Jump to content
Dogomania

Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny


LadyS

Recommended Posts

Sonia malutka sunieczka - na zdjecia wyglada na wieksza w realu wielkości yorka, młodziutka ok 1-2 latka..
kochana, uwielbia ludzi i przytulanie bardzo płacze w schroniskowym boksie..niestety tylko takie fotki:
[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_0334.jpg[/IMG]

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_0329.jpg[/IMG]

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_0314.jpg[/IMG]

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_0317.jpg[/IMG]

kontakt mail:[email protected] tel.793147805 lub na pw[/QUOT
kontakt z Lu_Gosiak

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie mam domek dla yorka w Warszawie, psiak nie musi byc super mlody, moja kolezanka ma 26 lat mieszka ze swoja rodzina i corka ktora ma 3 albo 4 lata [ nigdy nie moge zapamietac!], mieszkam w bolizu niej wiec w razie co informacje o psiaku beda na bierzaco
Psiak rzadko bedzie bywal sam w domu, no i musi tolerowac dzieci, dziewczyna jest odpowiedzialna i recze za nia!

Link to comment
Share on other sites

recze za jej [FONT=&quot]ma[/FONT][FONT=&quot]me,bo sa odpowiedzilny[/FONT][FONT=&quot]mi ludz[/FONT][FONT=&quot]m[/FONT][FONT=&quot]i, a dziecko nie powinno byc [/FONT][FONT=&quot]minuse[/FONT][FONT=&quot]m tylko nadzieja na lepsze jutro, ze[/FONT][FONT=&quot] wyrosnie z niej osoba niemaltretująca[/FONT][FONT=&quot] i szanująca zwierzaki, no ale to [/FONT][FONT=&quot]moje[/FONT][FONT=&quot] zdanie:]
zglosila[/FONT][FONT=&quot]m sie tu z dobrej inicjatywy, ale na wlasna reke tez znajde i[/FONT][FONT=&quot]m psiaka z adopcji i [/FONT][FONT=&quot]moze uda [/FONT][FONT=&quot]mi sie je na[/FONT][FONT=&quot]mowic niekoniecznie na yorka[/FONT][FONT=&quot] ;]

za 18 letnie dziecko latwiej reczyc? :]

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

18letnie może ręczyć już samo za siebie, o ile jest na tyle odpowiedzialne i dojrzałe:)
Oczywiście masz rację, pies uczy dziecko odpowiedzialności i miłości do zwierząt. Mnie od dzieciaka otaczały zwierzęta i przez to jestem taką psiarą jaką jestem:) Pytanie tylko czy ta koleżanka miała juz kiedyś psa i będzie potrafiła pogodzić opiekę nad psem z opieką nad dzieckiem...

Link to comment
Share on other sites

A ja uważam,że Ty wcale psa nie szukasz, wysłałam CI porpozycję kilku psiaków ,w tym rasowych ,w tym klona Mimi z rodowodem ze Szwecji, zbyłaś mnie ze jedziesz po sa do Szczecina , no i zamilkłaś, nawet nie raczyłaś odpowiedzieć na mejla. Jesli macie fajny domek napiszcie do mnie pw, są do adopcji 2 yorki . Nie daję yorków do domów z dziećmi poniżej 5 lat.[quote name='holmina']oj nie jest latwo na Dogo znalezc sobie pieska!wiem cos o tym....nawet jesli domek jest wzorcowy,zawsze mozna sie do czegos przyczepic...,no ale jezeli jest to dla dobra psa ...to trzeba wybrac idealnie....[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

nie zbylam!!!!
dostalam wiadomosc ze na 100procent jest do wziecia psiak z poczekalni,pojechalam i okazalo sie ze on juz od kilku dni jest wyadoptowany,Psiaczki ktore mi przyslalas byly ladne ,ale starsze /o ile dobrze odczytalam zten klon Mimi mial ponad 3 latka/Poza tym zrozumialam z maila ze transport bylby tez duzym problemem,Miala byc tez przeprowadzona PA na zapas.....Justyna jest gotowa do mnie podjechac jak juz bede miala na 100procent zaklepanego pieska
Pisalam ,ze ja nie musze brac psa,nie jestem kolekcjonerka,chcialam takie mini,na miejsce suczki,ktora odeszla za TM i mlodego pieska bo dwie malizny ,ktore mam sa juz stare i schrowanw,Tak,ze nie mialam zamiaru nikogo urazic,zbyc,ani tez zawracac glowe niepowaznymi prosbami o psa....nie bawie sie tu
raczej staram pomagac/patrz posty/ech...znowu mi sie dostalo
no nic skoro tak to naprawde odpuszczam sobie Dogo,,,poza tym ...nie,kazdy pies spodoba sie tak ze zaiskrzy..jak w przypadku Mimi...no nic,pozdrawiam wszystkich serdecznie ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...