Jump to content
Dogomania

Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny


LadyS

Recommended Posts

[B]1. Imię:
2. Wiek:8,5 lat
3. Waga:3-3,5kg
4. Płeć:suka
5. Miejsce pobytu:okolice Legnicy
6. Stan zdrowia:potrzebny fryzjer i kąpiel
7. Sterylizacja:brak
8. Szczepienia: nie wiadomo
9. Stosunek do ludzi: przyjazny
10. Stosunek do dzieci: na razie obojetny
11. Stosunek do kotów: ?
12. Stosunek do psów:?
13. Opis charakteru:? spokojna, na razie wystraszona nowym miejscem
14. Wątek:brak
15. Zdjęcie:[/B]

fotki tej bidy:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xhsMnJDgqN0/ToScjkv0OPI/AAAAAAAAEUU/6P5XT41I0j4/s640/DSC0000061.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tweTHwv-GX8/ToSctmqsGrI/AAAAAAAAEUc/KHmZFEtLyCQ/s640/DSC0000064.jpg[/IMG]

sorki za jakość

waży na ok.3-3,5kg
sunia 8,5 roku
cycuchy wyciagniete-rodziła kilka razy
nie może zostać u szwagierki, u mnie też nie....jedynie jedna noc

telefon do mnie:
509 60 50 33 Magda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']czy sunia nauczona czystosci? wie co to dom? jak do Was trafiła? nikt jej nie szuka?[/QUOTE]


starszy pan miał suńkę do dorabiania sobie do emeryturki,ale stan jego zdrowia zmusił go do natychmiastowego oddania psów,to była szybka akcja-albo ktoś je wezmie,albo schron...tylko ta bida nie znalazła nowego domku

Link to comment
Share on other sites

jaki jest powod? stan zdrowia? wiek podał własciciel?[quote name='megi82']starszy pan miał suńkę do dorabiania sobie do emeryturki,ale stan jego zdrowia zmusił go do natychmiastowego oddania psów,to była szybka akcja-albo ktoś je wezmie,albo schron...tylko ta bida nie znalazła nowego domku[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

sunia przespała noc spokojnie, nie szuka kontaktu z dziećmi....jest grzeczna,nie narobiła w domu(ten pan trzymał psy w domu,więc wie co to zachowanie czystości), na razie mało je i nie robiła od wczoraj kupki-ale uspokajam szwagierke,że to ze stresu.

Ja rozesłałam info o niej wśród znajomych...ale u mnei raczej nikt, kto by nadawał się do wzięcia jej-nie może tego zrobić


mój tel: 509 60 50 33
jestem w pracy teraz i nie mam jak wchodzic na internet

Link to comment
Share on other sites

Megi, znalazłam DT dla suni w Bytomiu :) Niezawodna Monalisa zgodziła się wziąć małą na bezpłatny DT. To jak wygrana w totka dla małej. Monalisa to cudowna osoba, pomaga nam bardzo przy adopcjach na Sląsku, znalazła wiele świetnych domów, a przy tym jest właścicielką kilku yorków (też z adopcji). Monalisa nie może zająć się transportem suni. POTRZEBNY TRANSPORT ! Jesli jesteś zainteresowana podam Ci na pw jej nr i już same dogadacie szczegóły. Monika upewniała się,czy mała nie jest chora na jakąś zakaźną chorobę.[quote name='megi82']kochani potrzebuję szybkiej pomocy

jest sunia 8,5 lat ma dokładnie,rodziła, tragedii wstepnej nie ma,ale jest zaniedbana....starszy pan miał ją,ale wylądował w spzitalu-york miał iśc do schroniska,ale wzieła ją siostra mego męża......pilnie na cito dt[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

kochana dzięki za pomoc,ale mam DS....rodzice mojej koleżanki,tu na miejscu.
Nie maja zwierzat obecnie, mieszkają w domku z ogrodem i myśleli o psie....jesli chodzi o zaplecze weteryanryjne-jest dobre i w raqzie potrzeby mają pieniądze na wydatki-chociaż mam nadzieję,że nei będa potrzebne
dzis po 16 zawiozę im sunię...jak suczka zostanie oceniona przez weta i jesj stan zdrowia pozwoli-to zostanie wysterylizowana....ale to wet musi zadecydować o terminie.

mshume dzieki wielkie za zaangażowanie....myślałam,że sunia wyląduje w schronie już dziś....jestes wielka za chęć pomocy; dziękuje też Monalisa za chęć dania małej DT i to bezpłatnego-może inna bida skorzysta.

wieczorem lub jutro napisze więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']to bardzo sie ciesze :) Czekam na wiesci. Podpisz koniecznie umowe adopcyjna, moge Ci podesłać, jak mi podasz mejla.[/QUOTE]

[email][email protected][/email]


kiedyś gdzieś miałam umowę,ale nie mogę jej znależć w meilach:shake:,więc chętnie skorzystam-podeślij mi ją


sunia zestresowana,ale jaka radośc z ogrodu ją ogarneła

nowi państwo mają 2 koty-jeden taki dzikus,drugi zmierzył nowego domownika i zero reakcji,a sunia podeszła-powąchała i tyle jej zainteresowania kotami.

w pn idzie do weta i fryzjera....tak jak pisałam -to wet zadecyduje o terminie sterylki...koty mają wykastrowane,poprzedni pies też był wyciachany-ich córka też jest za ciachaniem, więc tu jestem spokojna:lol:

teraz pozostaje zaciskać kciuki aby wszystko potoczyło się dobrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...