Jump to content
Dogomania

1st Choise sensitive skin & coat


rafantynka

Recommended Posts

[B]1st Choise sensitive skin & coat [/B]

[INDENT] Czy ktoś karmi , bądź karmił ?
Wcześniej karmiłam royalem , ostatnio acaną, ale po acanie moje psy robią kupy z częstotliwością świnki morskiej . Teraz na próbę kupiłam właśnie sensitiv , ponieważ bazą nie jest kurczak .
Powiem szczerze , że już zgłupiałam , od roku czegoś szukam i nie mogę się zdecydować .
Jedna karma ma to druga tamto, obłęd . Po niżej opis karmy.

[LIST]
[*] 1st Choice Adult Dog All Breeds Sensitive Skin & Coat Lamb, Fish & Brown Rice
[*] Waga 15kg
[*] Kompletna karma SuperPremium, bardzo delikatna formuła dla psów dorosłych ze skłonnościami do uczuleń. Hipoalergiczne źródło białka jak jagnięcina i ryby zapobiegają alergiom i są idealnie dla wrażliwych psów. Dodatek witamin, mikroelementów wraz glukozaminą i chondroityną wspiera ogólną kondycję.
[*] [B][U]Składniki: [/U][/B]
[*] Suszone (dehydratyzowane) mięso jagnięce (17%), suszony (dehydratyzowany) śledź
atlantycki (12%), brązowy ryż (12%), suszone ziemniaki, kasza owsiana, ryż, kasza
jęczmienna perłowa, olej roślinny, suszona pulpa buraczana, suszone pomidory, całe
nasiona lnu (źródło kwasów tłuszczowych omega-3), hydrolizat wątroby kurczaka, olej śledziowy (źródło DHA), wyciąg z drożdży (źródło mannanooligosacharydów), wyciąg z cykorii (źródło fruktooligosacharydów, naturalny prebiotyk), skorupka krewetki i kraba (źródło glukozaminy), wyciąg z rośliny Yucca schidigera, nowozelandzkie zielone małże (źródło glikozaminoglikanu GAG), strzykwa (źródło chondroityny), suszone algi, wyciąg z suszonej zielonej herbaty, suszona mięta ogrodowa, suszona pietruszka, wyciąg z imbiru.
[*] [B][U]Dodatki:[/U][/B]
witamina A 23 000 IU/kg, witamina D3 2 000 IU/kg, witamina E 140 IU/kg, witamina C 170 mg/kg, Ŝelazo 180 mg/kg, jod 3,5 mg/kg, kobalt 2 mg/kg, miedź 7 mg/kg, mangan 28 mg/kg, cynk 220 mg/kg, selen 0,2 mg/kg, tauryna 50 mg/kg; L-cystyna 10 mg/kg.
[*] [B][U]Składniki analityczne:[/U][/B]
białko: 22%, zawartość tłuszczu: 12%, surowy błonnik:2,6%, materia nieorganiczna: 9,3%, wapń: 1,7%, fosfor: 1,3%, kwasy omega-3: 0,8%, kwasy omega-6: 3,6%, kwasy omega-9: 1,4%, DHA:60 mg/kg, siarczan glukozaminy:500 mg/kg, siarczan chondroityny: 250mg/kg.
[/LIST]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...