Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki w związku z tym że pracy na razie brak to sobie na 2 dni wybyłyśmy pomieszkać u TZ;) TZ ma malutką suczkę więc zastanawiałam się jak Agra zareaguje ale na szczęście było ok. Psiaki zapoznaliśmy w domku bo Agra na smyczy wyrywa i obszczekuje a tak weszła powąchała zjeżyła się i zaczęła skakać i deptać Tinę (to Agry sposób na zabawę;). Tina jednak skora do zabaw nie była bo ciężko jej bawić się z dwoma skaczącymi w koło olbrzymami;) Ale Agra po raz kolejny sprawdziła się i była grzeczna, nawet rano cała trójka spała razem w pokoju na wyrku;) Na spacerze Agra także grzecznie, nawet nie zwracała na małą uwagi a jak tylko zobaczyła innego nieznanego psa na smyczy to oczywiście jeż na karku i obszczekiwanie, tak więc wiadomo że pannica tylko z daleka odstrasza a tak to grzeczniutka:lol:

Link to comment
Share on other sites

O tak psi ideał bez wątpienia no poza wpadkami z sikaniem:roll:
Dzisiaj dziewczyna troszkę nieswoja, zwymiotowała, ale może to przez to że znów w koszu na śmieci pałaszowała:roll: Na początku przyszłego tygodnia znów będziemy karmę zamawiać niby na dłużej starczyła ale więcej jej było a i poza karmą a to skrzydełka a to pucha itp. Problem mam bardziej z osobistym psem Milką bo skończyły się ostatnie zaskurniaki po opłacie zaległych rachunków:shake: Codziennie wysyłam po kilkanaście cv i nic:roll: Nie mam za co wykarmić własnego psa...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3]Roksana, masz szansę zabrać Agrę w tą sobotę po południu (16-18 ) na Drugą Akcję Adopcyjną psów i kotów ze schroniska w Sosnowcu. Akcja jest w Sosnowieckim Auchanie przy ul. Zuzanny 20.
Bożena będzie do Ciebie dzwoniła to jak możesz to odbierz. To jest na pewno jakaś szansa dla Agry, chyba, że ma być u Ciebie na dożywotnim DT .

Dzwoniła jakiś czas temu Daria, nagrała się na sekretarkę, ale się nie odezwałaś :( Teraz Bożena też nie mogła się dodzwonić
[/SIZE]

Edited by gosia2313
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...