Jump to content
Dogomania

Nitra


PARSONRK

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']jezeli slowacy nazywaja je Australsky Terier to byly 2 bo nazwy Silky w katalogu nie ma :shake:

suczki
kl.otwarta
Ambra Beskydska Zahrada
kl.championow
Cindy od Svejka Josefa[/quote]

Dzięki w takim razie niebyło ani jednego terrier australiajski to inna rasa:lol: ale i tak bardzo dziękuje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']Ja tez jeszcze raz gratuluje Farikowi ! Odwalil chlopak kawal dobrej roboty! :D

I proszę cichutko o te beagle psy kl. championow... nie powinno byc duzo..[/quote]
Sie robi, Koleżanko!

Beagle
Psy
BOO-BOO RANDAVICA
CONAN DARKSAN
QUESTOR BOY OF THE JOLLY KIDS

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']Mogłabym prosić o[U] imiona[/U] i [U]właścicie[/U]li psów rasy [B]sznaucer olbrzym czarny[/B] z przydomkiem [U]de Pichera[/U] i w jakiej [U]klasi[/U]e były wystawiane z klubowej i międzynarodowej Z góry dziękuje za odpowiedź Może być na priva[/quote]


nie bylo zadnych psow z tej hodowli zgloszonych :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]mini czrane na Klubowce[/B]

[B]PSY
kl. baby[/B]
QUENTIN QUEED z sardanu
[B]kl.mlodziezy[/B]
Black Babilon Kan
Matraszepe GERONIMO
NUMBER ONE z Sardanu
OMAR NACHAR z Sardanu
[B]kl.posrednia[/B]
FIFTI FIFTI Rezlark
Kenneth ken z sardanu
[B]kl.otwarta[/B]
ASCENDANT STAR Wind of Dream
Kelpi's TOD JR V TOD - [COLOR=red]V1 CAC Zwyc Klubu[/COLOR]
HANDSOME BLACK z Gniazda Zlotych Lwow
[B]kl.championow[/B]
BILLY vom Gloroa Viva -[COLOR=red] V1 CAC[/COLOR]

[B]SUKI[/B]
[B]kl.szczeniat[/B]
Alma Radost od Veroniky
Formenos Danica Baroness of Dolina Rivendell
[B]kl.mlodziezy[/B]
GYPSY Misurata
Elissa Czarne Diamenty
IDEA FIX Rezlark
Octavia z Sardanu
NEW NENA z Sardanu
[B]kl.posrednia[/B]
BRITNEY JULIETE Wild Rane
Fancy Rezlark - [COLOR=red]V1 CAC[/COLOR]
[B]kl.otwarta[/B]
ANGIE Fandor
Aieta Cierny Blesk
FOLK DANCE Rezlark [COLOR=red]V1 CAC [/COLOR]
GINGER z sardanu
KELLY KIARA z Sardanu
[B]kl.uzytkowa[/B]
BELLADONNA TUK BARONESS of Dolina Rivendell [COLOR=red]V1 CAC[/COLOR]
[COLOR=black]Gwenn Girl z Sardanu[/COLOR]
[COLOR=black][B]kl.championow[/B][/COLOR]
[COLOR=black]Ellis Eisprinces Bikin Dvor[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']piszac psy mialam na mysli psy i suki :eviltong:

a miala byc jakas pokazywana ?[/quote]
Dziękuję za informacje No właśnie miała/miał być stąd moje pytanie Gdybym nie była ostatnio tak kompletnie zakręcona to znałam oprócz przydomka i imię i psa od suki też odróżniałam:diabloti: Trudno znajdę w Poznaniu bo dzwonić mi się nie chce do właściciela tym bardziej że podawał mi numer startowy a ja trąba sklerotyczka zapomniałam:oops: a 6razy zapewniałam że będę pamiętać:evil_lol: człowiek w życiu niczego pewnym być nie może zwłaszcza pamięci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Cd.
Wracałam pociągiem. Połączenie nawet nie najgorsze, gdyby nie to, że pociąg nie miał I klasy i rezerwacji... Cena za drogę powrotną dla 1 osoby + pies = 190 zł. To nie jest chyba zbyt drogo, prawda? Jeden z mankamentów takiej podróży - to przesiadka w Leopoldowie. Ja, głupia, wyobrażałam sobie, że jak wsiądę do tego właściwego pociąguy (Leopoldov - W-wa) to "wyciągnę" kopytka i może nawet zdrzemnę się. I o ile na Słowacji i w Czechach bylo OK (tylko 2 osoby w przedziale), o tyle na terenie PL to byla po prostu tragedia!!! Miałam tę wątpliwą przyjemność jechać z panami, którzy albo smierdzieli czosnkiem, albo po prostu brudem... To był KOSZMAR!!! Rano z pociągu wyszłam lekko nieprzytomna.... a tu trzeba jeszcze iść do pracy!

Ale jestem, dojechałam. Psy poodbierane (dzięki ogromne dla Bongobongo i całej Jej rodziny za przytulenie moich basiorków, nakarmienie ich itp.), tobołki też, pucharki już stoją na regale i na podłodze (te największe).
Zdjęcia, które sama robiłam, postaram się wkleić je już jutro. Chyba że jakośc będzie to bani, no bo .... hala! zobaczymy. Ja ich jeszcze nawet nie przeglądałam...


A teren NITRACINIS - świetny! Toalety - bezpłatne. Wjazd samochodem na teren wystawy - 100 SKK, a parking poza terenem - 30 SKK. Troszke mało miejsca trawiastych dla naszych psiaków, ale te, co chciały zrobić swoje, to i tak zrobiły. 5-6 stoisk z jedzeniem (albo więcej, nie wiem) + osobna hala na stoiska dla psiaków.

I jak szłam na dworzec po bilet, to widzialam tylko (!) 2 handlarzy ze szczeniakami (jamniczki i jakieś puchate, nie wiem, co to była za rasa). Podejrzewam, że przenikliwy wiatr skutecznie odstraszył handlarzy lub jakieś inne restrykcje ze strony organizatorów(?).

[B]Anovi[/B] - pięknie dziękuję za chęć pomocy. Może kiedyś skorzystam?;)
[B]Sentinel, Bongobongo (Jacek), warg2003warg[/B] - dzięki za cierpliwośc i wyrozumiałóśc dla nowicjuszki w wygrywaniu BIS-a!
[B]Musiałek, Dorota, Ofca, Nitor Nivalis, Piotr, Ka-vanga, Elitesse [/B]- dzięki za brawa, gratulacje i wsparcie!
Pzdr.[/quote]
Kobito Ty mnie o łzy z radości przyprawiasz!
jeszcze raz WIELKIE GRATKI!!!!!jak mysmy wyli z radosci is ie cieszyli to Ty chyba nie slyszalas na tym koncu hali ;)

w sumie chyba nie wyszlas zle na tym pociagu,mysmy wracaly w tempie 30km na godzine,bo bylo bardzo slisko.do domu dotarlam o 3 nad ranem.

my przywiezlismy "tylko" BOBa z Hanim i CAC (kolejny do Ch.SK) z Luncią.
pozdowienia dla całej "finałowej" ekipy!

Asia szkoda ze nie wiedziala ze baski trza przytulic i Jacek je sobie wziął bo ja to bym normalnie Ci taką jedną laleńke chetnie przygarnęła,juz Ty wiesz ktora;)
jeszcze raz ogromne gratki!i oby wiecej takich sukcesów!
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...