat tatuażu,oczywiście podała nr ale z zastrzeżeniem ,że do końca nie są pewni litery(wysłałam zapytania do oddziałów związku aby sprawdzili ale żadna z liter podanych nie pasowała ) co do nr była pewność,prosiłam wielokrotnie o zdjęcie tatuażu wtedy jest możliwość po obróbce graficznej dojść do tego jaka to litera i wtedy właśnie usłyszałam,że już nie szukają:(siłą ich się nie zmusi:(
hodowcy shih tzu zostali powiadomieni niektórzy już dali mi info,ze to suczka nie z ich hodowli[/QUOTE]
Tak czy siak i tak nie świadczy to dobrze o nich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lili13']pisząc o braku chęci współpracy miałam na myśli to ,że prosiłam przez osobę która zglosiła tą suczkę o info na temat tatuażu,oczywiście podała nr ale z zastrzeżeniem ,że do końca nie są pewni litery(wysłałam zapytania do oddziałów związku aby sprawdzili ale żadna z liter podanych nie pasowała ) co do nr była pewność,prosiłam wielokrotnie o zdjęcie tatuażu wtedy jest możliwość po obróbce graficznej dojść do tego jaka to litera i wtedy właśnie usłyszałam,że już nie szukają:(siłą ich się nie zmusi:(
hodowcy shih tzu zostali powiadomieni niektórzy już dali mi info,ze to suczka nie z ich hodowli[/QUOTE]
Bardzo proszę o kontakt w sprawie suni. Uciekła znajomym 2 czerwca. W związku z tym, że posiada tatuaż znajoma była pewna, iż znalazca zgłosi to do Związku Kynologicznego. Dziękuję za jakiekolwiek informacje w tej sprawie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522'][SIZE=5][B]Znów znaleziony shih w JAWORZNIE...

[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.370821179639478.82227.100001347976059&type=1[/URL]
[/B][/SIZE][SIZE=5]
[/SIZE][/QUOTE]

nie mogę odczytać linka

Link to comment
Share on other sites

Wstawie raz jeszcze link jak się nie otworzy to znaczy że ta osoba
ma zablokowaną galerię :

[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.370821179639478.82227.100001347976059&type=1[/url]

Zdjęcia mogę wysłać komuś na maila bo z FB nie da się tutaj skopiować :(

Taki opis był pod nim:

Znaleziony w Jaworzu na ul.Turystycznej.Bardzo chciałabym by trafił do wlaściciela bo strasznie teskni.Je tylko z reki (nie z miseczki)mial szara zapinke na szyi i bardzo dlugie wlosy...(ja niestety musialam mu troche podstrzyc;)) jesli właściciel sie nie znajdzie chetnie oddam!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...