Jump to content
Dogomania

Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny


LadyS

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

schronisko Lodz

 

numer: 504
numer chip: 941000013047736
imię: Bejbi
płeć: suka

wiek: ok. 1 roku
wielkość: mala 
rasa: mix yorka 
data przyjęcia: 2014-12-22
kwarantanna do 2015-01-05
przebywa w boksie: biuro
 

opis: Bejbi trafiła do nas ze swoim chipem, niestety telefon do właścicielki jest nieaktualny. Sunia jest bardzo wystraszona i zestresowana. 

99404282.jpg

sunia sie zgubila, ale juz wrocila o domku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie Kochani Psiaze:)Pisze tu po raz pierwszy a wiadomo w jakiej sprawie...Chcialam kupic yorka ale jak czytam o tych pseudo-hodowlach to serce mnie boli i dlatego postanowilam tu zamiescic informacje, szukam yorka(ale yorka -yorka)suni max do roku waga to 2 kg,masc raczej obojetna.Mieszkam pod wrocławiem mam ogrodek.Jestem w stanie podjechac tak do 100km po psinke.Zgadzam sie na wizyte przedadopcyjna sunia moze byc wysterylizowana,nie zalezy mi na  rozmnazaniu i zarobku.Chcialabym zeby tolerowala dzieci bo mam prawie 6 letniego synka.Prosze sie nie martwic synek nie jest meczennikiem zwierzat,piesio jest bardziej dla mnie(musze na kogos przelac nadmiar uczuc macierzynskich).Kontakt(lub

fotki) pod nr tel 723-116-475,lub na meila [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

schronisko Olsztyn

 

Świrek. Został dostarczony do schroniska, pałętał się po Olsztynie. Jak na yorka przystało jest dość temperamenty, potrafi pokazać swoje ząbki gdy mu się coś nie podoba. Dopiero co skończył kwarantannę, ciężko coś o nim więcej powiedzieć, na pewno do rodziny z doświadczeniem z psami, bezdzietnej. U nas mieszka ze szczeniaczkami. Co ciekawe... wydaje mi się, że to dość istotna informacja, Świrek gdy sika nie podnosi jednej łapki, podnosi obie tylne, stoi tylko na przednich, przez co osikuje sobie cały brzuch. W domu, będzie pewnie musiał być czyszczony po każdym spacerze, chyba, że to jakaś chwilowa fanaberia. 

DSC_0427.JPG

 

DSC_0431.JPG

w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wzrost: niski

Wiek: ok. 10 lat

Wygląd: york

Zachowanie: sympatyczna, kontaktowa

Pochodzenie: Znaleziona niedaleko ul. Grenadierów w Warszawie

Uwagi: Zuzia mieszka w domu tymczasowym w sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny.

 

1.jpg

 

3.jpg

w nowym domu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gdansk Promyk

PIES KIWI OK. 4 LATA 616093900050826 (211/15) WIELKOŚĆ: MAŁY WAGA WEJŚCIOWA: 5,7 KG. SZCZEPIENIA: TAK KASTRACJA: TAK BOKS: 1 „Cześć! W schronisku jestem od 8 kwietnia. Błąkałem się bez opieki na ul. Lenartowicza. Jestem bardzo fajnym, łagodnym psiakiem, który musiał przyzwyczaić się do życia w schroniskowym kojcu. Jakoś daję sobie radę i całkiem nieźle dogaduję się z innymi psiakami, mieszkającymi wraz ze mną. Mam super kontakt z ludźmi i aż dziw, że do tej pory nie zgłosili się po mnie moi właściciele. Z racji niedużych rozmiarów spokojnie mogę mieszkać nawet w niedużym mieszkaniu. Po trafieniu tutaj okazało się, że mam zwichnięty staw biodrowy. Schroniskowi lekarze nastawili mi go, ale prosili, że jeśli zjawi się ktoś, kto zechce mnie stąd zabrać, żeby się z nimi skonsultować w tej sprawie.” Pozdrawiam Kiwi. Kiwi-6.jpg
Kiwi-4.jpg
Kiwi-1.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dejzi to starsza suczka w typie yorka. Została znaleziona na Os. Korfantego w Żorach bardzo zaniedbana. Najprawdopodobniej służyła komuś do rozmnażania i zarabiania na szczeniakach. Miała ogromnego guza sutka. Jest już po operacji wycięcia listwy mlecznej oraz sterylizacji. Wyniki krwi ma dobre, nie ma przerzutów. Ma za to powiększone serce na które będzie musiała brać leki do końca życia. Nie wiadomo w jakim jest wieku ponieważ nie ma zębów, na pewno jest już staruszką. Ma też lekką zaćmę na oczach i trochę niedosłyszy. Po za tym wszystkim z charakteru jest super. Uwielbia być głaskana i przytulana. Nie potrafi chodzić na smyczy ale za to bez problemu trzyma się człowieka na spacerach. Na inne psy nie zwraca uwagi. Szukamy dla niej domu bez małych dzieci ze względu na to, że potrzebuje spokoju. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej. Przebywa w domu tymczasowym w Żorach 728935664

 

 

 

 

[URL=http://www.fotosik.pl]9193a820106ce572med.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Zmarł ukochany Pan tej psiej trójeczki.

Od Nowego Roku nie będą miały  gdzie się podziać.

Dwie sunie 2 i 5 lat ,(mama z córcią ) i 10 letni Yorczek.

Cała trójka cudowna, dobrze wychowana, zadbana, po kastracji/sterylizacji.

Kontakt: 502 329 612

 

80c02d7461237009med.jpg

 

24addcd09d31a945med.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

schronisko promyk gdansk

PIESEK GIZMO OK. 7 LAT 616093900054635 WIELKOŚĆ: MAŁY SZCZEPIENIA: TAK KASTRACJA: TAK WETERYNARIA „Dzień Dobry! 26 listopada zostałem znaleziony w okolicach wejścia na plażę przy ul. Piastowskiej. Wydawałoby się, że natychmiast powinienem zostać odebrany przez swoich opiekunów. Wygląda jednak na to, że zostałem porzucony ze względu na mój zły stan zdrowia. Według schroniskowego lekarza weterynarii w przeszłości musiałem ulec wypadkowi komunikacyjnemu, mam zrosty w obrębie kręgosłupa, częściowe zaniki mięśni w tylnych kończynach, duże braki w uzębieniu, kłopoty z krążeniem. To tylko tak w skrócie więcej dowiecie się kontaktując się bezpośrednio z panią doktor. O ile na początku telefony do chętnych, którzy chcieliby mnie ewentualnie przygarnąć do domu urywały się, to na wieść o tym, że nie jestem młodym yorkiem, tylko starym schorowanym seniorem większość ludzi traciła zainteresowanie. I tak oto teraz spędzam w szpitalnej izolatce czekając na chyba już tylko na cud.”
Gizmo-4.jpg
Gizmo-2.jpg
Gizmo-5.jpg

 

w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...