Jump to content
Dogomania

Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny


LadyS

Recommended Posts

[quote name='sacred PIRANHA']pojawiły sie oczywiscie opinie i beda tu przemykac jeszcze wiele razy ze jest to zbedne bo yorki to modna rasa i pieski w tym typie szybko znajduja domy....[/QUOTE]

taaa...a shih tzu-jaki bum był kilka lat temu-w typie można było kupić od700zł,a teraz...już za 300zł taki psiak jest na allegro....u yorków też obserwuję tańsze ceny...rozmawiam z pseudo-jeszcze dobrze idą,ale już nie jak świeże bułeczki(słowa pseudohodowcy)....shih tzu są w schronach,pojawiaja się w kocim świecie...i tak samo będzie z yorkami.....ale mimo iż duzo osób będzie je chciało to połowa odpadnie,bo nie będą chcieli adoptowac dorosłego psa,często po przejściach,z tych 50% połowa odpadnie,bo nie będą nadawali się,żeby adoptować itp....zostanie25%...a to bedzie bardzo mało:-(
dlatego dobrze,że jest juz teraz inicjatywa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']widziałam :-)
Borówko wklej tego yoreczka z Kielc na watek zaginione/znalezione z dopiskiem ze on szuka dt w Kielcach na czas szukania jego właścicieli
jesli właściciele sie nie odnajda to bedziemy musieli pomyslec nad jakims dt dla malucha na czas szukania domku;-)[/QUOTE]
Zaraz go tam wrzucę :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz pozwolę sobie zgłosić siebie ,ale tak jak mówiłam mam magiel psio koci i nie zawsze mogę być DT, jeśli będę mogła być będę pisać przy przypadku jakiegoś psa ;)
[B]1. Nick: Borówka16[/B]
[B]2. Miasto:[/B] Łódź
[B]3. Doświadczenie:[/B] wolontariat w schronisku "Medor",byłam i jestem psim i kocim DT, zwierzaki najczęściej z ulicy lub z ww. schroniska ;)
[B]4. Jakie psy może przyjąć:[/B] najlepiej powyżej 5 miesiąca, tolerujące psy i koty,bez chorób zakaźnych
[B]5. Na ile:[/B] do znalezienia domu
[B]6. Płatny (za ile?)/Bezpłatny/Zwrot za karmę i weta:[/B] za karme i weta
[B]7. Warunki mieszkaniowe:[/B] mieszkanie trzy pokojowe w blokach , na pierwszym piętrze, tuż obok las idealny dla psiaków
[B]8. Własne zwierzęta:[/B] pies, żółw
[B]9. Kontakt z dziećmi:[/B] ----
[B]10. Wychowanie (czego DT jest w stanie psa nauczyć):[/B] chodzenia na smyczy, podstawowych komend, socjalizacji z innymi zwierzami ;)
[B]11. Opieka weterynaryjna:[/B] 24godzinny wet niedaleko mnie + moja zaufana wetka, która może przyjechać nawet w środku nocy
[B]12. Możliwość opieki nad psem chorym:[/B] do uzgodnienia (zależy jako to rodzj choroby- wymagający jakiej opieki)
[B]13. Możliwość przeprowadzenia kwarantanny/izolacji:[/B] nie

Link to comment
Share on other sites

Zapiszę sobie :) Zuzanka kocha dobrze poukładane yorki, więc może się będziemy przyczyniać do tego układania ;)

[quote name='Basia1968']mam tez pytanie i zarazem prośbę - szukam osoby do wizyty przedadopcyjnej w Lublinie[/QUOTE]

A gdzie dokładnie? ladySwallow, jedziemy? :evil_lol: Tylko od razu mówię, że po mojej wizycie mało kto dostaje psa ;)

Link to comment
Share on other sites

jesteście kofaniuskie. Napiszę najpierw o co chodzi. Pani z Lublina. Zgłosiła się z portalu FB w sprawie adopcji chłopaczka.
Oto on /zaraz wymarzę wpis żeby nie rozciągać niepotrzebnie wątku.
Podam telefon do tej Pani

[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/391/malutki1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...